О создании конкурсной комиссии по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июля 2009 года № 1090
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. С учетом представлений членов Совета по управлению Национальным фондом Республики Казахстан создать комиссию для проведения конкурса по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан в следующем составе:
Шолпанкулов                    - вице-министр финансов Республики
Берик Шолпанкулович              Казахстан, председатель
Ташенев                        - директор Департамента методологии
Бакытбек Хакимович               управления государственными
активами, внутреннего финансового
контроля и бюджетного кредитования
Министерства финансов Республики
Казахстан, заместитель  председателя
Кусаинов                       - вице-министр экономики и бюджетного
Марат Апсеметович                планирования Республики Казахстан
Герасименко                    - директор Департамента монетарных
Юрий Викторович                  операций Национального Банка
Республики Казахстан
(по согласованию)
Имантаев                       - член Счетного комитета по контролю
Ермек Жетписпаевич               за исполнением республиканского
бюджета (по согласованию)
Искаков                        - заместитель заведующего Отделом
Джанибек Сапарович               социально-экономического мониторинга
Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Ахметов                        - член Комитета по финансам и бюджету
Рашит Сайранулы                  Сената Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Аимбетов                       - член Комитета по финансам и бюджету
Сеитсултан Сулейменович          Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Жолманова                      - заместитель председателя Комитета
Сауле Валихановна                казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан
2. Конкурсной комиссии в установленном законодательством порядке провести конкурс до 1 сентября 2009 года по выбору независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального фонда Республики Казахстан за 2009 - 2010 годы и определить по его результатам победителя конкурса.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудитор таңдау жөнінде конкурстық комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 шілдедегі N 1090 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын басқару жөніндегі кеңес мүшелерінің ұсыныстарын ескере отырып, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудитор таңдау жөнінде конкурс өткізу үшін мынадай құрамда комиссия құрылсын:
Шолпанқұлов                   - Қазақстан Республикасының
Берік Шолпанқұлұлы              Қаржы вице-министрі, төраға
Тәшенев                       - Қазақстан Республикасы
Бақытбек Хакімұлы               Қаржы министрлігі
Мемлекеттік активтерді басқару, ішкі
қаржылық бақылау әдіснамасы
және бюджеттік кредит беру
департаментінің директоры,
төрағаның орынбасары
Құсайынов                     - Қазақстан Республикасының
Марат Әпсеметұлы                Экономика және бюджеттік
жоспарлау вице-министрі
Герасименко                   - Қазақстан Республикасы
Юрий Викторович                 Ұлттық Банкі Монетарлық
операциялар департаментінің
директоры (келісім бойынша)
Имантаев                      - Республикалық бюджеттің атқарылуын
Ермек Жетпісбайұлы              бақылау жөніндегі есеп
комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Ысқақов                       - Қазақстан Республикасының Президенті
Жәнібек Сапарұлы                Әкімшілігінің Әлеуметтік-экономикалық
мониторинг бөлімі меңгерушісінің
орынбасары (келісім бойынша)
Ахметов                       - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Рашит Сайранұлы                 Сенаты Қаржы және бюджет комитетінің
мүшесі (келісім бойынша)
Әйімбетов                     - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Сейітсұлтан Сүлейменұлы         Мәжілісі Қаржы және бюджет
комитетінің мүшесі (келісім бойынша)
Жолманова                     - Қазақстан Республикасы Қаржы
Сәуле Уәлиханқызы               министрлігінің Қазынашылық комитеті
төрағасының орынбасары
2. Конкурстық комиссия заңнамада белгіленген тәртіппен 2009 жылғы 1 қыркүйекке дейін Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының 2009 - 2010 жылдардағы жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудитор таңдау жөніндегі конкурсты өткізсін және оның нәтижелері бойынша конкурс жеңімпазын анықтасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов