О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 и от 15 апреля 2008 года № 339
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2009 года № 1768.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2004 года № 1324 "О некоторых вопросах утверждения лимитов штатной численности местных исполнительных органов" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 627):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в графе "Всего, штатная численность (ед.)":
в строке "Акмолинская" цифры "3196" заменить цифрами "3192";
в строке "Актюбинская" цифры "2393" заменить цифрами "2386";
в строке "Алматинская" цифры "3689" заменить цифрами "3679";
в строке "Атырауская" цифры "1537" заменить цифрами "1534";
в строке "Восточно-Казахстанская" цифры "3806" заменить цифрами "3796";
в строке "Жамбылская" цифры "2520" заменить цифрами "2513";
в строке "Западно-Казахстанская" цифры "2221" заменить цифрами "2220";
в строке "Карагандинская" цифры "3294" заменить цифрами "3285";
в строке "Костанайская" цифры "3392" заменить цифрами "3390";
в строке "Кызылординская" цифры "1741" заменить цифрами "1735";
в строке "Мангистауская" цифры "1157" заменить цифрами "1155";
в строке "Павлодарская" цифры "2787" заменить цифрами "2784";
в строке "Северо-Казахстанская" цифры "2647" заменить цифрами "2640";
в строке "Южно-Казахстанская" цифры "3913" заменить цифрами "3908";
в строке "г. Алматы" цифры "1334" заменить цифрами "1327";
в строке "г. Астана" цифры "936" заменить цифрами "934";
в строке "итого" цифры "40563" заменить цифрами "40478";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений":
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов, с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 және 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 қарашадағы N 1768 Қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Жергілікті атқарушы органдардың штат санының лимиттерін бекітудің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 15 желтоқсандағы N 1324 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 49, 627-құжат):
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Барлығы, штат саны (бірлік)" деген бағанда:
"Ақмола" деген жолдағы "3196" деген сандар "3192" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе" деген жолдағы "2393" деген сандар "2386" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы" деген жолдағы "3689" деген сандар "3679" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау" деген жолдағы "1537" деген сандар "1534" деген сандармен ауыстырылсын;
"Шығыс Қазақстан" деген жолдағы "3806" деген сандар "3796" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жамбыл" деген жолдағы "2520" деген сандар "2513" деген сандармен ауыстырылсын;
"Батыс Қазақстан" деген жолдағы "2221" деген сандар "2220" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қарағанды" деген жолдағы "3294" деген сандар "3285" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қостанай" деген жолдағы "3392" деген сандар "3390" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда" деген жолдағы "1741" деген сандар "1735" деген сандармен ауыстырылсын;
"Маңғыстау" деген жолдағы "1157" деген сандар "1155" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар" деген жолдағы "2787" деген сандар "2784" деген сандармен ауыстырылсын;
"Солтүстік Қазақстан" деген жолдағы "2647" деген сандар "2640" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан" деген жолдағы "3913" деген сандар "3908" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласы" деген жолдағы "1334" деген сандар "1327" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласы" деген жолдағы "936" деген сандар "934" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиыны" деген жолдағы "40563" деген сандар "40478" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 339 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:

в графе 3 строки, порядковый номер 13, цифры "10308" заменить цифрами "10393".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

реттік нөмірі 13-жолдың 3-бағанындағы "10308" деген сандар "10393" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов