О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2009 года № 1873
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1184 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2009-2011 годы» следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 02 «Оборона»:
по администратору 202 «Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»:
в программе 003 «Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций»:
в графе 3:
строки «Разработка проектно-сметной документации и строительство пожарного депо в городе Щучинске Акмолинской области на 6 автомобилей» цифры «466 636» заменить цифрами «444 250»;
строки «Разработка проектно-сметной документации и строительство пожарного депо в городе Щучинске Акмолинской области на 6 автомобилей» цифры «473 589» заменить цифрами «442 150»;
строки «Разработка проектно-сметной документации и строительство пожарного депо в поселке Боровое Щучинского района Акмолинской области на 6 автомобилей» цифры «466 636» заменить цифрами «431 969»;
строки «Разработка проектно-сметной документации для строительства пожарного депо на 6 выездов в городе Астане» цифры «25 000» заменить цифрами «14 000»;
строки «Доработка проектно-сметной документации и строительство комплекса зданий пожарного депо на 6 автомобилей по проспекту Тлендиева (Астраханское шоссе) в городе Астане» цифры «262 000» заменить цифрами «361 492».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 қарашадағы N 1873 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 - 2011 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1184 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" деген әкімші бойынша:
003 "Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау" деген бағдарламада:
3-бағанда:
"Ақмола облысының Щучье қаласында 6 автокөлікке арналған өрт депосының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу" деген жолдағы "466 636" деген сандар "444 250" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақмола облысының Щучье қаласында 6 автокөлікке арналған өрт депосының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу" деген жолдағы "473 589" деген сандар "442 150" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақмола облысының Щучье ауданының Бурабай кентінде 6 автокөлікке арналған өрт депосының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және салу" деген жолдағы "466 636" деген сандар "431 969" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында 6 шығу жолдары бар өрт депосын салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу" деген жолдағы "25 000" деген сандар "14 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында (Астрахан шоссесі) Тілендиев даңғылы бойынша 6 автокөлікке арналған өрт депосы ғимараттары кешенінің жобалау-сметалық құжаттарын пысықтау және салу" деген жолдағы "262 000" деген сандар "361 492" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов