О внесении дополнений и изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 и от 21 апреля 2009 года № 565
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2009 года № 1224
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) утратил силу постановлением Правительства РК от 25.04.2015  № 325 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2009 года № 565 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки и проведения экспертизы технико-экономических обоснований, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, мастер-планов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2009 год":
в заголовке и в пункте 1 после слов "проведения экспертизы технико-экономических обоснований," дополнить словами "мастер-планов,";
перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки и проведения экспертизы технико-экономических обоснований, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, мастер-планов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2009 год", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 25.04.2015 № 325 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 августа 2009 года № 1224
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 апреля 2009 года № 565
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки и проведения экспертизы
технико-экономических обоснований, мастер-планов,
консультативного сопровождения концессионных проектов которых
осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной
программы 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических
обоснований республиканских бюджетных инвестиционных и
концессионных проектов, мастер-планов, консультативное
сопровождение концессионных проектов" Министерства экономики и
бюджетного планирования Республики Казахстан
на 2009 год
п/п
Наименование
проекта
Объем
финансирования
разработки и
проведения
государствен-
ной экспертизы
технико-эконо-
мических
обоснований
республикан-
ских бюджетных
инвестиционных
проектов
(тыс. тенге)
Объем
финансирования
разработки и
проведения
государствен-
ной экспертизы
технико-эконо-
мических
обоснований
концессионных
проектов
(тыс. тенге)
Объем
финанси-
рования
консуль-
тативного
сопровож-
дения
концес-
сионных
проектов
(тыс.
тенге)
Объем
финансиро-
вания
мастер-
планов
(тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
6
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
1
Создание Единой
дежурно-диспет-
черской службы
(ЕДДС) в
Республике
Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 және 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 565 қаулыларына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 тамыздағы N 1224 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 325 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2) "Техникалық-экономикалық негіздемелерді әзірлеу мен сараптама жүргізуді қаржыландыру, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2009 жылға арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, мастер-жоспарлардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 565 қаулысында :
тақырыбы мен 1-тармақтағы "жүргізуді" деген сөзден кейін ", мастер-жоспарларды" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негіздемелерді әзірлеу мен сараптама жүргізуді қаржыландыру, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2009 жылға арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, мастер-жоспарлардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 25.04.2015 № 325 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 21 тамыздағы
N 1224 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 21 сәуірдегі
N 565 қаулысымен
бекітілген
Техникалық-экономикалық негіздемелерді әзірлеу мен сараптама
жүргізуді қаржыландыру, мастер-жоспарларды, концессиялық
жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2009 жылға
арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық
және концессиялық жобалардың, мастер-жоспарлардың
техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның
сараптамасы, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу"
бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын
бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесі
Р/с
N
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді және оларға мемлекеттік сараптама жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Концесиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді және оларға мемлекеттік сараптама жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Мастер-жоспарларды қаржыландыру көлемі (мың теңге)
1
2
3
4
5
6
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
1
Қазақстан Республикасында Бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызмет (БКДҚ) құру

22 000
Республиканская гвардия Республики Казахстан
2
Строительство
военного городка
бригады
Республиканской
гвардии
37 700
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
3
Реконструкция
участка «Ташкент
- Шымкент -
граница
Жамбылской
области»
автомобильной
дороги «Граница
Республики
Узбекистан (на
Ташкент) -
Шымкент - Тараз
- Алматы -
Хоргос через
Кокпек, Коктал,
Благовешенку, с
подъездами к
границе
Республики
Кыргызстан»
30 000
4
Внедрение
интеллектуально-
транспортной
системы (ИТС) и
эксплуатации
участка «Астана
Щучинск»
автомобильной
дороги Астана
Петропавловск
через город
Кокшетау
60 000
5
Строительство
(реконструкция)
и эксплуатация
участка «Алматы
- Капшыгай»
автомобильной
дороги «Алматы -
Усть-
Каменогорск»
32 050
6
Реконструкция и
эксплуатация
участка «Астана
- Караганды»
автомобильной
дороги «граница
Российской
Федерации (на
Екатеринбург) -
Алматы, через
города Костанай,
Астана,
Караганды»
48 342
7
Строительство и
эксплуатация
автомобильной
дороги «Большая
Алматинская
кольцевая
автомобильная
дорога (БАКАД)»
69 212
8
Реконструкция и
эксплуатация
участка «Алматы
- Хоргос»
автомобильной
дороги «Граница
Республики
Узбекистан (на
Ташкент) -
Шымкент - Тараз
- Хоргос, через
Кокпек, Коктал,
Благовещенку, с
подъездами к
границе
Республики
Кыргызстан»
72 938
9
Разработка
отраслевых
мастер-планов
по наиболее
перспективным
направлениям
развития
отраслей
транспортной
инфраструктуры
210 000
Министерство индустрии и торговли Республики Казахстан
10
Разработка
отраслевых
мастер-планов
по наиболее
перспективным
направлениям
развития
отраслей
промышленности и
машиностроения
469 112
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
11
Разработка
отраслевого
мастер-плана
по наиболее
перспективным
направлениям
туристской
индустрии
22 598
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
12
Разработка
отраслевых
мастер-планов
по наиболее
перспективным
направлениям
развития
отраслей агро-
промышленного
комплекса и
сельскохозяйст-
венной
переработки

22 000
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы
2
Республикалық ұлан бригадасының әскери қалашығын салу
37 700
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
3
"Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) - Қырғыз Республикасының шекарасына кіреберістерімен Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы Шымкент - Тараз - Алматы - Қорғас" автомобиль жолының "Ташкент - Шымкент - Жамбыл облысының шекарасы" учаскесін қайта жаңарту
30 000
4
Зияткерлік көлік жүйесін (ЗКЖ) енгізу және Көкшетау қаласы арқылы Астана - Петропавл автомобиль жолының "Астана - Щучинск" учаскесін пайдалану
60 000
5
"Алматы - Өскемен" автомобиль жолының "Алматы - Қапшағай" учаскесін салу (қайта жаңарту) және пайдалану
32 050
6
"Ресей Федерациясының шекарасы (Екатеринбургке) - Қостанай, Астана, Қарағанды қалалары арқылы Алматы" автомобиль жолының "Астана - Қарағанды" учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
48 342
7
"Үлкен Алматы айналма автомобиль жолы" (ҮАААЖ) автомобиль жолын салу және пайдалану
69 212
8
"Өзбекстан Республикасының шекарасы (Ташкентке) - Қырғыз Республикасының шекарасына кіреберістерімен Көкпек, Көктал, Благовещенка арқылы Шымкент -Т араз - Қорғас" автомобиль жолының "Алматы - Қорғас" учаскесін қайта жаңарту және пайдалану
72 938
9
Көлік инфрақұрылымы салаларын дамытудың неғұрлым перспективалы бағыттары бойынша салалық мастер-жоспарлар әзірлеу
210 000
Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі
10
Өнеркәсіп және машина жасау салаларын дамытудың неғұрлым перспективалы бағыттары бойынша салалық мастер-жоспарлар әзірлеу
469 112
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
11
Туристік индустрияның неғұрлым перспективалы бағыттары бойынша салалық мастер-жоспар әзірлеу
22 598
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
12
Агроөнеркәсіптік кешен мен ауыл шаруашылығын қайта өңдеу салаларын дамытудың неғұрлым перспективалы бағыттары бойынша салалық мастер-жоспарлар әзірлеу