О Тихонюке Н.П.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2009 года № 1221
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Тихонюка Николая Петровича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Н.П. Тихонюк туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 тамыздағы N 1221 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Николай Петрович Тихонюк Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов