О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1208
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2334
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1208 "О Стратегическом плане Министерства туризма и спорта Республики Казахстан на 2009-2011 годы" следующие изменения:
в Стратегическом плане Министерства туризма и спорта Республики Казахстан на 2009-2011 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе III "Стратегические направления, цели и задачи деятельности Министерства туризма и спорта Республики Казахстан":
в стратегическом направлении 2. "Повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на мировой спортивной арене":
в задаче 1. "Развитие материально-технической базы и инфраструктуры спорта, отвечающей международным стандартам":
в абзаце втором цифры "14" заменить цифрами "15";
в разделе VI "Бюджетные программы":
в таблице "Показатели развития Министерства туризма и спорта":
в стратегическом направлении 2. "Повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на мировой спортивной арене":
в задаче 2.1.1. "Развитие материально-технической базы и инфраструктуры спорта, отвечающей международным стандартам":
в строке 1. "Рост числа реконструированных и вновь созданных спортивных сооружений":
в графе 4 цифру "1" исключить;
в графе 5 цифру "6" заменить цифрой "7";
приложения 356 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 декабря 2009 года № 2334
Приложение 3
Форма бюджетной программы
Администратор
205 - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Бюджетная
программа
001 - Услуги по обеспечению эффективного государственного
управления и межотраслевой, межрегиональной координации в целях
реализации государственной политики в сфере туризма, физической
культуры и спорта
Описание
Содержание аппаратов Министерства, его Комитетов и
территориального органа Комитета индустрии туризма Министерства
туризма и спорта Республики Казахстан; разработка государственной
политики в областях туризма, физической культуры и спорта,
игорного бизнеса; обновление и углубление профессиональных знаний
и навыков государственных служащих в соответствии с
предъявляемыми квалификационными требованиями; совершенствование
системы управления; рассмотрение обращений граждан
Стратеги-
ческое
направление
1, 2
Становление Казахстана центром туризма Центрально-Азиатского
региона;
Повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на мировой
спортивной арене

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1208 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2334 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1208 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі қызметінің стратегиялық бағыттары, мақсаттары және міндеттері» деген III бөлімде:
«Қазақстандық спорттың әлемдік спорт аренасындағы бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Халықаралық стандарттарға жауап беретін материалдық-техникалық базаны және спорт инфрақұрылымын дамыту» деген 1-міндетте:
екінші абзацтағы «14» деген сандар «15» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік бағдармалар» деген VI бөлімде:
«Туризм және спорт министрлігінің даму көрсеткіштері» деген кестеде:
«Қазақстандық спорттың әлемдік спорт аренасындағы бәсекеге қабілеттілігін арттыру» деген 2-стратегиялық бағытта:
«Халықаралық стандарттарға жауап беретін материалдық-техникалық базаны және спорт инфрақұрылымын дамыту» деген 2.1.1-міндетте:
«Қалпына келтірілген және жаңадан салынған спорт ғимараттарының санын арттыру» деген 1-жолда:
4-бағандағы «1» деген сан алынып тасталсын;
5-бағандағы «6» деген сан «7» деген санмен ауыстырылсын;
356-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2009 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 2334 қаулысына
1-қосымша
3-қосымша
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Әкімші
205 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
001 Туризм, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру мақсатында тиімді мемлекеттік басқаруды және салааралық, өңіраралық үйлестіруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Сипаттама
Министрліктің аппаратын, оның комитеттерін және Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Туризм индустриясы комитетінің аумақтық органын ұстау; туризм, дене шынықтыру және спорт, ойын бизнесі салаларында мемлекеттік саясатты әзірлеу; мемлекеттік қызметшілердің біліктілік талаптарына сәйкес кәсіби білімдері мен дағдыларын жаңарту және тереңдету; басқару жүйесін жетілдіру; азаматтардың өтініштерін қарау
1,2-стратегиялық бағыттар
Қазақстанды Орталық Азия өңірінің туризм орталығына айналдыру;
Қазақстандық спорттың әлемдік спорт аренасындағы бәсекеге қабілеттілігін арттыру

Цель 1, 1
Создание высокоэффективной и конкурентоспособной туристской
индустрии;
Создание условий для качественной подготовки и успешного
выступления спортсменов на международной арене
Задачи: 1, 2,
3, 4,  5,
1, 2, 3, 4,
1, 2
Обеспечение развития инфраструктуры туризма; Обеспечение
повышения качества туристских услуг; Развитие туризма на
казахстанском участке Шелкового пути в рамках международного
транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай";
Продвижение казахстанского туристского продукта на международном
и внутреннем рынках; Интеграция в международное сообщество;
Развитие материально-технической базы и инфраструктуры
спорта, отвечающей международным стандартам; Обеспечение
конкурентоспособности казахстанских спортсменов; Создание системы
подготовки и повышения квалификации специалистов по видам спорта;
Подготовка и проведение 7-х зимних Азиатских игр в 2011 году;
Содействие вовлечению граждан Республики Казахстан к
систематическим занятиям физической культурой и спортом;
Обеспечение развития физической культуры и спорта инвалидов
Показатели
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
год
(отчет)
2008 год
(план
текущего)
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Средние затраты на
содержание одного
государственного
служащего централь-
ного аппарата
тыс.
тенге
2920,9
2373,5
3364,0
3882,8
4594,8
Средние затраты на
содержание одного
государственного
служащего аппарата
территориального
органа
тыс.
тенге
1189,3
1503,3
Показатели
качества
Повышение уровня
управления системой
туризма и спорта,
качественное и
своевременное
выполнение функций
возложенных на
Министерство туризма
и спорта Республики
Казахстан
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Совершенствование
системы туризма
и спорта, повышение
профессионального
уровня государст-
венных служащих
согласно требованиям
профессиональной
государственной
службы, в соответ-
ствии современным
экономическим
условиями
чело-
век
71
61
43
43
43
Расходы на
реализацию
программы
тыс.
тенге
602 941
442 339
549
906
617 358
730 570
Форма бюджетной программы
Администратор
205 - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Бюджетная
программа
005 - Строительство и реконструкция объектов спорта
Подпрограмма
Описание
Строительство, реконструкция, разработка проектно-сметной
документации спортивных объектов, в том числе для проведения
Азиатских игр
Стратегическое
направление 2
Повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на
мировой спортивной арене
Цель 1
Создание условий для качественной подготовки и успешного
выступления спортсменов на международной арене
Задачи 2.1.1
Развитие материально-технической базы и инфраструктуры спорта,
отвечающей международным стандартам
Показатели
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
год
(отчет)
2008 год
(план
текущего)
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Количество
реконструируемых и
вновь создаваемых
спортивных объектов
7
1
Количество
реконструированных и
вновь созданных
спортивных объектов
3
2
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Ввод в
эксплуатацию
республиканских
спортивных
объектов позволит
создать оптималь-
ные условия для
подготовки
спортсменов
высокого класса и
активного отдыха
населения в
зимний период.
Расходы на
реализацию
программы
X
тыс.
тенге
12 169
624

1,1-мақсат
Тиімділігі жоғары және бәсекеге қабілетті туристік индустрия құру;
Спортшылардың сапалы дайындығы және халықаралық аренада табысты өнер көрсетулері үшін жағдайлар жасау
1, 2, 3, 4, 5,1, 2,3, 4, 1,2-міндеттер
Туризм инфрақұрылымын дамытуды қамтамасыз ету; Туристік қызмет көрсетулердің сапасын арттыруды қамтамасыз ету; «Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізі шеңберінде Жібек жолының қазақстандық учаскесінде туризмді дамыту; Қазақстандық туристік өнімді халықаралық және ішкі нарықта жылжыту; Халықаралық қоғамдастыққа кірігу; Халықаралық стандарттарға жауап беретін материалдық-техникалық базаны және спорт инфрақұрылымын дамыту; Қазақстандық спортшылардың бәсекеге қабілеттілігін қамтамасыз ету; Спорт түрлері бойынша мамандарды даярлау және олардың біліктілігін арттыру жүйесін жасау; 2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу; Қазақстан Республикасының азаматтарын дене шынықтырумен және спортпен тұрақты түрде шұғылдануға тарту үшін жәрдемдесу; Мүгедектердің дене шынықтыруы мен спортын дамытуды қамтамасыз ету
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл (есеп)
2008 жыл (ағымдағы жоспар)
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сан көрсеткіштері
Орталық аппараттың бір мемлекеттік қызметшісін ұстауға жұмсалатын орташа шығындар
мың теңге
2920,9
2373,5
3364,0
3882,8
4594,8
Аумақтық орган аппаратының бір мемлекеттік қызметшісін ұстауға жұмсалатын орташа шығындар
мың теңге
1189,3
1503,3
Сапа көрсеткіштері
Қазақстан Республикасы Туризм  және спорт министрлігіне жүктелген функцияларды сапалы  және уақтылы орындау, туризм және спорт жүйесін басқару деңгейін арттыру
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіші
Қазіргі заманғы экономикалық жағдайларға сәйкес, кәсіби мемлекеттік қызмет талаптарына сай туризм және спорт жүйесін жетілдіру, мемлекеттік қызметшілердің кәсіби деңгейін арттыру
адам
71
61
43
43
43
Бағдарламаны іске асыруға жұмсалатын шығыстар
мың теңге
602 941
442 339
549 906
617 358
730 570
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Әкімші
205 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
005 - Спорт объектілерін салу және қайта жаңарту
Кіші бағдарлама
Сипаттама
Спорт объектілерін, оның ішінде Азия ойындарын өткізу үшін салу, қайта жаңарту, жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
2-стратегиялық бағыт
Қазақстандық спорттың әлемдік спорт аренасындағы бәсекеге қабілеттілігін арттыру
1-мақсат
Спортшылардың сапалы дайындығы және халықаралық аренада табысты өнер көрсетулері үшін жағдайлар жасау
2.1.1-міндет
Халықаралық стандарттарға жауап беретін материалдық-техникалық базаны және спорт инфрақұрылымын дамыту
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл (есеп)
2008 жыл (ағымдағы жоспар)
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сан көрсеткіштері
Қайта жаратылған және жаңадан салынған спорт объектілерінің саны
7
1
Қайта жаратылған және жаңадан салынған спорт объектілерінің саны
3
2
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіші
Республикалық спорт объектілері пайдалануға беру жоғары дәрежелі спортшылар даярлау және халықтың қысқы кезеңде белсенді демалуы үшін оңтайлы жағдайлар жасауға мүмкіндік береді
Бағдарламаны іске асыруға жұмсалатын шығыстар
X
мың теңге
12 169 624

13 869 565
23 699
435
16 000
000
Форма бюджетной программы
Администратор
205 - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Бюджетная
программа
009 - Целевые трансферты на развитие областным бюджетам,
бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие объектов спорта
Описание
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы для реализации местных инвестиционных
проектов в рамках Государственных и отраслевых программ
Стратегичес-
кое
направление 2
Повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на
мировой спортивной арене
Цель 1
Создание условий для качественной подготовки и успешного
выступления спортсменов на международной арене
Задачи 2.1.1
Развитие материально-технической базы и инфраструктуры
спорта, отвечающей международным стандартам
Показатели
Ед.
изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
год
(отчет)
2008 год
(план
текущего)
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Количество
реконструируемых
и вновь создаваемых
спортивных объектов
4
5
Количество
реконструированных и
вновь созданных
спортивных объектов
4
5
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Ввод в эксплуатацию
спортивных объектов
позволит создать
оптимальные условия
для подготовки
спортсменов высокого
класса и активного
отдыха населения.
Расходы на
реализацию
программы
X
тыс.
тенге
3 618 529
5 033 487
14 602
183
13 852 221
Форма бюджетной программы
Администратор
205 - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Бюджетная
программа
011 - Формирование туристского имиджа Казахстана
Описание
Формирование туристского имиджа Казахстана; участие и проведение
туристских мероприятий в РК и за его пределами; формирование и
распространение информации о туристском потенциале Республики
Казахстан
Стратегичес-
кое
направление 1
Становление Казахстана центром туризма Центрально-Азиатского
региона
Цель 1
Создание высокоэффективной и конкурентоспособной туристской
индустрии
Задачи 2, 4.
Обеспечение повышения качества туристских услуг;
Продвижение казахстанского туристского продукта на международном и
внутреннем рынках.
Показатели
Ед. изм.
Отчетный период
Плановый период
2007
год
(отчет)
2008
год
(план
теку-
щего)
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Среднегодовое количество
туристов по внутреннему туризму
млн.
турис-
тов
3,9
3,8
4,0
4,1
4,2
Среднегодовое количество
туристов по въездному
туризму
5,3
5,3
5,6
5,9
6,2
Показатели
качества
Укрепление туристского имиджа
Казахстана, как страны
привлекательной для туризма.
Совершенствование туристского
потенциала страны и повышение
качества туристских услуг.
Показатели
эффективности
Средние поступления в бюджет от
въездного туризма
млн.
тенге
63
000

13 869 565
23 699 435
16 000 000
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Әкімші
205 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
009 - Облыстық бюжеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорт объектілерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
Сипаттама
Мемлекеттік және салалық бағдарламалар шеңберінде жергілікті инвестициялық жобаларды іске асыру үшін облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2-стратегиялық бағыт
Қазақстандық спорттың әлемдік спорт аренасындағы бәсекеге қабілеттілігін арттыру
1-мақсат
Спортшылардың сапалы дайындығы және халықаралық аренада табысты өнер көрсетулері үшін жағдайлар жасау
2.1.1-міндет
Халықаралық стандарттарға жауап беретін материалдық-техникалық базаны және спорт инфрақұрылымын дамыту
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл (есеп)
2008 жыл (ағымдағы жоспар)
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сан көрсеткіштері
Қайта жаратылған және жаңадан салынған спорт объектілерінің саны
4
5
Қайта жаратылған және жаңадан салынған спорт объектілерінің саны
4
5
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіші
Спорт объектілерін пайдалануға беру жоғары дәрежелі спортшылар даярлау және халықтың белсенді демалуы үшін оңтайлы жағ дайлар жасауға мүмкіндік береді
Бағдарламаны іске асыруға жұмсалатын шығыстар
X
мың теңге
3 618 529
5 033 487
14 602 183
13 852 221
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Әкімші
205 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
011 - Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру
Сипаттама
Қазақстанның туристік имиджін қалыптастыру; ҚР және одан тыс жерлердегі туристік іс-шараларға қатысу және өткізу; Қазақстан Республикасының туристік әлеуеті туралы ақпаратты қалыптастыру және тарату
1-стратегиялық бағыт
Қазақстанды Орталық Азия өңірінің туризм орталығына айналдыру
1-мақсат
Тиімділігі жоғары және бәсекеге қабілетті туристік индустрияны құру
2.4 міндет
Туристік қызметтердің сапасын арттыруды қамтамасыз ету;
Халықаралық және ішкі нарықта қазақстандық туристік өнімді жылжыту
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл (есеп)
2008 жыл (ағымдағы жоспар)
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сан көрсеткіштері
Ішкі туризм бойынша жылына орташа есеппен санағандағы туристердің саны
млн. турист
3,9
3,8
4,0
4,1
4,2
Сырттан келушілер туризмі бойынша жылына орташа есеппен санағандағы туристердің саны
5,3
5,3
5,6
5,9
6,2
Сапа көрсеткіштері
Туризм үшін тартымды ел ретінде Қазақстанның туристік имиджін нығайту. Еліміздің туристік әлеуетін жетілдіру және туристік қызметтердің сапасын арттыру
Тиімділік көрсеткіштері
Сырттан келушілер туризмінен бюджетке түсетін орташа түсім
млн. теңге
63 000

1396,6
2256,2
2448,0
2832,5
3226,2
Показатели
результата
Совершенствование
системы подготовки
спортсменов высокого
класса. Успешное
выступление сборных
команд республики среди
взрослых, молодежи и
юниоров на международ-
ных соревнованиях,
в том числе на
Чемпионатах Мира, Азии,
Европы, Центрально-
Азиатских играх,
Спартакиадах и улучше-
ние материально-
технической базы.
Расходы на
реализацию
программы
X
тыс.
тенге
4 199
111
4 402 972
4 934
834
5 707
916
6500
173
Форма бюджетной программы
Администратор
205 - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Бюджетная
программа
022 - Увеличение уставного капитала АО "Исполнительная дирекция
Организационного комитета 7-х зимних Азиатских игр 2011 года"
Описание
Подготовка и проведение зимних Азиатских Игр в 2011 году
Стратегическое направление 2
Повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на
мировой спортивной арене
Цель 1
Создания условий для качественной подготовки и успешного
выступления спортсменов на международной арене
Задачи 2.1.1
Развитие материально-технической базы и инфраструктуры
спорта, отвечающей международным стандартам
Показатели
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2007
год
(отчет)
2008
год
(план
теку-
щего)
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Выкуп и реконструкция
дворца спорта имени
Балуана Шолака
1
1
Показатели
качества
Показатели
эффективности
Показатели
результата
Вхождение Казахстана в
число тридцати ведущих
спортивных держав мира
Расходы на
реализацию
программы
X
тыс.
тенге
16 500
000
3 000
000
Форма бюджетной программы
Администратор
205 - Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Бюджетная
программа
104 Борьба с наркоманией и наркобизнесом
Описание
Организация и проведение спортивно-массовых и туристских мероприятий в
целях привлечения молодежи и подростков к занятиям физической
культуры, спорта и туризмом
Стратегичес-
кое направле-
ние 1, 2
Становление Казахстана центром туризма Центрально-Азиатского региона;
повышение конкурентоспособности казахстанского спорта на мировой
спортивной арене.
Цели 1, 2
Создание высокоэффективной и конкурентоспособной туристской индустрии;
Развитие массового спорта и физкультурно-оздоровительного движения.
Задачи 4, 1
Продвижение казахстанского туристского продукта на международном и
внутреннем рынках; Содействие вовлечению граждан Республики Казахстан
к систематическим занятиям физической культурой и спортом.
Показатели
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2007 год
(отчет)
2008
год
(план
текуще-
го)
2009
год
2010
год
2011
год
Показатели
количества
Прогнозируемое количество
проведения спортивно-массовых
мероприятий
шт.
8
6
1
1
1
Прогнозируемое количество
проведения туристских
мероприятий
шт.
2
2
1
1
1
Показатели
качества
Осознание гражданами вреда
наркомании, пагубных последствий
от употребления наркотических
средств, формирование
общественного иммунитета путем
проведения антинаркотических
мероприятий на республиканском и
региональном уровнях и через
средства массовой информации,
путем организации спортивно-
массовых и туристических
мероприятий для детей и молодежи
Показатели
эффективности
Средняя стоимость затрат на
проведение 1 мероприятия
тыс.
тенге

1396,6
2256,2
2448,0
2832,5
3226,2
Нәтиже көрсеткіші
Жоғары санаттағы спортшылардың дайындың жүйесін жетілдіру. Республикалық құрама командалардың ересектер, жастар және жасөспірімдер арасында өтетін халықаралық жарыстарда, соның ішінде Әлем, Азия, Еуропа, Орталық Азия ойындарында және Спартакиадаларда табысты өнер көрсетулері және материалдық-техникалық базаны жақсарту
Бағдарламаны іске асыруға жұмсалатын шығыстар
X
мың теңге
4 199 111
4 402 497
4 934 834
5 707 916
6 500 173
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Әкімші
205 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
022 - «2011 жылғы 7-қысқы Азия ойындарын ұйымдастыру комитетінің атқарушы дирекциясы» АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
Сипаттама
2011 жылғы қысқы Азия ойындарын дайындау және өткізу
2-стратегиялық бағыт
Қазақстандық спорттың әлемдік спорт аренасындағы бәсекеге қабілеттілігін арттыру
1-мақсат
Спортшылардың сапалы дайындығы және халықаралық аренада табысты өнер көрсетулері үшін жағдайлар жасау
2.1.1-міндет
Халықаралық стандарттарға жауап беретін материалдық-техникалық базаны және спорт инфрақұрылымын дамыту
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл (есеп)
2008 жыл (ағымдағы жоспар)
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сан көрсеткіштері
Балуан Шолақ атындағы спорт сарайын сатып алу және қайта жаңарту
1
1
Сапа көрсеткіштері
Тиімділік көрсеткіштері
Нәтиже көрсеткіштері
Қазақстанның әлемнің отыз жетекші спорт державаларының қатарына кіруі
Бағдарламаны іске асыруға жұмсалатын шығыстар
X
мың теңге
16 500 000
3 000 000
Бюджеттік бағдарламаның нысаны
Әкімші
205 - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
Бюджеттік бағдарлама
104 - Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес
Сипаттама
Дене шынықытру, спорт және туризммен айналысуға жастар мен жасөспірімдерді тарту мақсатында спорттық-бұқаралық және туристік іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу
1,2-стратегиялық бағыт
Қазақстанның Орталық Азия өңіріндегі туризм орталығына айналуы; Қазақстандық спорттың әлемдік спорт аренасындағы бәсекеге қабілеттілігін арттыру
1, 2-мақсат
Аса тиімді және бәсекеге қабілетті туристік индустрия құру; Бұқаралық спортты және дене шынықтыру-сауықтыру қозғалысын дамыту
4.1-міндет
Қазақстандық туристік өнімді халықаралық және ішкі нарықта жылжыту; Қазақстан Республикасының азаматтарын дене шынықтырумен және спортпен тұрақты түрде шұғылдануға тарту үшін жәрдемдесу.
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі
Есепті кезең
Жоспарлы кезең
2007 жыл (есеп)
2008 жыл (ағымдағы жоспар)
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
Сан көрсеткіштері
Өткізілетін спорттық-бұқаралық іс-шаралардың болжалды саны
дана
8
6
1
1
1
Өткізілетін туристік іс-шаралардың болжалды саны
дана
2
2
1
1
1
Сапа көрсеткіштері
Азаматтардың нашақорлықтың зиян екенін, есірткі құралдарын пайдаланудың залалды салдарларын ұғынуы, республикалық және өңірлік деңгейлерде нашақорлыққа қарсы іс-шаралар өткізу арқылы, балалар мен жастарға арналған спорттық-бұқаралық және туристік іс-шараларды ұйымдастыру жолымен қоғамдық иммунитетті қалыптастыру
Тиімділік көрсеткіштері
1 іс-шараны өткізуге жұмсалатын шығындардың орташа құны
мың теңге