О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2009 года № 588
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2009 года № 1023
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2009 года № 588 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее изменение:
пункт 2 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 588 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 2 шілдедегі N 1023 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 588 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов