Вопросы Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 июня 2009 года № 913
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать государственные учреждения - территориальные органы Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в государственные учреждения - межрегиональные инспекции транспортного контроля Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
3. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 2009 года № 913
Перечень
реорганизуемых государственных учреждений - территориальных
органов Комитета транспортного контроля Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан в государственные
учреждения - межрегиональные инспекции транспортного контроля
Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
1. Инспекция транспортного контроля по Актюбинской области и Инспекция транспортного контроля по Западно-Казахстанской области путем слияния в межрегиональную инспекцию транспортного контроля "Батыс" по Актюбинской и Западно-Казахстанской областям - в городе Актобе.
2. Инспекция транспортного контроля по Восточно-Казахстанской области и Инспекция транспортного контроля по Павлодарской области путем слияния в межрегиональную инспекцию транспортного контроля "Ертіс" по Восточно-Казахстанской и Павлодарской областям - в городе Павлодаре.
3. Инспекция транспортного контроля по Алматинской области и Инспекция транспортного контроля по городу Алматы путем слияния в межрегиональную инспекцию транспортного контроля "Жетісу" по Алматинской области и городу Алматы - в городе Талдыкоргане.
4. Инспекция транспортного контроля по Атырауской области и Инспекция транспортного контроля по Мангистауской области путем слияния в межрегиональную инспекцию транспортного контроля "Каспий" по Атырауской и Мангистауской областям - в городе Атырау.
5. Инспекция транспортного контроля по Жамбылской области, Инспекция транспортного контроля по Кызылординской области и Инспекция транспортного контроля по Южно-Казахстанской области путем слияния в межрегиональную инспекцию транспортного контроля "Оңтүстік" по Жамбылской, Кызылординской и Южно-Казахстанской областям - в городе Шымкенте.

Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 маусымдағы N 913 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитетінің аумақтық органдары - мемлекеттік мекемелері Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Көліктік бақылау комитетінің өңіраралық көліктік бақылау инспекциялары - мемлекеттік мекемелері болып қайта ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 16 маусымдағы
N 913 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
Көліктік бақылау комитетінің өңіраралық көліктік бақылау
инспекциялары - мемлекеттік мекемелері болып қайта
ұйымдастырылатын Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация
министрлігі Көліктік бақылау комитетінің аумақтық органдары —
мемлекеттік мекемелерінің тізбесі
1. Ақтөбе облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы және Батыс Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы бірігу жолымен Ақтөбе және Батыс Қазақстан облыстары бойынша Ақтөбе қаласындағы "Батыс" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы болып.
2. Шығыс Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы және Павлодар облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы бірігу жолымен Шығыс Қазақстан және Павлодар облыстары бойынша Павлодар қаласындағы "Ертіс" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы болып.
3. Алматы облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы және Алматы қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы бірігу жолымен Алматы облысы және Алматы қаласы бойынша Талдықорған қаласындағы "Жетісу" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы болып.
4. Атырау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы және Маңғыстау облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы бірігу жолымен Атырау және Маңғыстау облыстары бойынша Атырау қаласындағы "Каспий" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы болып.
5. Жамбыл облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы, Қызылорда облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы және Оңтүстік Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы бірігу жолымен Жамбыл, Қызылорда және Оңтүстік Қазақстан облыстары бойынша Шымкент қаласындағы "Оңтүстік" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы болып.

6. Инспекция транспортного контроля по Карагандинской области и Инспекция транспортного контроля по городу Астане путем слияния в межрегиональную инспекцию транспортного контроля "Сарыарқа" по Карагандинской области и городу Астане - в городе Караганде.
7. Инспекция транспортного контроля по Акмолинской области, Инспекция транспортного контроля по Костанайской области и Инспекция транспортного контроля по Северо-Казахстанской области путем слияния в межрегиональную инспекцию транспортного контроля "Солтүстік" по Акмолинской, Костанайской и Северо-Казахстанской областям - в городе Кокшетау.
Утверждено
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 июня 2009 года № 913
Изменения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.12.2016  № 887(вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 10.08.2015 № 622 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 20.10.2011 № 1192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 19.09.2014 № 995.
5. Утратил силу постановлением Правительства РК от 24.11.2015  № 941 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

6. Қарағанды облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы және Астана қаласы бойынша көліктік бақылау инспекциясы бірігу жолымен Қарағанды облысы және Астана қаласы бойынша Қарағанды қаласындағы "Сарыарқа" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы болып.
7. Ақмола облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы, Қостанай облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы және Солтүстік Қазақстан облысы бойынша көліктік бақылау инспекциясы бірігу жолымен Ақмола, Қостанай және Солтүстік Қазақстан облыстары бойынша Көкшетау қаласындағы "Солтүстік" өңіраралық көліктік бақылау инспекциясы болып.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 16 маусымдағы
N 913 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер
1. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 28.12.2016 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) № 887 қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.08.2015 № 622 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.20 № 1192 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.09.2014 № 995 қаулысымен.
5. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.11.2015 № 941 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.