О Сарыбекове М.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2009 года № 1850
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Сарыбекова Махметгали Нургалиевича вице-министром образования и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

М.Н.Сарыбеков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қарашадағы N 1850 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Махметғали Нұрғалиұлы Сарыбеков Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының.
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов