О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2276. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 сентября 2015 года № 765
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 10.09.2015 № 765 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года № 161 "Об утверждении Правил назначения и выплаты специального государственного пособия" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 4-5, ст. 51) следующие дополнения и изменения:
в Правилах назначения и выплаты специального государственного пособия, утвержденных указанным постановлением:
пункт 6 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) для лиц, удостоенных почетного звания "Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы" - документ, подтверждающий присвоение почетного звания "Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы";";
в приложении 3:
в строке "Боевые действия в Анголе:" слова "по ноябрь 1979 г." заменить словами "по декабрь 1991 г.";
строку "Боевые действия в Мозамбике:" дополнить словами "; с марта 1984 г. по август 1988 г.";
в строке "Боевые действия в Эфиопии:" цифры "1979" заменить цифрами "1990".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2010 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2276 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 10.09.2015 № 765 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындаудың және төлеудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы № 161 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 4-5, 51-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Арнаулы мемлекеттік жәрдемақы тағайындаудың және төлеудің ережесінде;
6-тармақ мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
«2-1) «Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы» құрметті атағына ие болған адамдар үшін - «Қазақстанның ғарышкер-ұшқышы» құрметті атағы берілгенін растайтын құжаты;»;
3-қосымшада:
«Анголадағы ұрыс іс-қимылдары:» деген жолдағы «1979 жылғы қарашаға дейін» деген сөздер «1991 жылғы желтоқсанды қоса алғанда» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Мозамбиктегі ұрыс іс-қимылдары:» деген жол «; 1984 жылғы наурыздан бастап 1988 жылғы тамызды қоса алғанда» деген сөздермен толықтырылсын;
«Эфиопиядағы ұрыс іс-қимылдары» деген жолдағы «1979» деген сандар «1990» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов