О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2009 года № 565
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2009 года № 2009
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2009 года № 565 «Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки и проведения экспертизы технико-экономических обоснований, мастер-планов, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, мастер-планов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2009 год» следующие изменения и дополнения:
в перечне бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки и проведения экспертизы технико-экономических обоснований, мастер-планов, консультативного сопровождения концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 «Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, мастер-планов, консультативное сопровождение концессионных проектов» Министерства экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан на 2009 год, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»:
в графе 4 строки, порядковый номер 4, цифры «60 000» заменить цифрами «56 999»;
в графе 5:
в строке, порядковый номер 5, цифры «32 050» заменить цифрами «29 279»;
в строке, порядковый номер 6, цифры «48 342» заменить цифрами «110 516»;
в строке, порядковый номер 7, цифры «69 212» заменить цифрами «7 000»;
в строке, порядковый номер 8, цифры «72 938» заменить цифрами «70 167»;
дополнить строкой, порядковый номер 9-1, следующего содержания:
«9-1     Строительство защитного       10 740
гидротехнического
сооружения Шульбинского
шлюза                                                  »;
раздел «Министерство туризма и спорта Республики Казахстан» дополнить строкой, порядковый номер 11-1, следующего содержания:
«11-1    Строительство инженерно-      10 691
коммуникационных сетей
«Туристско-рекреационный
комплекс «Каскасу» в
Толебийском районе
Южно-Казахстанской
области                                                »;
дополнить разделом «Агентство Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства» и строкой, порядковый номер 14, следующего содержания:
«        Агентство Республики Казахстан по делам строительства
и жилищно-коммунального хозяйства
14   Создание государственного      4 230
градостроительного кадастра
республиканского уровня                                  »;
Строку «Итого» изложить в следующей редакции:
«        Итого:      85361      86 999     216 962     961 836    ».

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 565 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 4 желтоқсандағы N 2009 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық-экономикалық негіздемелерді әзірлеу мен сараптама жүргізуді қаржыландыру, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2009 жылға арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, мастер-жоспарлардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 21 сәуірдегі N 565 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негіздемелерді әзірлеу мен сараптама жүргізуді қаржыландыру, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2009 жылға арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, мастер-жоспарлардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың тізбесінде:
"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" деген бөлімде:
реттік нөмірі 4-жолдың 4-бағанындағы "60 000" деген сандар "56 999" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағанда:
реттік нөмірі 5-жолдағы "32 050" деген сандар "29 279" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолдағы "48 342" деген сандар "110 516" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдағы "69 212" деген сандар "7 000" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолдағы "72 938" деген сандар "70 167" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 9-1-жолмен толықтырылсын:
"
9-1
Шүлбі шлюзінің қорғау гидротехникалық құрылысын салу
10 740
";
"Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 11-1-жолмен толықтырылсын:
"
11-1
Оңтүстік Қазақстан облысының Төле би ауданында "Қасқасу" туристік-рекреациялық кешені" инженерлік-коммуникациялық желілерін салу
10 691
";
"Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі" деген бөліммен және мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-жолмен толықтырылсын:
"
Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі
14
Республикалық деңгейде мемлекеттік қала құрылысының кадастрын құру
4 230
";
"Жиыны" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жиыны:
85 361
86 999
216 962
961 836
".

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов