О лимитах долга местных исполнительных органов на 2009 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 1845
В соответствии с пунктом 2 статьи 210 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2009 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 ноября 2009 года № 1845
Лимиты долга
местных исполнительных органов на 2009 год
тыс. тенге
№ п/п
Местный
исполнительный орган
Лимит долга местных
исполнительных
органов
Отношение лимита долга
местных исполнительных
органов к доходам
местного бюджета в
процентах
1
Акмолинская область

Жергілікті атқарушы органдар борышының 2009 жылға арналған лимиттері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 1845 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 210-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар борышының 2009 жылға арналған лимиттері белгіленсін.
2. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 16 қарашадағы
N 1845 қаулысына
қосымша
Жергілікті атқарушы органдар борышының
2009 жылға арналған лимиттері
мың теңге
Р/с
N
Жергілікті атқарушы орган
Жергілікті атқарушы органдар борышының лимиті
Жергілікті атқарушы органдар борышы лимитінің  жергілікті бюджет кірістеріне қатынасы пайызбен
1
Ақмола облысы

3,88*
16
город Астана
22 861 623
7,71*
Примечание:
* в случаях, когда местный исполнительный орган в соответствии с законодательством Республики Казахстан может заимствовать на внутреннем рынке ссудный капитал, расчет лимита устанавливается в соотношении к доходам местных исполнительных органов, соответствующим объему налоговых и неналоговых поступлений и поступлений от продажи основного капитала за минусом бюджетных изъятий. При этом максимальный лимит долга местного исполнительного органа не должен превышать 45 % от объема собственных доходов.

3,88*
16
Астана қаласы
22 861 623
7,71*
Ескертпе:
* жергілікті атқарушы орган Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ішкі нарықта несие капиталын қарызға ала алған жағдайда лимиттің есебі бюджеттік алымдарды шегергендегі салықтық және салықтық емес түсімдер мен негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдердің көлеміне сәйкес келетін жергілікті атқарушы органдар кірістеріне арақатынаспен белгіленеді. Бұл ретте жергілікті атқарушы орган борышының ең жоғары лимиті меншікті кіріс көлемінің 45 %-нан аспауы тиіс.