О введении временных защитных мер на импорт некоторых видов кондитерских изделий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2009 года № 850
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года "О мерах защиты внутреннего рынка при импорте товаров" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Ввести временные защитные меры на импорт некоторых видов кондитерских изделий в размере 28 процентов от таможенной стоимости, но не менее 0,3 евро за 1 килограмм сроком до 20 сентября 2009 года согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан вносить на депозит временные защитные меры, указанные в пункте 1 настоящего постановления, взимаемые сверх действующей ставки таможенной пошлины.
3. Комитету торговли Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества и Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о введении Республикой Казахстан временных защитных мер.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 июня 2009 года № 850
Перечень
товаров, ввозимых на территорию Республики Казахстан, по
отношению к которым вводятся временные защитные пошлины
Наименование продукции
Код товара по
ТН ВЭД РК
Леденцовая карамель, с начинкой или без
начинки, не содержащая какао
1704907100
Тоффи, карамели и аналогичные сладости,
не содержащие какао
1704907500
Шоколадные конфеты, с начинкой или без
начинки, содержащие алкоголь
1806901100
Прочие шоколадные конфеты, с начинкой или
без начинки
1806901900
Кондитерские изделия, из сахара и их
заменители, изготовленные из заменяющих
сахар продуктов, содержащие какао:
леденцовая карамель, с начинкой или без
начинки

Кондитерлік бұйымдардың кейбір түрлерінің импортына уақытша қорғау шараларын енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 маусымдағы N 850 Қаулысы
"Тауарлар импорты жағдайында ішкі нарықты қорғау шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес кондитерлік бұйымдардың кейбір түрлерінің импортына 2009 жылғы 20 қыркүйекке дейінгі мерзімде кедендік құнының 28 пайызы, бірақ 1 килограмм үшін 0,3 евродан кем емес мөлшерде уақытша қорғау шаралары енгізілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті кедендік баждың қолданыстағы ставкасының үстінен алынатын осы қаулының 1-тармағында көрсетілген уақытша қорғау шараларын депозитке салсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Сауда комитеті Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігімен бірлесіп, белгіленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық коғамдастықтың Интеграциялық комитетін және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқару комитетін Қазақстан Республикасының уақытша қорғау шараларын енгізгені туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 8 маусымдағы
N 850 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін, оларға қатысты
уақытша қорғау баждары енгізілетін тауарлардың тізбесі
Өнімнің атауы
ҚР СЭҚ ТН бойынша коды
Құрамында какао жоқ, ішінде тәттісі бар немесе тәттісі жоқ мұз кәмпиттен жасалған карамель
1704907100
Тоффи, карамельдер және құрамында какао жоқ соған ұқсас тәттілер
1704907500
Құрамында алкоголь бар, ішінде тәттісі бар немесе тәттісі жоқ шоколадты кәмпиттер
1806901100
Ішінде тәттісі бар немесе тәттісі жоқ өзге шоколадты кәмпиттер
1806901900
Құрамында какао бар, қантты алмастыратын өнімдерден әзірленген, қанттан және оның алмастырғыштарынан жасалған кондитерлік өнімдер: ішінде тәттісі бар немесе тәттісі жоқ мұз кәмпиттен жасалған карамель

1806905001
Кондитерские изделия, из сахара и их
заменители, изготовленные из заменяющих
сахар продуктов, содержащие какао: тоффи,
карамели прочие и аналогичные сладости
1806905002
Кондитерские изделия, из сахара и их
заменители, изготовленные из заменяющих
сахар продуктов, содержащие какао: прочие
1806905009

1806905001
Құрамында какао бар, қантты алмастыратын өнімдерден әзірленген, қанттан және оның алмастырғыштарынан жасалған кондитерлік өнімдер: тоффи, өзге де карамельдер және соған ұқсас тәттілер
1806905002
Құрамында какао бар, қантты алмастыратын өнімдерден әзірленген, қанттан және оның алмастырғыштарынан жасалған кондитерлік өнімдер: өзгелері
1806905009