О подготовке и проведении 175-летия со дня рождения Биржан сала Кожагулулы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2009 года № 1035
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года № 1465 "О праздновании юбилеев и памятных дат" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению 175-летия со дня рождения выдающегося представителя казахской традиционной музыки - народного композитора Биржан сала Кожагулулы.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 июля 2009 года № 1035
План мероприятий
по подготовке и проведению 175-летия со дня рождения
выдающегося представителя казахской традиционной музыки -
народного композитора Биржан сала Кожагулулы
п/п
Наименование
мероприятия
Ответственные
исполнители
Сроки
испол-
нения
Источники
финансирования
Предпо-
лагаемые
расходы
(тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Проведение XVII
Республиканского
фестиваля
драматических
театров Казахстана,
посвященного
175-летию Биржан
сала Кожагулулы
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
III
квартал
2009
года
Республиканская
бюджетная
программа
011 «Проведение
социально-
значимых и
культурных
мероприятий»
20449,0
2
Проведение
торжественного
концерта,
посвященного
175-летию Биржан
сала Кожагулулы,
выпуск CD дисков
песен Биржан сала
Кожагулулы
Министерство
культуры и
информации
Республики
Казахстан
IV
квартал
2009
года
Республиканская
бюджетная
программа
011 «Проведение
социально-
значимых и
культурных
мероприятий»
5600,0
3
Проведение
музыкального
фестиваля "Биржан
сал и традиционное
казахское
музыкальное
искусство"
Аким
Акмолинской
области
III
квартал
2009
года
Местный бюджет

Біржан сал Қожағұлұлының туғанына 175 жыл толуын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылы 7 шілдедегі N 1035 Қаулысы
"Мерейтойлар мен атаулы күндерді мерекелеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1465 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақтың дәстүрлі музыкасының аса көрнекті өкілі - халық композиторы Біржан сал Қожағұлұлының туғанына 175 жыл толуын дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 7 шілдедегі
N 1035 қаулысымен
бекітілген
Қазақтың дәстүрлі музыкасының аса көрнекті өкілі - халық
композиторы Біржан сал Қожағұлұлының туғанына 175 жыл толуын
дайындау және өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с
N
Іс-шаралар атауы
Жауапты орындаушылар
Орындау мерзімі
Қаржыландыру көздері
Болжамды шығыстар (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Біржан сал Қожағұлұлының 175 жылдығына арналған XVII республикалық Қазақстан драма театрларының фестивалін өткізу
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жылғы III тоқсан
011 "Әлеуметтік-маңызды және мәдени іс-шараларды өткізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
20449,0
2
Біржан сал Қожағұлұлының 175 жылдығына арналған салтанатты концерт өткізу, Біржан сал Қожағұлұлының әндерінен СD дискілер шығару
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
2009 жылғы IV тоқсан
011 "Әлеуметтік-маңызды және мәдени іс-шараларды өткізу" республикалық бюджеттік бағдарламасы
5600,0
3
"Біржан сал және дәстүрлі қазақ музыка өнері" музыкалық фестивалін өткізу
Ақмола облысының әкімі
2009 жылғы III тоқсан
Жергілікті бюджет