О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 октября 2006 года № 191"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 2010 года № 17
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 5 октября 2006 года № 191".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 5 октября 2006 года № 191
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 5 октября 2006 года № 191 "О Бозжигитове А.Е." следующие изменения:
слова "руководителя представительства Министерства иностранных дел Республики Казахстан в городе Алматы - Посла по особым поручениям" и "по совместительству, с местом дислокации в Республике Казахстан" исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 қазандағы № 191 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 қаңтардағы № 17 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 қазандағы № 191 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 қазандағы
№ 191 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «А.Е. Бозжігітов туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 5 қазандағы № 191 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
«Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Алматы қаласындағы өкілдігінің басшысы - Ерекше тапсырмалар жөніндегі елші», «қызметін қоса атқарушы» және «, жұмыс орны Қазақстан Республикасында деп белгіленсін» деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                        Н. Назарбаев