О Шукпутове A.M.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2010 года № 92
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Шукпутова Андаря Маулешевича вице-министром финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

А.М. Шоқпытов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 ақпандағы № 92 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Андар Мәулешұлы Шоқпытов Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                         К. Мәсімов