Об утверждении объема сбора одуванчика кок-сагыз (Taraxacum kok-saghyz Rodin)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2009 года № 1046
В соответствии с подпунктом 10) статьи 12 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить объемы сбора одуванчика кок-сагыз (Taraxacum kok-saghyz Rodin) в количестве 750 корней для научных целей.
2. Комитету лесного и охотничьего хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Көк сағыз бақбағын (Taraxacum kok-saghyz Rodin) жинау көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 шілдедегі N 1046 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 12-бабының 10 ) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көк сағыз бақбағын (Taraxacum kok-saghyz Rodin) жинау көлемі ғылыми мақсаттар үшін 750 түбір мөлшерінде бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман және аңшылық шаруашылығы комитеті осы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов