О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2009 года № 874
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 184 "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2009 год, утвержденном указанным постановлением:
в графе 6 строки, порядковый номер 11, слово "Май" заменить словом "Июнь".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 маусымдағы N 874 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 184 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау жұмыстарының 2009 жылға арналған жоспарында:
реттік нөмірі 11-жолдың 6-бағанында "Мамыр" деген сөз "Маусым" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов