О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2008 года № 603
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2009 года № 1120. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 152
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 01.03.2010 № 152.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 2008 года № 603 "О составе совета директоров акционерного общества "Национальный медицинский холдинг" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Исекешев                  - Помощник Президента Республики
Асет Орентаевич              Казахстан, заместитель"
изложить в следующей редакции:
"Бишимбаев                 - Помощник Президента Республики
Куандык Валиханович          Казахстан, заместитель".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 маусымдағы N 603 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 23 шілдедегі N 1120 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 152 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.03.01 № 152 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұлттық медициналық холдинг" акционерлік қоғамының директорлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 21 маусымдағы N 603 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
"Исекешев                   - Қазақстан Республикасы Президентінің
Әсет Өрентайұлы               көмекшісі, орынбасар"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бишімбаев                  - Қазақстан Республикасы Президентінің
Қуандық Уәлиханұлы            көмекшісі, орынбасар".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов