О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2009 года № 940
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года № 687 "О создании Комиссии по изучению вопроса об отмене смертной казни в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 27, ст. 281);
2) пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2007 года № 905 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 37, ст. 419);
3) постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года № 1346 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2006 года № 687" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 50, ст. 624).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 маусымдағы N 940 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасында өлім жазасының күшін жою туралы мәселені зерделеу жөнінде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі N 687 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 27, 281-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 5 қазандағы N 905 қаулысымен (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 37, 419-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 7-тармағы
3) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 19 шілдедегі N 687 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1346 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 50, 624-құжат).
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республика
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов