О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2006 года № 111"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2245
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2006 года № 111".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений и дополнений в Указ Президента
Республики Казахстан от 4 мая 2006 года № 111

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 мамырдағы № 111 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2245 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 мамырдағы № 111 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 мамырдағы № 111 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы

В соответствии со статьей 20 Конституционного закона Республики Казахстан от 26 декабря 1995 года "О Президенте Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 4 мая 2006 года № 111 "О Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на 2006 - 2010 г.г." (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 16, ст. 151) следующие изменения и дополнения:

«Қазақстан Республикасының Президенті туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 26 желтоқсандағы Конституциялық заңының 20-бабына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 4 мамырдағы № 111 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 16, 151-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

в Государственной программе социально-экономического развития города Астаны на 2006 - 2010 г.г., утвержденной вышеуказанным Указом:
в разделе 1. "Паспорт Программы":
в подразделе "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в абзаце первом цифры "523,2" заменить цифрами "545,2";
в абзаце втором таблицу и примечания изложить в следующей редакции:
"
Республиканский бюджет
Местный
бюджет
Средства
предприятий,
организаций и
концессионеров
ИТОГО

жоғарыда көрсетілген Жарлықпен бекітілген Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасында:
«Бағдарламаның паспорты» деген 1-бөлімде:
«Қажетті ресурстар мен оларды қаржыландыру көздері» деген кіші бөлімде:
бірінші абзацтағы «523,2» деген цифрлар «545,2» деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы кесте және ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Кәсіпорындардың, ұйымдардың және концессионерлердің қаражаты
ЖИЫНЫ

**в финансирование Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на 2006 - 2010 г.г. по годам включено уточнение республиканского и местного бюджетов 2006 года в сумме 34,4 млрд. тенге в том числе: республиканский бюджет - 29,7 млрд. тенге; местный бюджет - 4,7 млрд. тенге.";
в подразделе "Ожидаемые результаты":
абзац пятый исключить;
в абзаце шестом цифры "2,8", "3,6", "1,3", заменить соответственно цифрами "2,2", "2,2", "2,0";
в абзаце десятом цифры "71,8", заменить цифрами "74,6";
в разделе 3 "Основные направления и механизм реализации Программы":
в подразделе 3.1. "Развитие социальной сферы":
главу 3.1.4. "Образование" дополнить абзацем следующего содержания:
"повышение квалификации работников системы образования.";
и подразделе 3.2. "Индустриально-инновационная политика и развитие энергетического комплекса":
в части второй главы 3.2.1. "Промышленность":
абзац пятый после слова "создание" дополнить словами "и развитие";
часть вторую главы 3.2.2. "Развитие предпринимательства" дополнить абзацем следующего содержания:
"развитие системы профессионального технического образования с целью обеспечения кадрами малые промышленные предприятия.";
часть вторую главы 3.2.3. "Электроэнергетика" дополнить абзацами следующего содержания:
"проработка вопроса строительства крупных объектов электроэнергетики на основе механизмов государственно-частного партнерства;
внедрение ресурсосберегающих технологий в целях минимизации потерь электроэнергии.";
часть третьей главы 3.2.4. "Теплоснабжение" дополнить абзацем следующего содержания:
"внедрение ресурсосберегающих технологий в целях минимизации потерь теплоэнергии.";
в подразделе 3.8. "Улучшение инвестиционного климата":
в части третьей:
в абзаце третьем после слов "ПНФ" дополнить словами ", Восточная" ПС и разработка проектно-сметной документации на строительство 2 новых ПС за счет средств местного бюджета";
слова "строительство тепломагистрали четвертого ввода в левобережную часть города;", "строительство инженерных сетей на территории теннисного корта," исключить;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"Общий объем необходимых инвестиций в теплоэлектроэнергетической сфере в 2006 - 2010 г.г. составит 91,5 млрд. тенге, в том (I этап - 41,6 млрд. тенге; II этап - 49,9 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 89,5 млрд. тенге (I этап - 40,2 млрд. тенге; II этап - 49,3 млрд. тенге) и местного бюджета - 2,0 млрд. тенге (I этап - 1,4 млрд. тенге; II этап - 0,6 млрд. тенге).";
в части четвертой:

** Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жылдар бойынша қаржыландыруға 34,4 млрд. теңге сомасында 2006 жылғы республикалық және жергілікті бюджеттердің нақтылануы қосылды, оның ішінде: республикалық бюджет - 29,7 млрд. теңге; жергілікті бюджет - 4,7 млрд. теңге.»;
«Күтілетін нәтижелер» деген кіші бөлімде:
бесінші абзац алынып тасталсын;
алтыншы абзацтағы «2,8», «3,6», «1,3» деген цифрлар тиісінше «2,2», «2,2», «2,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы «71,8» деген цифрлар «74,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асырудың негізгі бағыттары мен тетігі» деген 3-бөлімде:
«Әлеуметтік саланы дамыту» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Білім беру» деген 3.1.4-тарау мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
«білім беру жүйесі қызметкерлерінің біліктілігін арттыру.»;
«Индустриялық-инновациялық саясат және энергетикалық кешенді дамыту» деген 3.2-кіші бөлімде:
«Өнеркәсіп» деген 3.2.1-тараудың екінші бөлігінде:
бесінші абзац «құру» деген сөзден кейін «мен дамыту» деген сөздермен толықтырылсын;
«Кәсіпкерлікті дамыту» деген 3.2.2-тараудың екінші бөлімі мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«шағын өнеркәсіп кәсіпорындарын кадрлармен қамтамасыз ету мақсатында кәсіптік техникалық білім беру жүйесін дамыту.»;
«Электр энергетикасы» деген 3.2.3-тараудың екінші бөлігі мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«мемлекеттік-жеке меншік әріптестік тетіктерінің негізінде ірі электр энергетикасы объектілерін салу мәселесін пысықтау;
электр энергиясының шығындарын барынша азайту мақсатында ресурс үнемдеуші технологияларды енгізу.»;
«Жылумен жабдықтау» деген 3.2.4-тараудың үшінші бөлігі мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«жылу энергиясының шығындарын барынша азайту мақсатында ресурс үнемдеуші технологияларды енгізу.»;
«Инвестициялық ахуалды жақсарту» деген 3.8-кіші бөлімде:
үшінші бөлікте:
үшінші абзацта «ЖИФ-қа кіретін» деген сөздерден кейін «Шығыс» ШС-на» деген сөздермен, «үшінші тармағын салу» деген сөздерден кейін «және жергілікті бюджет қаражаты есебінен 2 жаңа ШС салуға арналған жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу» деген сөздермен толықтырылсын;
«қаланың сол жақ жағалауында іске қосылатын жылу магистралінің құрылысының төртінші тармағын салу;», «теннис кортының аумағында инженерлік желілерді,» деген сөздер алып тасталсын;
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2006 - 2010 жылдары жылу электр энергетикасы саласындағы қажетті инвестициялардың жалпы көлемі 91,5 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 41,6 млрд. теңге; II кезең - 49,9 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен - 89,5 млрд. теңге (I кезең - 40,2 млрд. теңге, ІІ кезең - 49,3 млрд. теңге) және жергілікті бюджеттен - 2,0 млрд. теңге (I кезең - 1,4 млрд. теңге; ІІ кезең - 0,6 млрд. теңге).»;
төртінші бөлікте:

в абзаце четвертом цифры "128,9", "80,5", "128,8", "80,5", заменить соответственно цифрами "101,8", "53,4", "101,7", "53,4";
в части пятом:
в абзаце третьем цифры "21", "2", "2", "9" заменить соответственно цифрами "10", "3", "1", "6";
слова "8 подземных переходов" исключить;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"Общая потребность инвестиций в развитие транспортной системы города за период 2006 - 2010 г.г. составит 96,4 млрд. тенге, в том (I этап - 56,2 млрд. тенге; II этап - 40,2 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 88,0 млрд. тенге (I этап - 51,2 млрд. тенге; II этап - 36,8 млрд. тенге) и местного бюджета - 7,9 млрд. тенге (I этап - 5,0 млрд. тенге; II этап - 2,9 млрд. тенге), и за счет средств концессионеров - 0,5 млрд. тенге (II этап).";
в части шестой:
в абзаце первом слова "1 пристройки к школе на 600 мест;" исключить;
цифру "8" заменить цифрами "11";
в абзаце втором цифру "5" заменить цифрами "13";
дополнить абзацем следующего содержания "За счет средств предприятий и организаций продолжить строительство профессионального лицея на 300 мест";
абзац третий и четвертый изложить в следующей редакции:
"Объем инвестиций в систему образования за 2006 - 2010 г.г. составит 27,0 млрд. тенге, в том (I этап - 11,4 млрд. тенге; II этап - 15,6 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 18,9 млрд. тенге (I этап - 6,8 млрд. тенге; II этап - 12,1 млрд. тенге) и местного бюджета - 6,3 млрд. тенге (I этап - 4,6 млрд. тенге; II этап - 1,7 млрд. тенге), за счет средств предприятий и организаций - 1,77 (II этап).
За счет средств республиканского бюджета в сфере здравоохранения на 2006 - 2010 г.г. будет осуществлено строительство: городской инфекционной больницы; родильного дома на 150 коек с отделением второго этапа выхаживания новорожденных, с женской консультацией на 250 посещений; центра крови; детской инфекционной больницы на 250 коек; многопрофильной детской городской больницы на 350 коек с консультативно-диагностической поликлиникой на 250 посещений в смену; двух амбулаторно-поликлинических комплексов мощностью 500 посещений каждая (взрослая - на 350, детская - на 150 посещений в смену); многопрофильного стационара на 360 коек; строительство многопрофильного стационара на 500 коек в районе пересечения улиц № 12 и проспекта Абылай хана в городе Астане; строительство онкологического диспансера на 270 коек с поликлиникой на 380 посещений в смену в городе Астане.";
абзац шестой изложить в следующей редакции:

төртінші абзацтағы «128,9», «80,5», «128,8», «80,5» деген цифрлар тиісінше «101,8», «53,4», «101,7», «53,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші бөлікте:
үшінші абзацтағы «21», «2», «2», «9» деген цифрлар тиісінше «10», «3», «1», «6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«8 жер асты өткелдерін» деген сөздер алып тасталсын;
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2006 - 2010 жылдар кезеңінде қаланың көлік жүйесін дамытуға қажетті инвестициялардың жалпы көлемі 96,4 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 56,2 млрд. теңге; ІІ кезең - 40,2 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен - 88,0 млрд. теңге (I кезең - 51,2 млрд. теңге, ІІ кезең - 36,8 млрд. теңге) және жергілікті бюджеттен - 7,9 млрд. теңге (I кезең - 5,0 млрд. теңге; II кезең - 2,9 млрд. теңге), концессионерлердің қаражаты есебінен - 0,5 млрд. теңге (ІІ кезең).»;
алтыншы бөлікте:
бірінші абзацтағы «600 орынға арналған 1 мектепке жапсарлас құрылыс» деген сөздер алып тасталсын;
«8» деген цифр «11» деген цифрлармен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы «5» деген цифр «13» деген цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Кәсіпорындар мен ұйымдар қаражаты есебінен 300 орынға арналған кәсіптік лицейдің құрылысын жалғастыру»;
үшінші және төртінші абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
«Қаланың білім беру жүйесіне салынатын инвестициялар көлемі 2006 - 2010 жылдары 27,0 млрд. теңгені құрайды (І кезең - 11,4 млрд. теңге; ІІ кезең - 15,6 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен 18,9 млрд. теңге (I кезең - 6,8 млрд. теңге, ІІ кезең - 12,1 млрд. теңге) және жергілікті бюджет қаражаты есебінен 6,3 млрд. теңге (I кезең - 4,6 млрд. теңге; II кезең - 1,7 млрд. теңге), кәсіпорындар мен ұйымдар қаражаты есебінен - 1,77 (ІІ кезең).
Республикалық бюджет қаражаты есебінен денсаулық сақтау саласында 2006 - 2010 жылдары: қалалық жұқпалы аурулар ауруханасын; 250 адам қабылдайтын әйелдер консультациясы бар, жаңа туған нәрестелерді екінші кезеңде күтіп-бағу бөлімшесі бар 150 төсек-орындық перзентхананы; қан орталығын; 250 төсек-орындық балаларға арналған жұқпалы аурулар ауруханасын; әр ауысымда 250 адам қабылдайтын консультативтік-диагностикалық емханасы бар 350 төсек-орындық көп бейінді қалалық балалар ауруханасын; әрқайсысының қуаты 500 адам қабылдайтын екі амбулаториялық-емханалық кешен (бір ауысымда 350 адам қабылдайтын үлкендерге арналған, 150 адам қабылдайтын балаларға арналған), 360 төсек-орындық көп бейінді стационарды салу; Астана қаласында № 12 көше мен Абылай хан даңғылының қиылысы ауданында 500 орынға арналған көп бейінді стационар салу; Астана қаласында бір ауысымда 380 адам қабылдайтын емханасы бар 270 орынға арналған қалалық онкологиялық диспансер салу жүзеге асырылатын болады.»;
алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"Объем инвестиций в развитие здравоохранения города за 2006 - 2010 г.г. составит 35,9 млрд. тенге, в том (I этап - 6,6 млрд. тенге;  II этап - 29,3 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 33,8 млрд. тенге (I этап - 4,7 млрд. тенге; II этап - 29,1 млрд. тенге) и местного бюджета - 2,1 млрд. тенге (I этап - 1,9 млрд. тенге; II этап - 0,2 млрд. тенге)";
абзац седьмой дополнить словами: "Реконструкция Дворца спорта "Казахстан" с пристройкой раскаточного катка; строительство теннисного комплекса в городе Астане; строительство спортивных площадок в общеобразовательных школах № № 10,16,20,22,24,30,36,41";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"Объем инвестиций в развитие спорта за 2006 - 2010 г.г. составит 30,7 млрд. тенге, в том (I этап - 16,0 млрд. тенге; II этап - 14,7 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 30,3 млрд. тенге (I этап - 16,0 млрд. тенге; II этап - 14,3 млрд. тенге) и местного бюджета - 0,4 млрд. тенге (II этап)";
в абзаце девятом:
слова "новое здание Дворца обрядов и" исключить;
дополнить предложение третьим следующего содержания: "Конгресс-Холл в городе Астане, Дворец творчества "Шабыт" в городе Астане, монумент на Главной площади в городе Астане, флагшток,";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"Объем инвестиций в развитие культуры за 2006 - 2010 г.г. составит 33,0 млрд. тенге, в том (I этап - 15,6 млрд. тенге; II этап - 17,4 млрд. тенге), в том числе за счет средств республиканского бюджета - 31,7 млрд. тенге (I этап - 14,6 млрд. тенге; II этап - 17,1 млрд. тенге) и местного бюджета - 1,3 млрд. тенге (I этап - 1,0 млрд. тенге; II этап - 0,3 млрд. тенге)";
в части седьмой:
в абзаце втором цифры "19,4", "13,9", "17,7", "1,7" заменить соответственно цифрами "7,1", "1,6", "5,5", "1,6";
цифры "12,2" удалить;
в части восьмой:
абзац первый дополнить словами: "инженерных сетей и дорог планировочного района А, Б, Слободки, улицы Кенесары - реки Ишим - Кумисбекова - Сарыарка; ул. Джангильдина - Кенесары - Кумисбекова - Сарыарка; проспект Богенбая - Джангильдина - Кумисбекова - Сарыарка в городе Астане, инженерные сети планировочного района № 19 (теплоснабжение), строительство канализационного коллектора от района "Слободки" до врезки в существующую (Коргалжынской трассы) ф. 2000 мм и переустройство существующей от КНС-43 до КОС в городе Астане.";
абзац второй дополнить словами "реконструкция зеленых насаждений, строительство трубчатого дренажа по ул. Садоводческой";

«2006 - 2010 жылдары қаланың денсаулық сақтау саласын дамытуға инвестициялар көлемі 35,9 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 6,6 млрд. теңге; II кезең - 29,3 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен - 33,8 млрд. теңге (I кезең - 4,7 млрд. теңге, ІІ кезең - 29,1 млрд. теңге) және жергілікті бюджет есебінен 2,1 млрд. теңге (I кезең - 1,9 млрд. теңге, ІІ кезең - 0,2 млрд. теңге).»;
жетінші абзац «Сырғанақ тебетін мұз айдынын жапсарлас сала отырып, «Қазақстан» спорт сарайын қайта жаңарту; Астана қаласында теннис кешенін салу; № 10, 16, 20, 22, 24, 30, 36, 41 жалпы білім беру мектептеріне спорт алаңдарын салу» деген сөздермен толықтырылсын;
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2006 - 2010 жылдары спортты дамытуға инвестициялар көлемі 30,7 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 16,0 млрд. теңге; ІІ кезең - 14,7 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен 30,3 млрд. теңге (I кезең - 16,0 млрд. теңге; II кезең - 14,3 млрд. теңге) және жергілікті бюджеттен - 0,4 млрд. теңге (ІІ кезең).»;
тоғызыншы абзацта:
«Салт-дәстүрлер сарайының жаңа ғимараты мен» деген сөздер алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы үшінші сөйлеммен толықтырылсын: «Астана қаласындағы Конгресс-холл, Астана қаласындағы «Шабыт» шығармашылық сарайы, Астана қаласындағы Бас алаңда монумент, флагшток»;
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2006 - 2010 жылдарда мәдениетті дамытуға инвестициялардың көлемі 33,0 млрд. теңгені құрайды (I кезең - 15,6 млрд. теңге; II кезең - 17,4 млрд. теңге), оның ішінде республикалық бюджет қаражаты есебінен - 31,7 млрд. теңге (I кезең - 14,6 млрд. теңге; ІІ кезең - 17,1 млрд. теңге) және жергілікті бюджет қаражаты есебінен - 1,3 млрд. теңге (I кезең - 1,0 млрд. теңге; ІІ кезең - 0,3 млрд. теңге).»;
жетінші бөлікте:
екінші абзацта «19,4», «13,9», «17,7», «1,7» деген цифрлар тиісінше «7,1», «1,6», «5,5», «1,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«12,2» деген цифрлар алып тасталсын;
сегізінші бөлікте:
бірінші абзац «абаттандыруды» деген сөзден кейін «, Астана қаласында жоспарлы А, Б ауданының, Слободканың, Кеңесары - Есіл өзені - Күмісбеков - Сарыарқа көшесінің, Жангелдин - Кеңесары - Күмісбеков - Сарыарқа көшесінің, Бөгенбай - Жангелдин - Күмісбеков - Сарыарқа көшесінің инженерлік желілері мен жолдарын, № 19 жоспарлы ауданының инженерлік желілерін (жылумен жабдықтау), Астана қаласында «Слободка» ауданынан қолданыстағы ф. 2000 мм қиылысына дейін (Қорғалжын тас жолы) кәріздік коллектор салуды және КСС-43-тен КТС-на дейін қолданыстағы коллекторды қайта жайластыруды.» деген сөздермен толықтырылсын;
екінші абзац «абаттандыру» деген сөзден кейін «, жасыл екпелерді қайта жаңарту, Садоводческая көшесі бойында құбырлы дренаж салу» деген сөздермен толықтырылсын;

в абзаце третьем цифры "71,1", "13,4", "64,2", "10,8", "6,9", "2,6" заменить соответственно цифрами "75,3", "17,6", "69,9", "16,5", "5,4", "1,1";
в части девятой:
абзац первый дополнить словами "рекультивация отработанной карты № 1 золоотвала ТЭЦ-2 (чаша № 2, частично)";
в абзаце третьем цифры "2,07", "1,76", "2,0", "1,7" заменить соответственно цифрами "0,47", "0,16", "0,4", "0,1.";
в части десятой:
в абзаце втором цифры "2,0" заменить цифрами "11,6";

үшінші абзацта «71,1», «13,4», «64,2», «10,8», «6,9», «2,6» деген цифрлар тиісінше «75,3», «17,6», «69,9», «16,5», «5,4», «1,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы бөлікте:
бірінші абзац «абаттандыру» деген сөзден кейін «, ЖЭО-2 № 1 күл үйіндісінің пысықталған картасын қайта өңдеу (№ 2 ұяшық, ішінара)» деген сөздермен толықтырылсын;
үшінші абзацта «2,07», «1,76», «2,0», «1,7» деген цифрлар тиісінше «0,47», «0,16», «0,4», «0,1» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы бөлікте:
екінші абзацта «2,0» деген цифрлар «11,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;

в подразделе 3.10. "Улучшение состояния окружающей среды":
часть первую дополнить абзацем вторым следующего содержания: "использование возобновляемых ресурсов и альтернативных источников энергии.";
в части второй раздела 4. "Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
цифры "523,2", "495,5", "27,6", "0,07" заменить соответственно цифрами "545,2", "510,6", "32,3" "2,35";
таблицу и примечания к ней изложить в следующей редакции:
"
Республиканский бюджет
Местный
бюджет
Средства
предприятий,
организаций и
концессионеров
ИТОГО

«Қоршаған ортаның жағдайын жақсарту» деген 3.10-кіші бөлімде:
бірінші бөлік мынадай мазмұндағы екінші абзацпен толықтырылсын:
«жаңартылатын ресурстар мен энергияның баламалы көздерін қолдану.»;
«Қажетті ресурстар мен оларды қаржыландыру көздері» деген 4-тараудың екінші бөлігінде:
«523,2», «495,5», «27,6», «0,07» деген цифрлар тиісінше «545,2», «510,6», «32,3», «2,35» деген цифрлармен ауыстырылсын;
кесте және оған ескертпе мынадай редакцияда жазылсын:
«
Республикалық бюджет
Жергілікті бюджет
Кәсіпорындардың, ұйымдардың және концессионерлердің қаражаты
ЖИЫНЫ

**в финансирование Государственной программы социально- экономического развития города Астаны на 2006 - 2010 г.г. по годам включено уточнение республиканского и местного бюджетов 2006 года в сумме 34,4 млрд. тенге в том числе: республиканский бюджет - 29,7 млрд. тенге; местный бюджет - 4,7 млрд. тенге:
на электро-и теплоэнергетику - 91,5 млрд. тенге;
на водообеспечение и водоотведение - 101,8 млрд. тенге;
на развитие транспортной системы - 96,4 млрд. тенге;
на систему образования - 27,0 млрд. тенге;
на развитие здравоохранения - 35,9 млрд. тенге;
на развитие культуры и спорта - 63,7 млрд. тенге;
на жилищное строительство - 7,1 млрд. тенге;
на благоустройство - 75,3 млрд. тенге;
на охрану окружающей среды - 0,47 млрд. тенге;
на строительство индустриального парка - 11,6.";
в разделе 5. "Ожидаемые результаты от реализации Программы":
в части второй:

** Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жылдар бойынша қаржыландыруға 34,4 млрд. теңге сомасындағы 2006 жылғы республикалық және жергілікті бюджеттердің нақтылануы қосылды, оның ішінде: республикалық бюджет - 29,7 млрд. теңге; жергілікті бюджет - 4,7 млрд. теңге;
электр және жылу энергетикасына - 91,5 млрд. теңге;
сумен жабдықтауға және су бұруға - 101,8 млрд. теңге;
көлік жүйесін дамытуға - 96,4 млрд. теңге;
білім беру жүйесіне - 27,0 млрд. теңге;
денсаулық сақтауды дамытуға - 35,9 млрд. теңге;
мәдениет пен спортты дамытуға - 63,7 млрд. теңге;
тұрғын үй құрылысына - 7,1 млрд. теңге;
абаттандыруға - 75,3 млрд. теңге;
қоршаған ортаны қорғауға - 0,47 млрд. теңге;
индустриялық парк салуға - 11,6.».
«Бағдарламаны іске асырудан күтілетін нәтижелер» деген 5-тарауда:
екінші бөлікте:

в абзаце четвертом цифры "2,8" "3,6", "1,3" заменить соответственно цифрами "2,2", "2,2", "2,0";
в абзаце пятом цифры "18,8", "24" заменить соответственно цифрами "6,0", "4,0";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "21", "2", "2", "9" заменить соответственно цифрами "10", "3", "1", "6";
слова "8 подземных переходов" исключить;
в абзаце тридцать втором цифры "71,8" заменить соответственно цифрами "74,6";
таблицу 7 "Планируемые индикаторы реализации Государственной программы развития города Астаны на 2006 - 2010 г.г." изложить в следующей редакции:
"
2006 г.
2007 г.
2008 г.
2009 г.*
2010 г.*
Темпы прироста
промышленной
продукции, в %

төртінші абзацта «2,8», «3,6», «1,3» деген цифрлар тиісінше «2,2», «2,2», «2,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта «18,8», «24» деген цифрлар тиісінше «6,0», «4,0» деген цифрлармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта:
«21», «2», «2», «9» деген цифрлар тиісінше «10», «3», «1», «6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«8 жер асты өткелдерін» деген сөздер алып тасталсын;
отыз екінші абзацта «71,8» деген цифрлар тиісінше «74,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
«Астана қаласын дамытудың 2006 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асырудың жоспарланатын көрсеткіштері» деген 7-кесте мынадай редакцияда жазылсын:
«
2006 ж. 2007 ж. 2008 ж. 2009 ж.* 2010 ж.*
Өнеркәсіп өнімінің өсім қарқыны, %

70,6
67,4
* прогнозные расчетные данные.".
2. Правительству Республики Казахстан в месячный срок внести соответствующие изменения в План мероприятий по реализации Программы.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

70,6
67,4
* болжамды есептік мәліметтер.».
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі бір ай мерзімде Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарына тиісті өзгерістер енгізсін.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев