О проекте Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Султанате Оман"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2009 года № 1957
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Султанате Оман".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
Об открытии Посольства Республики Казахстан
в Султанате Оман
В целях укрепления дипломатических отношений Республики Казахстан с Султанатом Оман ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Открыть в городе Маскат (Султанат Оман) Посольство Республики Казахстан.
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2010 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Оман Сұлтандығында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қарашадағы N 1957 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Оман Сұлтандығында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Оман Сұлтандығында Қазақстан Республикасының Елшілігін ашу туралы
Қазақстан Республикасының Оман Сұлтандығымен дипломатиялық қатынастарын нығайту мақсатында ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Маскат қаласында (Оман Сұлтандығы) Қазақстан Республикасының Елшілігі ашылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Жарлық 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                   Н. Назарбаев