О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2009 года № 1889
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года № 1120 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 41, ст. 532) следующее дополнение:
в Положении о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить абзацем восемьдесят четвертым следующего содержания:
"аккредитацию организаций, управляющих имущественными правами на коллективной основе;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қарашадағы N 1889 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1120 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж.,N 41, 532-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі туралы ережеде:
14-тармақ мынадай мазмұндағы сексен төртінші абзацпен толықтырылсын:
"мүліктік құқықтарды ұжымдық негізде басқаратын ұйымдарды аккредиттеу;".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов