О подготовке к празднованию 20-летия Независимости Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2266
В целях подготовки к празднованию 20-летия Независимости Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) состав организационного комитета по подготовке и проведению празднования 20-летия Независимости Республики Казахстан (далее - 20-летие Независимости);
2) Общенациональный план мероприятий по подготовке к празднованию 20-летия Независимости (далее - Общенациональный план мероприятий).
2. Государственным органам и иным организациям (по согласованию) принять меры по реализации мероприятий, предусмотренных Общенациональным планом мероприятий, и представлять информацию о ходе его выполнения в Министерство культуры Республики Казахстан не позднее 5 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 08.06.2010 № 539.
3. Министерству культуры Республики Казахстан представлять сводную информацию о ходе выполнения Общенационального плана мероприятий в Правительство Республики Казахстан не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 08.06.2010 № 539.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан Абдрахимова Г.Р.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                             К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2009 года № 2266
Состав
организационного комитета по подготовке и проведению
празднования 20-летия Независимости Республики Казахстан
Сноска. Состав с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 08.06.2010 № 539.
Масимов                     - Премьер-Министр Республики Казахстан,
Карим Кажимканович            председатель
Ашимбаев                    - заместитель Руководителя Администрации
Маулен Сагатханулы            Президента Республики Казахстан,
заместитель председателя
(по согласованию)
Телебаев                    - вице-министр культуры
Газиз Турысбекович            Республики Казахстан, секретарь
Члены организационного комитета:
Байбек                      - заместитель Руководителя Администрации
Бауыржан Кыдыргалиулы         Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Абдрахимов                  - Руководитель Канцелярии
Габидулла Рахматуллаевич      Премьер-Министра Республики Казахстан
Айтжанова                   - Министр экономического развития и
Жанар Сейдахметовна           торговли Республики Казахстан
Ашимов                      - Министр охраны окружающей среды
Нургали Садвакасович          Республики Казахстан
Абдыкаликова                - Министр труда и социальной защиты
Гульшара Наушаевна            населения Республики Казахстан
Баймаганбетов               - Министр внутренних дел
Серик Нуртаевич               Республики Казахстан
Божко                       - Министр по чрезвычайным ситуациям
Владимир Карпович             Республики Казахстан
Доскалиев                   - Министр здравоохранения
Жаксылык Акмурзаевич          Республики Казахстан
Досмухамбетов               - Министр туризма и спорта
Темирхан Мынайдарулы          Республики Казахстан
Джаксыбеков                 - Министр обороны Республики Казахстан
Адильбек Рыскельдинович
Жамишев                     - Министр финансов Республики Казахстан
Болат Бидахметович
Жумагалиев                  - Министр связи и информации
Аскар Куанышевич              Республики Казахстан
Исекешев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Асет Орентаевич               Казахстан - Министр индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
Кул-Мухаммед                - Министр культуры
Мухтар Абрарулы               Республики Казахстан
Куришбаев                   - Министр сельского хозяйства
Акылбек Кажигулович           Республики Казахстан
Кусаинов                    - Министр транспорта
Абельгази Калиакпарович       и коммуникаций Республики Казахстан
Мынбаев                     - Министр нефти и газа Республики
Сауат Мухаметбаевич           Казахстан
Тусупбеков                  - Министр юстиции Республики Казахстан
Рашид Толеутаевич
Туймебаев                   - Министр образования и науки
Жансеит Кансеитович           Республики Казахстан
Абыкаев                     - Первый заместитель Министра
Нуртай Абыкаевич              иностранных дел Республики Казахстан
Ахметов                     - аким Карагандинской области
Серик Ныгметович
Билялов                     - аким Северо-Казахстанской области
Серик Султангазинович
Бозумбаев                   - аким Жамбылской области
Канат Алдабергенович
Дьяченко                    - аким Акмолинской области
Сергей Александрович
Есимов                      - аким города Алматы
Ахметжан Смагулович
Кулагин                     - аким Костанайской области
Сергей Витальевич
Кушербаев                   - аким Мангыстауской области
Крымбек Елеуович
Куандыков                   - аким Кызылординской области
Болатбек Баянович
Мырзахметов                 - аким Южно-Казахстанской области
Аскар Исабекович
Рыскалиев                   - аким Атырауской области
Бергей Саулебаевич
Сагиндиков                  - аким Актюбинской области
Елеусин Наурызбаевич
Сапарбаев                   - аким Восточно-Казахстанской области
Бердибек Машбекович
Сагинтаев                   - аким Павлодарской области
Бакытжан Абдирович
Тасмагамбетов               - аким города Астаны
Имангали Нургалиевич
Умбетов                     - аким Алматинской области
Серик Абикенович
Измухамбетов                - аким Западно-Казахстанской области
Бактыкожа Салахатдинович
Токаев                      - Председатель Сената Парламента
Касым-Жомарт Кемелевич        Республики Казахстан (по согласованию)
Мухамеджанов                - Председатель Мажилиса Парламента
Урал Байгунсович              Республики Казахстан (по согласованию)
Копеев                      - Заместитель Председателя Сената
Мухамбет Жуманазарулы         Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Дьяченко                    - Заместитель Председателя Мажилиса
Сергей Александрович          Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Нуртлеуов                   - Руководитель Аппарата Сената
Мурат Абугалиевич             Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Бижанов                     - председатель Комитета
Ахан Хусаинович               по социально-культурному развитию
Сената Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Джолдасбаева                - председатель Комитета по экономической
Нурлыгаим Чалдановна          и региональной политике Сената
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Жылкышиев                   - председатель Комитета по аграрным
Болат Абжапарулы              вопросам и охране окружающей среды
Сената Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Имашев                      - председатель Комитета по
Берик Мажитович               законодательству и правовым вопросам
Сената Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Ищанов                      - председатель Комитета по финансам
Кайрат Кыдырбаевич            и бюджету Сената Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Султанов                    - председатель Комитета по международным
Куаныш Султанович             отношениям, обороне и безопасности
Сената Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Бобров                      - заместитель Председателя Мажилиса
Владимир Яковлевич            Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Жолшибеков                  - председатель Комитета по международным
Амзебек Рысбекович            делам, обороне и безопасности Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Карагусова                  - председатель Комитета по финансам
Гульжана Джанпеисовна         и бюджету Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Мадинов                     - председатель Комитета по аграрным
Ромин Ризович                 вопросам Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Мукашев                     - председатель Комитета по
Рахмет Желдыбаевич            законодательству и судебно-правовой
реформе Мажилиса Парламента
Республики Казахстан (по согласованию)
Нукетаева                   - председатель Комитета по
Динар Жусупалиевна            социально-культурному развитию
Мажилиса Парламента Республики
Казахстан (по согласованию)
Нигматулин                  - председатель Комитета по вопросам
Ерлан Зайруллаевич            экологии и природопользованию Мажилиса
Парламента Республики Казахстан
(по согласованию)
Канаев                      - заведующий Отделом государственного
Серикжан Зиаданович           контроля и организационно-
территориальной работы Администрации
Президента Республики Казахстан
(по согласованию)
Мынбай                      - заведующий Отделом внутренней политики
Дархан Камзабекулы            Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
Майлыбаев                   - Пресс-секретарь Президента
Баглан Асаубаевич             Республики Казахстан (по согласованию)
Бабакумаров                 - заместитель Руководителя Канцелярии
Ержан Жалбакович              Премьер-Министра Республики Казахстан
Байменов                    - председатель Демократической партии
Алихан Мухамедьевич           Казахстана «Ак жол» (по согласованию)
Мамбеталин                  - председатель Политической партии
Серикжан Есенгосович          "Руханият" (по согласованию)
Нигматулин                  - первый заместитель председателя
Нурлан Зайруллаевич           Народно-демократической партии
«Hyp Отан» (по согласованию)
Кунбаев                     - Президент общественного объединения
Мирбулат Тукмурзаевич         «Клуб главных редакторов»
(по согласованию)
Калиев                      - председатель Казахстанской
Гани Алимович                 социал-демократической партии «Ауыл»
(по согласованию)
Нарикбаев                   - председатель Демократической партии
Максут Султанович             «Адилет» (по согласованию)
Соловьева                   - депутат Мажилиса Парламента Республики
Айгуль Сагадибековна          Казахстан, президент Объединения
юридических лиц "Гражданский альянс
Казахстана" (по согласованию)
Сыдыков                     - исполнительный директор Объединения
Нурлан Ерболатович            юридических лиц «Конгресс молодежи
Казахстана» (по согласованию)
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2009 года № 2266
Общенациональный план мероприятий по подготовке к празднованию
20-летия Независимости Республики Казахстан
Сноска. План с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 08.06.2010 № 539.
Наименование
мероприятий
Форма
завершения
Ответствен-
ные за
исполнение
Сроки
проведения
Предпола-
гаемые
расходы,
тыс.тенге
Источник
финанси-
рования
1
2
3
4
5
6
7

Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын мерекелеуге дайындалу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2266 Қаулысы
Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын мерекелеуге дайындалу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын (бұдан әрі Тәуелсіздіктің 20 жылдығы) мерекелеуге дайындалу және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің құрамы;
2) Тәуелсіздіктің 20 жылдығын мерекелеуге дайындалу жөніндегі жалпыұлттық іс-шаралар жоспары (бұдан әрі - Жалпыұлттық іс-шаралар жоспары) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдар (келісім бойынша)Жалпы ұлттық іс-шаралар жоспарында көзделген іс-шараларды іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын және есепті тоқсаннан кейінгі айдың 5-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Мәдениет министрлігіне оның орындалу барысы туралы ақпарат берсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.08 № 539 Қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей Қазақстан Республикасының Үкіметіне Жалпыұлттық іс-шаралар жоспарының орындалу барысы туралы жиынтық ақпарат берсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.08 № 539 Қаулысымен.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы Ғ.Р.Әбдірахымовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 2266 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Құрамға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.08 № 539 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын мерекелеуге
дайындалу және оны өткізу жөніндегі ұйымдастыру комитетінің
құрамы
Мәсімов                       - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы               Премьер-министрі, төраға
Әшімбаев                      - Қазақстан Республикасы Президенті
Мәулен Сағатханұлы              Әкімшілігі Басшысының орынбасары,
төрағаның орынбасары (келісім
бойынша)
Телебаев                      - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы               вице-министрі, хатшы
Ұйымдастыру комитетінің мүшелері:
Байбек                        - Қазақстан Республикасы Президенті
Бауыржан Қыдырғалиұлы           Әкімшілігі Басшысының орынбасары
(келісім бойынша)
Әбдірахымов                   - Қазақстан Республикасының
Ғабидолла Рахматоллаұлы         Премьер-Министрі Кеңсесінің Басшысы
Әшімов                        - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрғали Сәдуақасұлы             ортаны қорғау министрі
Әбдіқалықова                  - Қазақстан Республикасының Еңбек
Гүлшара Наушақызы               және халықты әлеуметтік қорғау
министрі
Баймағанбетов                 - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Серік Нұртайұлы                 министрі
Божко                         - Қазақстан Республикасының Төтенше
Владимир Карпович               жағдайлар министрі
Досқалиев                     - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Жақсылық Ақмырзаұлы             сақтау министрі
Досмұхамбетов                 - Қазақстан Республикасының Туризм және
Темірхан Мыңайдарұлы            спорт министрі
Жақсыбеков                    - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Әділбек Рыскелдіұлы             министрі
Жәмішев                       - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы               министрі
Исекешев                      - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы                 Премьер-Министрінің орынбасары -
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрі
Құл-Мұхаммед                  - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы                 министрі
Жұмағалиев                    - Қазақстан Республикасының Байланыс
Асқар Қуанышұлы                 және ақпарат министрі
Күрішбаев                     - Қазақстан Республикасының Ауыл
Ақылбек Қажығұлұлы              шаруашылығы министрі
Құсайынов                     - Қазақстан Республикасының Көлік және
Әбілғазы Қалиақпарұлы           коммуникация министрі
Мыңбаев                       - Қазақстан Республикасының Мұнай және
Сауат Мұхаметбайұлы             газ министрі
Айтжанова                     - Қазақстан Республикасының
Жанар Сейдахметқызы             Экономикалық даму және сауда министрі
Түсіпбеков                    - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы               министрі
Түймебаев                     - Қазақстан Республикасының Білім және
Жансейіт Қансейітұлы            ғылым министрі
Әбіқаев                       - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Нұртай Әбіқайұлы                министрінің бірінші орынбасары
Ахметов                       - Қарағанды облысының әкімі
Серік Нығметұлы
Біләлов                       - Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
Серік Сұлтанғазыұлы
Бозымбаев                     - Жамбыл облысының әкімі
Қанат Алдабергенұлы
Есімов                        - Алматы қаласының әкімі
Ахметжан Смағұлұлы
Кулагин                       - Қостанай облысының әкімі
Сергей Витальевич
Көшербаев                     - Маңғыстау облысының әкімі
Қырымбек Елеуұлы
Қуандықов                     - Қызылорда облысының әкімі
Болатбек Баянұлы
Мырзахметов                   - Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі
Асқар Исабекұлы
Дьяченко                      - Ақмола облысының әкімі
Сергей Александрович
Рысқалиев                     - Атырау облысының әкімі
Бергей Сәулебайұлы
Сағындықов                    - Ақтөбе облысының әкімі
Елеусін Наурызбайұлы
Сапарбаев                     - Шығыс Қазақстан облысының әкімі
Бердібек Машбекұлы
Сағынтаев                     - Павлодар облысының әкімі
Бақытжан Әбдірұлы
Тасмағамбетов                 - Астана қаласының әкімі
Иманғали Нұрғалиұлы
Үмбетов                       - Алматы облысының әкімі
Серік Әбікенұлы
Ізмұхамбетов                  - Батыс Қазақстан облысының әкімі
Бақтықожа Салахатдинұлы
Тоқаев                        - Қазақстан Республикасы Парламенті
Қасым-Жомарт Кемелұлы           Сенатының Төрағасы (келісім бойынша)
Мұхамеджанов                  - Қазақстан Республикасы Парламенті
Орал Байғонысұлы                Мәжілісінің Төрағасы (келісім
бойынша)
Көпеев                        - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Мұхамбет Жұманазарұлы           Сенаты Төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Дьяченко                      - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Сергей Александрович            Мәжілісі Төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Нұртілеуов                    - Қазақстан Республикасы Парламенті
Мұрат Әбуғалиұлы                Сенаты Аппаратының Басшысы (келісім
бойынша)
Бижанов                       - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Ақан Құсайынұлы                 Сенаты Әлеуметтік-мәдени даму
комитетінің төрағасы (келісім
бойынша)
Жолдасбаева                   - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Нұрлығайым Шалданқызы           Сенаты Экономикалық және өңірлік
саясат комитетінің төрайымы (келісім
бойынша)
Имашев                        - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Берік Мәжитұлы                  Сенаты Заңнама және құқықтық
мәселелер комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Ищанов                        - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Қайрат Қыдырбайұлы              Сенаты Қаржы және бюджет комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Сұлтанов                      - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Қуаныш Сұлтанұлы                Сенаты Халықаралық қатынастар,
қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Бобров                        - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Владимир Яковлевич              Мәжілісі Төрағасының орынбасары
(келісім бойынша)
Жолшыбеков                    - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Әмзебек Рысбекұлы               Мәжілісі Халықаралық істер, қорғаныс
және қауіпсіздік комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Қарақұсова                    - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Гүлжан Жанпейісқызы             Мәжілісі Қаржы және бюджет
комитетінің төрайымы (келісім
бойынша)
Мәдинов                       - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Ромин Ризаұлы                   Мәжілісі Аграрлық мәселелер
комитетінің төрағасы (келісім
бойынша)
Жылқышиев                     - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Болат Әбжапарұлы                Сенаты Аграрлық және қоршаған ортаны
қорғау комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Мұқашев                       - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Рахмет Желдібайұлы              Мәжілісі Заңнама және сот-құқықтық
реформа комитетінің төрағасы
(келісім бойынша)
Нөкетаева                     - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Динар Жүсіпәліқызы              Мәжілісі Әлеуметтік-мәдени даму
комитетінің төрайымы (келісім
бойынша)
Нығматулин                    - Қазақстан Республикасы Парламентінің
Ерлан Зайроллаұлы               Мәжілісі Экология мәселелері және
табиғатты пайдалану комитетінің
төрағасы (келісім бойынша)
Қанаев                        - Қазақстан Республикасы Президенті
Серікжан Зиаданұлы              Әкімшілігі Мемлекеттік бақылау және
ұйымдастыру-аумақтық жұмыс бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Мыңбай                        - Қазақстан Республикасы Президенті
Дархан Қамзабекұлы              Әкімшілігі Ішкі саясат бөлімінің
меңгерушісі (келісім бойынша)
Майлыбаев                     - Қазақстан Республикасы Президентінің
Бағлан Асаубайұлы               Баспасөз хатшысы (келісім бойынша)
Бабақұмаров                   - Қазақстан Республикасы
Ержан Жалбақұлы                 Премьер-министрі Кеңсесі Басшысының
орынбасары
Бәйменов                      - Қазақстанның «Ақ жол» демократиялық
Әлихан Мұхамедияұлы             партиясының төрағасы (келісім
бойынша)
Мәмбеталин                    - «Руханият» саяси партиясының төрағасы
Серікжан Есенқосұлы             (келісім бойынша)
Нығматулин                    - «Нұр Отан» халықтық-демократиялық
Нұрлан Зайроллаұлы              партиясы төрағасының бірінші
орынбасары (келісім бойынша)
Күнбаев                       - «Бас редакторлар клубы» қоғамдық
Мірболат Тоқмырзаұлы            бірлестігінің президенті (келісім
бойынша)
Қалиев                        - Қазақстан социал демократиялық
Ғани Әлімұлы                    «Ауыл» партиясының төрағасы (келісім
бойынша)
Нәрікбаев                     - «Әділет» демократиялық партиясының
Мақсұт Сұлтанұлы                төрағасы (келісім бойынша)
Соловьева                     - «Қазақстан Республикасы Парламенті
Айгүл Сағадибекқызы             Мәжілісінің депутаты, «Қазақстанның
азаматтық альянсы» заңды тұлғалар
бірлестігінің президенті
(келісім бойынша)
Сыдықов                       - «Қазақстан жастарының конгресі» заңды
Нұрлан Ерболатұлы               тұлғалар бірлестігінің атқарушы
директоры (келісім бойынша)
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 2266 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Жоспарға өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.06.08 № 539 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын мерекелеуге
дайындалу жөніндегі жалпыұлттық іс-шаралар жоспары
Іс-шаралардың атауы
Аяқталу нысаны
Жауапты орындаушылар
Орындау мерзімі
Қаржыландыру көлемі, мың теңге
Қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
6
7

1. Организационно-практические мероприятия
1.
Разработка и
внесение на
согласование в
Администрацию
Президента
Республики
Казахстан проекта
Концепции
празднования
20-летия
Независимости
Республики
Казахстан
Проект
Концепции
МК,
центральные
государствен-
ные органы,
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
май
2010 года
Не
требуется
2.
Разработка
эскизов монет,
марок
Постано-
вление
Правления
НБ, АО
«Казпочта»
Национальный
Банк РК (по
согласо-
ванию),
АО
«Казпочта»
(по
согласованию)
февраль -
апрель
2010
года
Не
требуется
3.
Разработка
рекомендаций по
подготовке и
празднованию
20-летия
Независимости
Республики
Казахстан для
центральных и
местных
государственных
органов
Информация в
Правитель-
ство
Республики
Казахстан
МК
июнь 2010
года
Не
требуется
4.
Образование
соответствующих
региональных
организационных
комитетов по
подготовке и
проведению
празднования
20-летия
Независимости
Республики
Казахстан
Решения
акимов
Акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
март 2010
года
Не
требуется
5.
Утверждение
логотипа
праздника
Логотип
АП (по
согласо-
ванию),
МК
май 2010
года
100,0
Республикан-
ский бюджет
(в рамках
программы МК
018
«Проведение
государствен-
ной политики
и обществен-
ного
согласия»)
6.
Разработка и
утверждение
Общенационального
плана
празднования
20-летия
Независимости
Республики
Казахстан
Постановле-
ние
Правитель-
ства
Республики
Казахстан
МК,
центральные
государствен-
ные органы,
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
сентябрь 2010
года
Не
требуется
7.
Разработка и
внесение на
согласование в
Администрацию
Президента
Республики
Казахстан проекта
концепции
праздничного
оформления
столицы
Проект
Концепции
Аким
г. Астаны
июль 2010
года
Не
требуется
8.
Разработка и
внесение на
согласование в
Администрацию
Президента
Республики
Казахстан эскизов
средств наглядной
агитации (единая
символика,
билборды,
баннеры, лозунги)
и обеспечение
рассылки их в
регионы
Приказ МК
МК
до 15
августа
2010
года
200,0
Республикан-
ский бюджет
(в рамках
программы МК
018
«Проведение
государствен-
ной политики
и обществен-
ного
согласия»)
2. Информационно-идеологическая и имиджевая работа
9.
Разработка и
внесение на
согласование в
Администрацию
Президента
Республики
Казахстан проекта
концепции
информационно-
идеологической
работы,
проводимой в
рамках
празднования
20-летия
Независимости
Республики
Казахстан
Проект
Концепции
МСИ, МОН
май 2010
года
Не
требуется
10.
Разработка Плана
информационно-
пропагандистской
работы
центральных и
местных
исполнительных
органов на 2011
год, предусматри-
вающей меропри-
ятия, направлен-
ные на укрепление
имиджа
государства
Приказ МК
Информация в
Админи-
страцию
Президента
Республики
Казахстан
МК, МСИ,
акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
май 2010
года
Не
требуется
11.
Разработка и
утверждение
медиа-плана по
информационному
сопровождению
мероприятий,
посвященных
20-летию
Независимости
Республики
Казахстан
Приказ МСИ
МСИ, акимы
областей,
городов
Астаны и
Алматы
декабрь
2010 года
Не
требуется
12.
Организация
работы по
реставрации
документальных
фильмов,
посвященных
истории
становления
казахстанской
государственности
Информация в
МК
МСИ
в течение
2010 года
В пределах
средств
программы
МСИ 025
"Проведение
государст-
венной
информа-
ционной
политики"
Республи-
канский
бюджет
13.
Организация
работы по выпуску
продукции
отечественных
производителей с
символикой
20-летия
Независимости
Республики
Казахстан
Информация в
Администра-
цию
Президента
Республики
Казахстан
МИНТ
в течение
2010 года
Не
требуется
14.
Организация
работы по выпуску
книжной продукции
отечественных
производителей с
символикой
20-летия
Независимости
Республики
Казахстан
Информация в
Админи-
страцию
Президента
Республики
Казахстан
МСИ, МК
в течение
2010 года
Не
требуется
15.
Организация
размещения
имиджевых
материалов в
ведущих
зарубежных СМИ
Информация в
Администра-
цию
Президента
Республики
Казахстан
МИД, МСИ
в течение
2010 года
В пределах
средств
программы
МИД
001 «Услуги
по
координации
внешнеполи-
тической
деятель-
ности»
Республикан-
ский бюджет
Примечание: расшифровка аббревиатур:
АП            - Администрация Президента Республики Казахстан
МКИ           - Министерство культуры Республики Казахстан
МОН           - Министерство образования и науки Республики Казахстан
МИНТ          - Министерство индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
МИД           - Министерство иностранных дел Республики Казахстан
МСИ           - Министерство связи и информации Республики Казахстан
НБ            - Национальный Банк Республики Казахстан
АО «Казпочта» - акционерное общество «Казпочта»
СМИ           - средства массовой информации

1. Ұйымдастыру-практикалық іс-шаралар
1.
Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын мерекелеу тұжырымдамасының жобасын әзірлеу және Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне келісуге енгізу
Тұжырымдама жобасы
ММ, орталық мемлекеттік органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2010 жылғы мамыр
Талап етілмейді
-
2.
Монеталар мен маркалардың эскиздерін әзірлеу
ҰБ Басқармасының, «Қазпочта» АҚ-ның қаулысы
ҚР Ұлттық Банкі (келісім бойынша), «Қазпочта» АҚ (келісім бойынша)
2010 жылғы ақпан-сәуір
Талап етілмейді
-
3.
Орталық және жергілікті мемлекеттік органдар үшін Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын дайындау мен мерекелеу жөнінде ұсынымдар әзірлеу
Қазақстан Республикасының Үкіметіне ақпарат
ММ
2010 жылғы маусым
Талап етілмейді
-
4.
Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын мерекелеуге дайындалу және оны өткізу жөнінде тиісті өңірлік ұйымдастыру комитеттерін құру
Әкімдердің шешімдері
Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2010 жылғы наурыз
Талап етілмейді
-
5.
Мерекенің логотипін бекіту
Логотип
ПӘ (келісім бойынша) ММ
2010 жылғы мамыр
100,0
Республикалық бюджет (ММ-ның 018 «Ішкі саяси тұрақтылық пен қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты жүргізу» бағдарламасы шеңберінде)
6.
Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын мерекелеу жөніндегі жалпыұлттық іс-шаралардың жоспарын әзірлеу және бекіту
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ММ, орталық мемлекеттік органдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2010 жылғы қыркүйек
Талап етілмейді
7.
Астананы мерекелік безендіру тұжырымдамасының жобасын әзірлеу және Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне келісуге енгізу
Тұжырымдама жобасы
Астана қаласының әкімі
2010 жылғы шілде
Талап етілмейді
-
8.
Көрнекі насихат құралдарының эскиздерін әзірлеп, Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне келісуге енгізу және оларды өңірлерге жіберуді қамтамасыз ету (бірыңғай символика, билбордтар, баннерлер, ұран сөздер)
ММ-ның бұйрығы
ММ
2010 жылғы 15 тамызға дейін
200,0
Республикалық бюджет (ММ-ның 018 «Ішкі саяси тұрақтылық пен қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты жүргізу» бағдарламасы шеңберінде)
2. Ақпараттық-идеологиялық және имидждік жұмыс
9.
Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығын мерекелеу шеңберінде жүргізілетін ақпараттық-идеологиялық жұмыс тұжырымдамасының жобасын әзірлеу және Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне келісуге енгізу
Тұжырымдама жобасы
БАМ, БҒМ
2010 жылғы мамыр
Талап етілмейді
-
10.
Мемлекеттің имиджін нығайтуға бағытталған іс-шараларды көздейтін орталық және жергілікті атқарушы органдардың ақпараттық-насихат тық жұмысының 2011 жылға арналған жоспарын әзірлеу
ММ бұйрығы, Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне ақпарат
ММ, БАМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2010 жылғы мамыр
Талап етілмейді
-
11.
Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығына арналған іс-шараларды ақпараттық сүйемелдеу жөніндегі медиа-жоспарды әзірлеу және бекіту
БАМ бұйрығы
БАМ, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері
2010 жылғы желтоқсан
Талап етілмейді
-
12.
Қазақстан мемлекеттілігінің қалыптасу тарихына арналған деректі фильмдерді қалпына келтіру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
ММ-ға ақпарат
БАМ
2010 жыл бойы
БАМ-нің 025 «Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу» бағдарламасының қаражаты шегінде
Республикалық бюджет
13.
Отандық өндірушілердің Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығы символикасы бар өнімін шығару жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Президенті нің Әкімшілігіне ақпарат
ИЖТМ
2010 жыл бойы
Талап етілмейді
-
14.
Отандық өндірушілердің Қазақстан Республикасы тәуелсіздігінің 20 жылдығы символикасы бар кітап өнімін шығару жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне ақпарат
БАМ, ММ
2010 жыл бойы
Талап етілмейді
-
15.
Жетекші шетелдік БАҚ-та имидждік материалдарды орналастыруды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне ақпарат
СІМ, БАМ
2010 жыл бойы
СІМ-нің 001 «Сыртқы саяси қызметтерді үйлестіру жөніндегі қызметтер» бағдарла масының қаражаты шегінде
Республикалық бюджет
Ескертпе: Аббревиатуралардың толық жазылуы:
ПӘ            - Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі
ММ            - Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі
БҒМ           - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
ИЖТМ          - Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа
технологиялар министрлігі
СIМ           - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
БАМ           - Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат
министрлігі
ҰБ            - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
«Қазпочта» АҚ - «Қазпочта» акционерлік қоғамы
БАҚ           - бұқаралық ақпарат құралдары