О Смаилове А.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 1685
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Смаилова Алихана Асхановича Председателем Агентства Республики Казахстан по статистике, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Ә.А. Смайылов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 1685 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Әлихан Асханұлы Смайылов Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов.