О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 августа 2009 года № 1206. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 июля 2012 года № 966
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.07.2012 № 966.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Национальным координатором от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility) Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан Ашимова Нургали Садвакасовича.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2006 года № 433 "О назначении Национального координатора от Республики Казахстан по Глобальному экологическому фонду (Global Environment Facility)".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасының Жаһандық экологиялық қор (Glоbаl Environment Fаcility) жөніндегі ұлттық үйлестірушісін тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 тамыздағы N 1206 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 шілдедегі № 966 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.07.24 N 966 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Жаһандық экологиялық қор (Glоbаl Environment Fаcility) жөніндегі ұлттық үйлестірушісі болып Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны қорғау министрі Нұрғали Сәдуақасұлы Әшімов тағайындалсын.
2. "Қазақстан Республикасының Жаһандық экологиялық қор (Glоbаl Environment Fаcility) жөніндегі Ұлттық үйлестірушісін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 20 мамырдағы N 433 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов