О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 2009 года № 1690
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы" следующие изменения:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
по программе 008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан":
строку:
"
Строительство 316 квартирного жилого дома для работников Администрации
Президента и Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан
в городе Астане
8 900
"
изложить в следующей редакции:
"
Многоквартирный жилой комплекс со
встроенными помещениями, паркингом на
правом берегу р. Ишим, по улице № 38
8 900
";
2) в приложении 32-1 к указанному постановлению:
в таблице "Распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики":
в графе "на расширение программ молодежной практики":
в строке "Всего" цифры "3 100 000" заменить цифрами "3 554 269";
в строке, порядковый номер 1, цифры "110 136" заменить цифрами "111 032";
в строке, порядковый номер 9, цифры "144 148" заменить цифрами "126 180";
в строке, порядковый номер 13, цифры "103 657" заменить цифрами "108 348";
в строке, порядковый номер 14, цифры "649 477" заменить цифрами "1 116 127";
в графе "на создание социальных рабочих мест":
в строке "Всего" цифры "5 500 000" заменить цифрами "5 045 731";
в строке, порядковый номер 1, цифры "225 093" заменить цифрами "224 197";
в строке, порядковый номер 9, цифры "252 377" заменить цифрами "270 345";
в строке, порядковый номер 13, цифры "168 251" заменить цифрами "163 560";
в строке, порядковый номер 14, цифры "1 091 361" заменить цифрами "624 711".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением подпункта 2) пункта 1, который вводится в действие с 14 апреля 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоксандағы N 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 27 қазандағы N 1690 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
13 "Басқалар" деген функционалдық топта:
694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы" әкімшісі бойынша:
008 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасы бойынша:
"
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президент Әкімшілігі және Премьер-Министрі Кеңсесі қызметшілері үшін 316 пәтерлі тұрғын үй салу
8 900
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Есіл өзенінің оң жақ жағалауындағы N 38 көшедегі жапсарлас үй-жайлары, паркингі бар көп пәтерлі тұрғын үй
8 900
";
2) көрсетілген қаулының 32-1-қосымшасында:
"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу" деген кестеде:
"жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге" деген бағанда:
"Барлығы" деген жолдағы "3 100 000" деген сандар "3 554 269" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдағы "110 136" деген сандар "111 032" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "144 148" деген сандар "126 180" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы "103 657" деген сандар "108 348" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы "649 477" деген сандар "1 116 127" деген сандармен ауыстырылсын;
"әлеуметтік жұмыс орындарын құруға" деген бағанда:
"Барлығы" деген жолдағы "5 500 000" деген сандар "5 045 731" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 1-жолдағы "225 093" деген сандар "224 197" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 9-жолдағы "252 377" деген сандар "270 345" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 13-жолдағы "168 251" деген сандар "163 560" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолдағы "1 091 361" деген сандар "624 711" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Осы қаулы 1-тармақтың 2009 жылғы 14 сәуірден бастап қолданысқа енгізілетін 2) тармақшасын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов