О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2009 года № 11
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2273
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2009 года № 11 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2009 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 1-2, ст. 3) следующее изменение:
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2009 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение, утвержденных указанным постановлением:
приложение 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 декабря 2009 года № 2273
Приложение 2
к Правилам использования целевых
текущих трансфертов из республиканского
бюджета на 2009 год областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы
на здравоохранение
Распределение
сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на материально-техническое оснащение
организаций здравоохранения на местном уровне в 2009 году
в тыс. тенге
п/п
Наименование регионов
Оснащение
противоту-
беркулез-
ных
учреждений
Доведение
уровня
оснащенности
детских и
родовспомога-
тельных
организаций
до минималь-
ного нормати-
ва оснащения
медицинским
оборудованием
Оснащение
онкологи-
ческих
организа-
ций
рентген-
лучевыми
аппарата-
ми
Оснащение
кардиохи-
рургичес-
ких
центров
(отделе-
ний)
Оснащение
городских
поликли-
ник меди-
цинским
оборудо-
ванием
1
2
3
4
5
6
7
1.
Акмолинская область

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 11 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2273 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 11 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 1-2, 3-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген 2009 жылға арналған республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінде:
көрсетілген Ережеге 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2009 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 2273 қаулысына
қосымша
2009 жылға арналған республикалық
бюджеттен облыстық бюджеттерге,
Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне денсаулық сақтауға
бөлінетін ағымдағы нысаналы
трансферттерді пайдалану
ережесіне 2-қосымша
2009 жылы облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының
бюджеттеріне жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын
материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы
нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
мың теңге
Р/с
Өңірлердің атауы
Туберкулезге қарсы мекемелерді жарақтандыру
Балалар мен босандыру ұйымдарының медициналық жабдықтармен жарақтандырылу деңгейін жарақтандырудың ең төменгі нормативіне дейін жеткізу
Онкологиялық ұйымдарды рентген сәулелі аппараттармен жарақтандыру
Кардио-хирургиялық орталықтарды (бөлімшелерді) жарақтандыру
Қалалық емханаларды медициналық жабдықтармен жарақтандыру
1
2
3
4
5
6
7
1.
Ақмола облысы