в графе 2009 строки «Расходы на реализацию программы» цифры «4 025 229» заменить цифрами «3 777 070»;
в бюджетной программе 003 «Создание информационных систем органов государственной статистики»:
в графе 2009 строки «Расходы на реализацию программы» цифры «363 000» заменить цифрами «61 060»;
в бюджетной программе 006 «Проведение Национальной переписи»:
в графе 2009 строки «Расходы на реализацию программы» цифры «3 843 752» заменить цифрами «3 256 950»;
в бюджетной программе 009 «Услуги по распространению статистических данных»:

«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолдың «2009» деген бағанында «4 025 229» деген сандар «3 777 070» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Мемлекеттік статистика органдарының ақпараттық жүйесін құру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолдың «2009» деген бағанында «363 000» деген сандар «61 060» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Ұлттық санақ өткізу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолдың «2009» деген бағанында «3 843 752» деген сандар «3 256 950» сандармен ауыстырылсын;
009 «Статистикалық деректерді тарату жөніндегі қызмет көрсетулер» деген бюджеттік бағдарламада:

в графе 2009 строки «Расходы на реализацию программы» цифры «154 196» заменить цифрами «114 055».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2009 года № 2133
6. Бюджетные программы
Приложение 6
Распределение расходов по стратегическим направлениям,
целям и бюджетным программам
Стратегические направления,
цели и бюджетные программы
Отчетный
период
Плановый период
2007
оценка

«Бағдарламаны іске асыру шығыстары» деген жолдың 2009 бағанында «154 196» деген сандар «114 055» сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                            К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 2133 қаулысына
1-қосымша
6. Бюджеттік бағдарламалар
6-қосымша
Шығыстарды стратегиялық бағыттар, мақсаттар мен бюджеттік
бағдарламалар бойынша бөлу
Стратегиялық бағыттар, мақсаттар және бюджеттік бағдарламалар
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 бағалау