О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2009 года № 1334
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2009 год на исполнение обязательств по решениям судов, 9977202 (девять миллионов девятьсот семьдесят семь тысяч двести два) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 сентября 2009 года № 1334
Перечень
судебных решений, подлежащих исполнению
(тенге)
п/п
Наименование
судебного органа и
дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпош-
лины в
доход
государ-
ства
Гос-
пош-
лина в
доход
госу-
дар-
ства
1
2
3
4
5
1
Решение Алмалинского район-
ного суда г. Алматы от
28.06.2002 г.
Постановление надзорной кол-
легии Алматинского город-
ского суда от 09.01.2007 г.
Определение Алмалинского
районного суда г. Алматы от
13.09.2007 г.
Определение Алмалинского
районного суда г. Алматы от
08.10.2008 г.
Ахметханов М.А.
2417288
2
Решение Костанайского город-
ского суда от 4.06.2007 г.
Постановление коллегии по
гражданским делам Костанай-
ского областного суда от
16.07.2007 г.
Дополнительное решение
Костанайского городского суда
от 12.11.2008 г.
Постановление коллегии по гражданским делам Костанай-
ского областного суда от
5.01.2009 г.
Исекеев М.М.
3935261
3
Определение Костанайского
городского суда от
23.09.2008 г.
Постановление надзорной
коллегии Костанайского
областного суда от
27.01.2009 г.
Определение Костанайского
городского суда от
02.10.2008 г.
Постановление коллегии по
гражданским делам
Костанайского областного
суда от 17.11.2008 г.
Дущенко О.Г.
1315379
1076694
4
Решение суда г. Актобе
Актюбинской области от
12.04.2007 г.
Постановление коллегии по
гражданским делам Актюбинс-
кого областного суда
от 06.06.2007 г.
Определение суда г. Актобе
Актюбинской области от
08.04.2008 г.
Голубец С.Н.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 9 қыркүйектегі N 1334 Қаулысы
"2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Заңына, "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы N 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін 2009 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің соттар шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған резервінен 9977202 (тоғыз миллион тоғыз жүз жетпіс жеті мың екі жүз екі) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 9 қыркүйектегі
N 1334 қаулысына
қосымша
Орындалуға тиіс сот шешімдерінің тізбесі
(теңге)
Р/с
N
Сот органының атауы және шешімнің күні
Талапкер
Мемлекеттің кірісіне мемлекеттік бажды шегергендегі сома
Мемлекет кірісіне мемлекеттік баж
1
2
3
4
5
1
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 28.06.2002 жылғы шешімі Алматы қалалық сотының қадағалау алқасының 09.01.2007 жылғы қаулысы Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының13.09.2007 жылғы ұйғарымы Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 08.10.2008 жылғы ұйғарымы
М.А.Ахметханов
2417288
2
Қостанай қалалық сотының 04.06.2007 жылғы шешімі Қостанай облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 16.07.2007 жылғы қаулысы Қостанай қалалық сотының 12.11.2008 жылғы қосымша шешімі Қостанай облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 05.01.2009 жылғы қаулысы
М.М.Исекеев
3935261
3
Қостанай қалалық сотының 23.09.2008 жылғы ұйғарымы Қостанай облыстық сотының қадағалау алқасының 27.01.2009 жылғы қаулысы Қостанай қалалық сотының 02.10.2008 жылғы ұйғарымы
О.Г.Дущенко
1315379
Қостанай облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 17.11.2008 жылғы қаулысы
1076694
4
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы сотының 12.04.2007 жылғы шешімі Ақтөбе облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 06.06.2007 жылғы қаулысы Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы сотының 08.04.2008 жылғы ұйғарымы
С.Н.Голубец