О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2009 года № 1265
В целях реализации Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009-2011 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 04 "Образование":
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
в программе 005 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
в строке "Реконструкция комплекса зданий РГКП "Центральная научная библиотека" в графе 3 цифры "200 000" заменить цифрами "620 000";
в строке "Республиканская школа-интернат для одаренных детей в городе Астане" в графе 3 цифры "793 269" заменить цифрами "1 383 636";
после строки "Строительство общежития на 560 мест Западно-Казахстанского аграрно-технического университета имени Жангир-хана" дополнить строками следующего содержания:
"
Карагандинская область
Строительство школы-интерната
для детей с проблемами зрения
на 250 мест в городе Караганде
Карагандинской области
207 198
";
в строке "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для топливно-энергетической отрасли на 700 мест в городе Экибастузе Павлодарской области" в графе 3 цифры "2 808 047" заменить цифрами "1 797 680";
в строке "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для обрабатывающей отрасли на 700 мест в городе Шымкенте Южно-Казахстанской области" в графе 3 цифры "911 088" заменить цифрами "703 890";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры":
в строке "Строительство улицы Гастелло от аэропорта до улицы № 19 в городе Астане":
в графе 3 цифры "1 000 000" заменить цифрами "272 248";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 28 тамыздағы N 1265 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
04 "Білім беру" деген функционалдық топта:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" деген әкімші бойынша:
005 "Білім және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау" деген бағдарламада:
"Қазақстан Республикасының орталық ғылыми кітапханасы" РМҚК ғимараттарының кешенін қайта құрылымдау" деген жолда 3-бағандағы "200 000" деген сандар "620 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернат салу" деген жолда 3-бағандағы "793 269" деген сандар "1 383 636" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жәңгір-хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университетінің 560 орынға арналған жатақханасын салу" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Қарағанды облысы
Қарағанды облысының Қарағанды қаласында көру қабілетінің проблемалары бар балаларға арналған 250 орындық мектеп-интернат салу
207 198
";
"Павлодар облысы Екібастұз қаласында отын-энергетика саласы үшін қызмет көрсететін және техникалық мамандарды дайындау және қайта дайындауға арналған 700 орындық өңіраралық кәсіби орталық салу" деген жолда 3-бағандағы "2 808 047" деген сандар "1 797 680" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласында өңдеу саласы үшін қызмет көрсететін және техникалық мамандарды дайындау және қайта дайындауға арналған 700 орындық өңіраралық кәсіби орталық салу" деген жолда 3-бағандағы "911 088" деген сандар "703 890" деген сандармен ауыстырылсын;
12 "Көлік және коммуникация" деген функционалдық топта;
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген әкімші бойынша:
028 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарламада:
"Астана қаласында әуежайдан N 19 көшеге дейін Гастелло көшесін салу" деген жолда:
3-бағандағы "1 000 000" деген сандар "272 248" деген сандармен ауыстырылсын;

графу 5 дополнить цифрами "727 752";
в строке "Строительство магистральной дороги, проходящей по улицам Угольная, № 14, № 12 и Бейсековой в городе Астане":
в графе 3 цифры "3 290 695" заменить цифрами "4 921 756";
в графе 5 цифры "5 000 000" заменить цифрами "3 368 939";
в строке "Строительство улицы № 41 от проспекта Манаса до университетского городка в городе Астане":
в графе 3 цифры "500 000" заменить цифрами "601 899";
в графе 5 цифры "1 786 755" заменить цифрами "1 684 856";
в строке "Строительство улицы № 42 от проспекта Манаса до университетского городка в городе Астане":
в графе 3 цифры "500 000" заменить цифрами "194 792";
в графе 5 цифры "1 719 779" заменить цифрами "2 024 987";
в строке "Инженерные сети и дороги планировочного района № 1 (южнее улицы № 19) в городе Астане":
в графе 3 цифры "1 410 837" заменить цифрами "710 837";
графу 5 дополнить цифрами "700 000";
в строке "Реконструкция проспекта Богенбая на участке от ул. Сарыарка до транспортной развязки на Северном объезде в городе Астане":
в графе 3 цифры "4 000 000" заменить цифрами "3 839 325";
после строки "Реконструкция проспекта Богенбая на участке от ул. Сарыарка до транспортной развязки на Северном объезде в городе Астане" дополнить строкой следующего содержания:
"
Реконструкция улицы Фабричная
(Вавилова) на участке от улицы
Манаса до улицы Мирзояна в
городе Астане
160 675
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

5-баған "727 752" деген сандармен толықтырылсын;
"Астана қаласында Угольная, N 14, N 12 және Бейсекова көшелерімен өтетін магистральды жол салу" деген жолда:
3-бағандағы "3 290 695" деген сандар "4 921 756" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "5 000 000" деген сандар "3 368 939" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында университет қалашығынан Манас көшесіне дейін N 41 көшені салу" деген жолда:
3-бағандағы "500 000" деген сандар "601 899" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "1 786 755" деген сандар "1 684 856" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында Манас даңғылынан университет қалашығына дейін  N 42 көшені салу" деген жолда:
3-бағандағы "500 000" деген сандар "194 792" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы "1 719 779" деген сандар "2 024 987" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында N 1 жоспарлау ауданының (N 19 көшесінің оңтүстігінде) инженерлік желілері мен жолдары" деген жолда:
3-бағандағы "1 410 837" деген сандар "710 837" деген сандармен ауыстырылсын;
5-баған "700 000" деген сандармен толықтырылсын;
"Астана қаласында Сарыарқа көшесінен солтүстік айналма жолындағы көлік айырымына дейін Бөгенбай даңғылын қайта жаңарту" деген жолда:
3-бағандағы "4 000 000" деген сандар "3 839 325" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында Сарыарқа көшесінен солтүстік айналма жолындағы көлік айырымына дейін Бөгенбай даңғылын қайта жаңарту" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Астана қаласында Манас көшесінен бастап Мирзоян көшесіне дейінгі учаскеде Фабричная (Вавилов) көшесін қайта жаңарту
160 675
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов