О Жаксылыкове Т.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 2009 года № 1493
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Жаксылыкова Тимура Мекешевича вице-министром индустрии и торговли Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Т.М. Жақсылықов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 1 қазандағы N 1493 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Тимур Мекешұлы Жақсылықов Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов