Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проектов законов Республики Казахстан "О социально-предпринимательских корпорациях" и "О внесении дополнений и изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социально-предпринимательских корпораций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2009 года № 2096
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекты Законов Республики Казахстан "О социально-предпринимательских корпорациях" и "О внесении дополнений и изменений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам социально-предпринимательских корпораций", внесенные постановлениями Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2008 года № 660 и № 661.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасының "Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар мәселелері бойынша толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" заңдарының жобаларын Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 желтоқсандағы N 2096 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 30 маусымдағы  N 660және N 661 қаулыларымен енгізілген Қазақстан Республикасының "Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациялар мәселелері бойынша толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" заңдарының жобалары Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К. Мәсімов