О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 1138
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2009 года № 2132
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2007 года № 1138 "О национальной переписи населения Республики Казахстан в 2009 году" следующие изменения и дополнения:
в Плане мероприятий проведения национальной переписи населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
графу 6 строки, порядковый номер 4, изложить в следующей редакции:
"2008 - 7419,0; 2010 - 19000,0*";
графу 6 строки, порядковый номер 6, изложить в следующей редакции:
"2008 - 22680,0";
графу 6 строки, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"2008 - 1144666,0";
графу 6 строки, порядковый номер 8, изложить в следующей редакции:
"2008 - 958379,0; 2009 - 510781,0";
графу 6 строки, порядковый номер 9, изложить в следующей редакции:
"2008 - 9387,0";
в графе 6 строки, порядковый номер 10, цифры "2008 - 39412,0; 2009 - 129403,0*"; заменить цифрами "2008 - 53939,0; 2009 - 76363,0";
дополнить строкой, порядковый номер 10-1, следующего содержания:
"
10-1
Приобретение
прочих услуг в
рамках программы
проведения
национальной
переписи
населения
Услуги
АС
2008
год
2008 -
236149,0
Республи-
канский
бюджет
";
графу 6 строки, порядковый номер 11, изложить в следующей редакции:
"2008 - 201570,0; 2009 - 2518310,0";
в строке, порядковый номер 14:
графу 6 изложить в следующей редакции:
"2009 - 148029,0";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"Республиканский бюджет";
в строке, порядковый номер 15:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"2009 - 2011 годы";
в графе 6 перед цифрами "2010 - 32760,0*" дополнить цифрами "2009 - 3467,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 1138 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 желтоқсандағы N 2132 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылғы Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 28 қарашадағы N 1138 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы халқының ұлттық санағын өткізудің іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 4-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2008 - 7419,0; 2010 - 19000,0*";
реттік нөмірі 6-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2008 - 22680,0";
реттік нөмірі 7-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2008 - 1144666,0";
реттік нөмірі 8-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2008 - 958379,0; 2009 - 510781,0";
мынадай редакцияда жазылсын:
реттік нөмірі 9-жолдың 6-бағаны "2008 - 9387,0";
реттік нөмірі 10-жолдың 6-бағанындағы "2008 - 39412,0; 2009 - 129403,0*" деген сандар "2008 - 53939,0; 2009 - 76363,0" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 10.1-жолмен толықтырылсын:
"
10-1
Халықтың ұлттық санағын өткізу бағдарламасының шеңберінде өзге де қызметтер сатып алу
Қызметтер
СА
2008 жыл
2008 -236149,0
Республикалық
бюджет
";
реттік нөмірі 11-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "2008 - 201570,0; 2009 - 2518310,0";
реттік нөмірі 14-жолда:
6-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 - 148029,0";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджет";
реттік нөмірі 15-жолда:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"2009 - 2011 жылдар";
6-баған "2010 - 32760,0*" деген сандардың алдынан "2009 - 3467,0" деген сандармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов