О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2009 года № 1706
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2009 - 2011 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников":
в графе 3:
в строке "Реконструкция автодороги "Щучинск-Кокшетау-Петропавловск - граница Российской Федерации", включая обход г. Кокшетау" цифры "4 970 400" заменить цифрами "5 470 400";
в строке "Строительство автодороги "Подъезд к туристическому развлекательному центру в "Щучинско-Боровской" курортной зоне" цифры "1 050 000" заменить цифрами "550 000".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 29 қазандағы N 1706 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін.
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
12 "Көлік және коммуникация" деген функционалдық топта:
215 "Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген әкімші бойынша:
002 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бағдарламада:
005 "Ішкі көздер есебінен" деген кіші бағдарламада:
3-бағанда:
"Көкшетау қаласын айналма жолын қоса "Щучье - Көкшетау - Петропавл - Ресей Федерациясы шекарасы" автожолын қайта жаңарту" деген жолда "4 970 400" деген сандар "5 470 400" деген сандармен ауыстырылсын;
"Щучье-Бурабай" курорттық аймағы" туристік ойын-сауық орталығына кіру жолы" автожолын салу" деген жолда "1 050 000" деген сандар "550 000" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов