Об утверждении стандарта государственной услуги "Проведение ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2010 года № 1084. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 марта 2014 года № 171
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.03.2014 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 34 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 9-115-2 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 31.03.2011 № 302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
1. Утвердить стандарт государственной услуги «Проведение ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 октября 2010 года № 1084
Стандарт государственной услуги
«Проведение ежегодного государственного технического осмотра
тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и
механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных,
мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а
также специальных машин повышенной проходимости»
1. Общие положения
1. Государственная услуга по проведению ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости (далее - государственная услуга) предоставляется территориальными инспекциями Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - теринспекции), указанными в приложении 1 к настоящему стандарту.

"Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ өтімділігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 қазандағы № 1084 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 171 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.03.2014 № 171 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 34-бабы 2-тармағына, «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңының 9-1, 15-2-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.03.31 № 302 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
1. «Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ өтімділігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқау өткізу» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 20 қазандағы
№ 1084 қаулысымен
бекітілген
«Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ өтімділігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу» мемлекеттік қызмет көрсету стандарты 1. Жалпы ережелер
1. Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ өтімділігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу жөніндегі мемлекеттік қызметті (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің аумақтық инспекциялары (бұдан әрі - аумақтық инспекциялар) көрсетеді.

Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 31.03.2011 № 302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
2. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
3. Государственная услуга оказывается на основании подпунктов14) и 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» и Правил проведения ежегодного государственного технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости, утвержденных приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 сентября 2003 года № 468 (далее - Правила).
4. Информация о предоставлении государственной услуги и стандарт государственной услуги (далее - стандарт) размещены на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан - www.minagn.gov.kz, в разделе «нормативные правовые акты» в подразделе «постановления Правительства Республики Казахстан», на стендах в местах оказания государственной услуги, указанных в приложении 1 к настоящему стандарту, либо опубликовываются в местной печати.
5. Результатом оказываемой государственной услуги является проведение технического осмотра тракторов и изготовленных на их базе самоходных шасси и механизмов, прицепов к ним, включая прицепы со смонтированным специальным оборудованием, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов, а также специальных машин повышенной проходимости (далее - машины), с выдачей Талона (на бумажном носителе) о прохождении государственного технического осмотра, либо дубликат.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель).
7. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 настоящего стандарта, осуществляется согласно графику, утвержденному теринспекцией;

Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.03.31 № 302 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нысаны: автоматтандырылмаған.
3. Мемлекеттік қызмет «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 14) және 15) тармақшаларын және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2003 жылғы 8 қыркүйектегі № 468 бұйрығымен бекітілген Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ өтімдіділігі жоғары арнайы машиналарды жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу ережелері (бұдан әрі — Ереже) негізінде көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызметті көрсету туралы ақпарат және мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі - Стандарт) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің www.minagri.kz интернет-ресурсында, «нормативтік құқықтық актілер» деген бөлімде «Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулылары» деген кіші бөлімде, сондай-ақ осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мемлекеттік қызмет көрсету орындарындағы стендтерде орналасқан немесе жергілікті баспасөзде жарияланады.
5. Тракторларды және олардың базасында жасалған өздігінен жүретін шассилер мен механизмдерді, монтаждалған арнайы жабдығы бар тіркемелерді қоса алғанда, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылысы машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ өтімділігі жоғары арнайы машиналарды (бұдан әрі - машиналар) техникалық байқаудан өткізу көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижесі болып табылады және мемлекеттік техникалық байқаудан өткені туралы талон немесе көшірмесі беріледі.
Мемлекеттік техникалық байқаудан өткен машиналарға машиналарды мемлекеттік техникалық байқау журналына «Ақаусыз» деген жазба жасалады және байқаудан өткен жылын көрсете отырып Мемлекеттік техникалық байқаудан өткені туралы талон беріледі, ол аумақтық инспекцияның инженер-инспекторының қолымен және тіркеу пунктінің мөртабанымен расталады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі - тұтынушы) көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде көрсетіледі:
1) мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі осы Стандарттың 11-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тұтынушы тапсырған сәттен бастап аумақтық инспекция бекіткен кестеге сәйкес жүзеге асырылады;

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - 40 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги - 40 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга предоставляется согласно графику, утвержденному теринспекцией в рабочие дни, за исключением выходных дней, с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов. Прием осуществляется в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 31.03.2011 № 302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
10. Для предоставления государственной услуги создаются условия для ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов оснащаются стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения). Здания теринспекций оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
2. Порядок оказания государственной услуги
11. Перечень необходимых документов для получения государственной услуги:
для юридических лиц:
1) список машин, находящихся на балансе, с указанием марки и модели, года выпуска, заводского номера машины и двигателя, серии и номера государственного номерного знака;
2) регистрационные документы на машину (технический паспорт);
3) акт государственного технического осмотра машин, заверенный печатью юридического лица (2 экземпляра);
для физических лиц:
1) документ, удостоверяющий личность гражданина;
2) документ, удостоверяющий полномочия гражданина представлять интересы лица (доверенность);
3) удостоверение тракториста-машиниста с разрешительными отметками;
4) регистрационный документ на машину;
5) документ, подтверждающий уплату налога на транспортные средства, либо документ, подтверждающий освобождение от уплаты налога на транспортные средства.
12. Заявление на оказание государственной услуги предоставляется в теринспекцию в произвольной форме.
13. Для прохождения ежегодного государственного технического осмотра машины потребителю необходимо обратиться в теринспекцию по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему стандарту.
14. Исключен постановлением Правительства РК от 31.03.2011 № 302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
15. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю проставляется на копии заявления отметка о регистрации заявления, с указанием входящего номера, даты, фамилии и инициалов лица, принявшего заявление, и даты получения потребителем государственной услуги.

2) мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі барынша рұқсат етілетін күту уақыты - 40 минут;
3) мемлекеттік қызметті алушыға барынша рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 минут.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет демалыс күндерін қоспағанда, жұмыс күндері сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін ұсынылады. Қабылдау кезек тәртібімен, алдын ала жазылусыз және жеделдетілген қызмет көрсетусіз жүзеге асырылады.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2011.03.31 № 302 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
10. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін күтуге және қажетті құжаттарды дайындауға жағдайлар жасалады (күтуге арналған орындық, құжаттарды толтыру орындары қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стендтермен жарақталады). Аумақтық инспекция ғимараты физикалық мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін қажетті құжаттардың тізбесі: заңды тұлғалар үшін:
1) машинаның маркасы және моделі, шыққан жылы, қозғалтқыштың зауыттық нөмірі, мемлекеттік нөмірлік белгінің сериясы және нөмірі көрсетілген теңгерімде тұрған машиналардың тізімі;
2) машинаның тіркеу құжаттары (техникалық паспорт);
3) заңды тұлғаның мөрімен куәландырылған машиналарды мемлекеттік техникалық байқау актісі (2 дана);
жеке тұлғалар үшін:
1) азаматтық жеке басын куәландыратын құжат;
2) азаматқа тұлғаның мүддесін білдіру өкілеттігі берілгендігін куәландыратын құжат (сенім хат);
3) бар болған жағдайда, рұқсат етілген белгілері бар тракторист-машинисттің куәлігі;
4) машинаның тіркеу құжаты (техникалық паспорт);
5) көлік құралдарына салық төлегенін растайтын немесе көлік құралдарының салық телеуден босатылғанын растайтын құжат.
12. Мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініш еркін нысанда беріледі.
13. Машинаны жыл сайынғы мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу үшін тұтынушы осы стандартқа 1-қосымшада көрсетілген мекен-жайы бойынша аумақтық инспекцияға баруы қажет.
14. Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2011.03.31 № 302 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
15. Тұтынушыға мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезінде өтінішті қабылдаған тұлғаның аты-жөні, тегі, күні, кіріс нөмірі көрсетіліп өтініштің көшірмесінде өтінішті тіркелгені жөнінде белгі қойылады және тұтынушының мемлекеттік қызметті алған күні көрсетіледі.

16. Государственная услуга предоставляется путем личного посещения потребителя.
17. Основаниями для приостановления государственной услуги:
1) представление неполного перечня документов, перечисленных в пункте 11 настоящего стандарта;
2) не соответствие технического состояния машины инструкции завода-изготовителя или утвержденным техническим требованиям к машинам, национальным стандартам по безопасности труда;
3) не предоставление владельцем принадлежащей ему машины для осмотра ее технического состояния;
4) при обнаружении различий в регистрационных данных, подделки заводских номеров машины и двигателя, госномерного знака в регистрационном документе.
Сноска. Пункт 17 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 23.07.2013 № 735.
3. Принципы работы
18. В своей деятельности специалисты теринспекций, оказывающие государственную услугу, обязаны:
1) проявлять скромность, не подчеркивать и не использовать свое должностное положение, в том числе при получении транспортных, сервисных и иных услуг;
2) быть вежливыми и корректными;
3) не допускать проявлений бюрократизма и волокиты при рассмотрении документов, в установленные сроки принимать по ним необходимые меры;
4) обеспечить сохранность, защиту и конфиденциальность информации о содержании документов потребителя услуги.
4. Результаты работы
19. Результаты работы по оказанию государственной услуги потребителям измеряются показателями качества и эффективности в соответствии с приложением 2 к настоящему стандарту.
20. Целевые значения показателей качества и эффективности государственных услуг, по которым оценивается работа государственного органа, учреждения или иных субъектов, оказывающих государственные услуги, ежегодно утверждаются приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Порядок обжалования
21. В случае имеющихся претензий по качеству предоставления государственной услуги порядок подачи жалобы на действия (бездействие) специалиста разъясняется теринспекциями, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему стандарту.
22. В случае несогласия с результатами оказанной услуги потребитель может направить жалобу на имя председателя Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по адресу: г. Астана, ул. Кенесары, 36, каб. 701, тел. (8-7172) 555-961, www.tehnika@minagri.kz, в рабочие дни с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
23. В случаях некорректного обслуживания жалоба подается на имя Министра сельского хозяйства Республики Казахстан по адресу: 010000, г. Астана, ул. Кенесары, 36, каб. 202, тел. (8-7172) 555-763; факс 555-995; www.minagri.gov.kz, в рабочие дни с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.

16. Мемлекеттік қызмет тұтыныушының өзінің қатысуы арқылы жүзеге асырылады.
17. Мемлекеттік қызметті тоқтату үшін негіздер:
1) осы стандарттың 1-тармағында санамаланған құжаттардың толық емес тізбесін ұсыну;
2) машинаның техникалық жай-күйiнiң шығарушы зауыт нұсқаулығына немесе машиналарға қойылатын бекiтiлген техникалық талаптарға, еңбек қауiпсiздiгi жөніндегі ұлттық стандарттарға сәйкес келмеуi;
3) өзіне тиесілі машиналарды иелерінің олардың техникалық жай-күйін байқау үшін ұсынбауы;
4) тіркеу мәліметтерінен айырмашылықтар тапқанда, техникалық паспортта машина мен двигательдің зауыттық нөмірлері, мемлекеттік нөмір белгілері жасанды өзгерілген болса.
Ескерту. 17-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 23.07.2013 № 735 қаулысымен.
3. Жұмыс қағидаттары
18. Мемлекеттік қызмет көрсетуші аумақтық инспекцияның мамандары өз қызметінде:
1) қарапайымдылық танытуға, өзінің лауазымдық жағдайын, оның ішінде көлік, сервистік және өзге де қызметтерді алу кезінде баса көрсетпеуге және пайдаланбауға;
2) сыпайы және әдепті болуға;
3) құжаттарды қарау кезінде төрешілдік пен сөзбұйдаға салу көріністеріне жол бермеуге, олар бойынша белгіленген мерзімде қажетті шаралар қабылдауға;
4) қызметті тұтынушы құжаттарының сақталуын, қорғалуын және мазмұны туралы ақпараттың құпиялылығын қамтамасыз етуге міндетті.
4. Жұмыс нәтижелері
19. Тұтынушыларға мемлекеттік қызмет көрсету бойынша жұмыстың нәтижесі осы Стандартқа 2-қосымшаға сәйкес сапа және тиімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
20. Мемлекеттік қызметтер көрсететін мемлекеттік органның, мекеме немесе өзге де субъектілердің жұмысы бағаланатын мемлекеттік қызмет көрсетудің сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мақсатты мәні жыл сайын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің бұйрығымен бекітіледі.
5. Шағымдану тәртібі
21. Мемлекеттік қызметті көрсетудің сапасы бойынша наразылықтар болған жағдайда маманның әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым жасау тәртібін мекен-жайы осы стандарттың 1-қосымшада көрсетілген аумақтық инспекция анықтайды.
22. Тұтынушы көрсетілген қызметтің нәтижелеріне келіспеген жағдайда Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитеті төрағасының атына мына мекен жай бойынша: 010000, Астана қ, Кеңесары көшесі, 36, каб. 701, тел. (8-7172) 555-761, www.tehnika.@minagri.kz, жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін шағым жасауға құқылы.
23. Дөрекі қызмет көрсетілген жағдайда Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің атына мына мекен-жайы бойынша: 010000, Астана қ, Кеңесары көшесі, 36, каб. 202, тел. (8-7172) 555-963, www.minagri.gov.kz, жұмыс күндері, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін шағым беріледі.

23-1. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.
Сноска. Стандарт дополнен пунктом 23-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 31.03.2011 № 302 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
24. Жалоба оформляется в письменной форме.
25. Потребителю в подтверждение о принятии его жалобы на копии жалобы ставится штамп, с указанием входящего номера, даты, фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, контактный телефон канцелярии, а также срок и место получения ответа.
Принятая жалоба рассматривается в течение 15 календарных дней с момента поступления.
О результатах рассмотрения жалобы заявитель информируется в письменной форме.
26. Дополнительную информацию потребитель может получить в канцелярии теринспекций, указанных в приложении 1 к настоящему стандарту.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
«Проведение ежегодного технического осмотра
тракторов и изготовленных на их базе
самоходных шасси и механизмов, прицепов
к ним, включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных, мелиоративных и
дорожно-строительных машин и механизмов, а также
специальных машин повышенной проходимости»
Адреса и телефоны областных, районных, городов
Астана и Алматы территориальных инспекций
Наименование
Юридический адрес
Номера телефонов
Акмолинская область
Акмолинская областная
территориальная инспекция
г. Кокшетау, ул. Абая, 89
8(7162)401494
Аккольская районная
территориальная инспекция
г. Акколь,
ул. Нурмагамбетова, 81
8(71638)21100,
22312, 20188
Аршалынская районная
территориальная инспекция
п. Аршалы,
ул. Комсомольская, 3
8(71644)22483, ф.21634
Астраханская районная
территориальная инспекция
с. Астраханка,
ул. Аль-фараби, 49
8(71641)22808, 22286
Атбасарская районная
территориальная инспекция
г. Атбасар,
ул. Жениса, 67
ф. 8(71643) 42902, 41388
Буландинская районная
территориальная инспекция
г. Макинка,
ул. Углинского, 42
8(71646)21530, ф.21009
Егиндыкольская районная
территориальная инспекция
с. Егиндыколь,
ул. Победы, 7
8(71642)21965, ф.21334
Енбекшильдерская районная
территориальная инспекция
г. Степняк,
ул. Рыскулова, 2
8(71639)21154, ф.21512
Ерейментауская районная
территориальная инспекция
г. Ерейментау,
ул. Степная, 1
8(71633)23770, ф.23798
Есильская районная
территориальная инспекция
г. Есиль,
ул. Мырзашева, 96а
8(71647)29387, 21437,
ф. 21387
Жаксынская районная
территориальная инспекция
с. Жаксы,
ул. Туктубаева, 1
8(71635)21168, ф.21672
Жаркаинская районная
территориальная инспекция
г. Державинск,
ул. Ленина, 24

23-1. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.
Ескерту. Стандарт 23-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2011.03.31 № 302 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
24. Шағым жазбаша түрде ресімделеді.
25. Өтініш берушіге оның шағымын қабылдағаны туралы растау үшін өтінішінің көшірмесіне кіріс нөмірін, мерзімін, шағымды қабылдаған тұлғаның тегін аты-жөнін, тиісті кеңсенің байланыс телефонын, сонымен қатар жауапты алатын жері мен уақытын көрсете отырып мөртаңба қойылады.
Қабылданған арыз келіп түскен уақытынан бастап күнтізбелік 15 күн ішінде қаралады.
Шағымды қарау нәтижелері туралы арыз берушіге жазбаша түрде хабардар етіледі.
26. Тұтынушы қосымша ақпаратты осы Стандартқа 1-қосымшада көрсетілген техинспекция кеңсесінен алуына болады.
Тракторларды және олардың
базасында жасалған өздігінен жүретін
шассилер мен механизмдерді,
монтаждалған арнайы жабдығы бар
тіркемелерді қоса алғанда, олардың
тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл
шаруашылығы, мелиоративтік және
жол-құрылыс машиналары мен
механизмдерін, сондай-ақ өтімділігі
жоғары арнайы машиналарды жыл
сайынғы мемлекеттік байқаудан өткізу
бойынша мемлекеттік қызмет
стандартына 1-қосымша
Облыстық, аудандық, Астана және Алматы қалалары аумақтық инспекцияларының мекенжайлары мен телефондары
Атауы
Заңды мекенжайы
Телефон нөмірі
Ақмола облысы
Ақмола облысының аумақтық инспекциясы
Көкшетау қ. Абай к.,89
8(7162)401494
Ақкөл аудандық аумақтық инспекциясы
Ақкөл қ. Нұрмағамбетов к., 81
8(71638)21100, 22312, 20188
Аршалы аудандық аумақтық инспекциясы
Аршалы к-ті, Комсомол к., 3
8(71644)22483, ф.21634
Астрахан аудандық аумақтық инспекциясы
Астраханка а., Әл-Фараби к., 49
8(71641)22808, 22286
Атбасар аудандық аумақтық инспекциясы
Атбасар қ., Жеңіс к.,67
ф. 8(71643) 42902, 41388
Бұланды аудандық аумақтық инспекциясы
Макинка қ., Углинский к., 42
8(71646)21530, ф. 21009
Егіндікөл аудандық аумақтық инспекциясы
Егіндікөл а., Жеңіс к.,7
8(71642)21965, ф.21334
Еңбекшілер аудандық аумақтық инспекциясы
Степняк қ., Рысқұлов к.,2
8(71639)21154, ф.21512
Ерейментау аудандық аумақтық инспекциясы
Ерейментау қ., Степная к., 1
8(71633)23770, ф.23798
Есіл аудандық аумақтық инспекциясы
Есіл қ., Мырзашев к., 96а
8(71647)29387, 21437, ф. 21387
Жақсы аудандық аумақтық инспекциясы
Жақсы а., Тұқтыбаев к.,1
8(71635)21168, ф.21672
Жарқайын аудандық аумақтық инспекциясы
Державинск қ., Ленин к.,24

8(71648)91437, 91336
Зерендинская районная
территориальная инспекция
с. Зеренда,
ул. Ленина, 23 а
8(71632)21250, ф.22558
Коргалжинская районная
территориальная инспекция
с. Коргалжын,
ул. Абая, 72
8(71637)21869, ф.21236
Сандыктауская районная
территориальная инспекция
с. Балкашино,
ул. Ленина, 126 а
8(71640)91674, ф.92200
Целиноградская районная
территориальная инспекция
с. Акмола,
ул. Гагарина, 14
8(71651)31153, 31152
Шортандинская районная
территориальная инспекция
п. Шортанды,
пер. Зеленый, 5
8(71631)22520, 21744
Щучинская районная
территориальная инспекция
г. Щучинск
ул. Железнодорожная, 105
8(71636)36236
Степногорская городская
территориальная инспекция
г. Степногорск,
2 мкр., д.16
8(71645)64997, ф. 61993
Актюбинская область
Актюбинская областная
территориальная инспекция
г. Актобе,
ул. Сымагул, 11
8(7132)244089, ф.241819
Айтекебийская районная
территориальная инспекция
с. Комсомольское,
ул. Кулымбет, 6
8(71339)21712; 21182; 21577
Алгинская районная
территориальная инспекция
г. Алга, ул. Тамды, 1
8(71337)31475; ф.31475
Байганинская районная
территориальная инспекция
п. Байганин,
ул. Метеостанция, 33
8(71345)22998; 22076
Иргизская районная
территориальная инспекция
п. Иргиз,
ул. Барысбаева, 7
8(71343)21643; 21848
Каргалинская районная
территориальная инспекция
п. Батамша,
ул. Айтекеби, 40
8(71342)23106; 23156
Кобдинская районная
территориальная инспекция
п. Кобда, ул. Алиаты, 21
8(71341) 21122
Мартукская районная
территориальная инспекция
п. Мартук,
ул. Панфилова, 50
8(71331)22778; 21747
Мугалжарская районная
территориальная инспекция
г. Кандыагаш,
ул. Калиева, 14
8(71333)35550
Темирская районная
территориальная инспекция
п. Шубаркудук,
ул. Желтоксан, 5
8(71346)22152; 23217
Уилская районная
территориальная инспекция
п. Уил, ул. Бакаева, 6
8(71332)21821
Хромтауская районная
территориальная инспекция
г. Хромтау,
ул. Спортивная, 2
8(71336)21741
Шалкарская районная
территориальная инспекция
г. Шалкар,
ул. Ургенішбаев, 26
8(71335)21748
Актюбинская городская
территориальная инспекция
г. Актобе,
ул. Иманова, 33
8(7132)962558; 230299
Алматинская область
Алматинская областная
территориальная инспекция
г. Талдыкорган,
ул. Лесная 1
8(7282)261297
Аксуская районная
территориальная инспекция
п. Жансугурова,
ул. Сатпаева 2
8(72832)21315
Алакольская районная
территориальная инспекция
г. Ушарал,
ул. Шуакова, 30
8(72833)21455
Балхашская районная
территориальная инспекция
с. Баканас,
ул. Бижанова, 4
8(72773)91466
Енбекшиказахская районная
территориальная инспекция
г. Иссык,
ул. Пугачева, б/н
8(72775)41879
Ескельдинская районная
территориальная инспекция
п. Карабулак,
ул. Оразбекова 52
8(72836)30130
Жамбылская районная
территориальная инспекция
с. Узунагаш,
ул. Сатпаева, 117

8(71648) 91437, 91336
Зеренді аудандық аумақтық инспекциясы
Зеренді а., Ленин к., 23 а
8(71632) 21250, ф.22558
Қорғалжын аудандық аумақтық инспекциясы
Қорғалжын а., Абай к.,72
8(71637)21869, ф.21236
Сандықтау аудандық аумақтық инспекциясы
Балхашино а., Ленин к., 126 а
8(71640)91674, ф.92200
Целиноград аудандық аумақтық инспекциясы
Ақмола а., Гагарин к., 14
8(71651)31153, 31152
Шортанды аудандық аумақтық инспекциясы
Шортанды қ., Зеленый айналымы, 5
8(71631) 22520, 21744
Щучье аудандық аумақтық инспекциясы
Щучье қ. Железнодорожная к., 105
8(71636)36236
Степногор қалалық аумақтық инспекциясы
Степногор қ., 2 ш.а., 16 үй
8(71645) 64997, ф. 61993
Ақтөбе облысы
Ақтөбе облысының аумақтық инспекциясы
Ақтөбе қ., Смағұл к, 11
8(7132)244089, ф.241819
Әйтеке би аудандық аумақтық инспекциясы
Комсомольское а, Құлымбет к, 6
8(71339)21712; 21182; 21577
Алға аудандық аумақтық инспекциясы
Алға қ, Тамды к, 1
8(71337)31475; ф.31475
Байғанин аудандық аумақтық инспекциясы
Байғанин қ, Метеостанция к, 33
8(71345)22998; 22076
Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы
Ырғыз қ, Барысбай к, 7
8(71343)21643; 21848
Қарғалы аудандық аймақтық инспекциясы
Батамша қ, Әйтеке би к, 40
8(71342)23106; 23156
Қобда аудандық аумақтық инспекциясы
Қобда қ, Алиата к, 21
8(71341) 21122
Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясы
Мәртөк қ, Панфилов к, 50
8(71331)22778; 21747
Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы
Қандыағаш қ., Қалиев к., 14
8 (71333)35550
Темір аудандық аймақтық инспекциясы
Шұбарқұдық қ., Желтоқсан к., 5
8 (71346) 22152; 23217
Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы
Ойыл қ., Бақаев к., 6
8(71332)21821
Хромтау аудандық аумақтық инспекциясы
Хромтау қ., Спортивная к., 2
8(71336)21741
Шалқар аудандық аумақтық инспекциясы
Шалқар қ., Үргенішбаев к., 26
8 (71335) 21748
Ақтөбе аудандық аймақтық инспекциясы
Ақтөбе қ., Иманов к.,33
8(7132)962558; 230299
Алматы облысы
Алматы облыстық аумақтық инспекциясы
Талдықорған қ., Лесная к. 1
8 (7282)261297
Ақсу аудандық аумақтық инспекциясы
Жансүгіров қ., Сәтпаев к. 2
8(72832)21315
Алакөл аудандық аумақтық инспекциясы
Үшарал қ., Шуақов к., 30
8(72833)21455
Балқаш аудандық аумақтық инспекциясы
Бақанас қ., Бижанов к.,4
8(72773)91466
Еңбекшіқазақ аудандық аумақтық инспекциясы
Есік қ., Пугачев к., н-з
8(72775)41879
Ескелді аудандық аумақтық инспекциясы
Қарабұлақ қ., Оразбек к.,52
8(72836)30130
Жамбыл аудандық аймақтық инспекциясы
Ұзынағаш а., Сәтпаев к., 117

8(72770)22731
Илийская районная
территориальная инспекция
п. Отеген Батыр,
ул. Титова, 33 а
8(72752)22286
Карасайская районная
территориальная инспекция
г. Каскелен, ул. 10 лет
Независимости, 23
8(72771)23572
Каратальская районная
территориальная инспекция
г. Уштобе, ул. Оспанова, 8
8(72834)21849
Кербулакская районная
территориальная инспекция
п. Сарыозек,
ул. Рыскулова, 20
8(72840)31280
Коксуская районная
территориальная инспекция
п. Балпык Би,
ул. Сейфуллина, 5
8 (72838) 20565
Панфиловская районная
территориальная инспекция
г. Жаркент,
ул. Иванова, 94
8(72831)51034
Райымбекская районная
территориальная инспекция
с. Кегеен,
ул. Лебаева, 43
8(72777)21911
Саркандская районная
территориальная инспекция
г. Сарканд,
ул. Кабанбай Батыра, 6
8(72839)21089
Талгарская районная
территориальная инспекция
г. Талгар,
ул. Аблайхана, 98
20783
Уйгурская районная
территориальная инспекция
с. Чунжа, ул.
Ж. Кудайбергенова, 119
8(72778)21800
Талдыкорганская городская
территориальная инспекция
г. Талдыкорган,
ул. Каблиса Жырау, 207
8(7282)301980
Атырауская область
Атырауская областная
территориальная инспекция
г. Атырау,
мкр. Лесхоз, 49 а
8(7122)282941;
Жылыойская районная
территориальная инспекция
г. Кульсары, 8 участок
8(71237)55730
Макатская районная
территориальная инспекция
п. Макат, центральная
площадь, 2
8(71239)31110
Махамбетская районная
территориальная инспекция
с. Махамбет,
Ветстанция, 1
8(71236)30210
Кызылкогинская районная
территориальная инспекция
с. Миялы,
ул. Куттыбаева, 16
8(71238)21324
Индерская районная
территориальная инспекция
п. Индер,
ул. Каражанова, 9
8(71234)22244
Исатайская районная
территориальная инспекция
с. Аккистау,
ул. Ынтымак, 45
8(71231)20952
Курмангазинская районная
территориальная инспекция
с. Ганюшкино,
Ветстанция, 1
8(71233)23063
Восточно-Казахстанская область
В-Казахстанская областная
территориальная инспекция
г. Усть-Каменогорск,
ул. Крылова, 40
8(7232) 259920, 254008 ф.
Абайская районная
территориальная инспекция
с. Караул,
ул. Баяна, 25
8(72252)91308
Аягозская районная
территориальная инспекция
г. Аягоз, Осенний
переулок, 48 А
8(72237)33540
Бескарагайская районная
территориальная инспекция
с. Большая Владимировка,
ул. Совхозная, 38
8(7222)91604
Бородулихинская районная
территориальная инспекция
с. Бородулиха, СТО, 4
8(72351)21932
Глубоковская районная
территориальная инспекция
с. Глубоковское,
ул. Пирогова, 6
8(72331)22870, 21552
Жарминская районная
территориальная инспекция
с. Калбатау, ул.
Мусылманкулова, 21
8(72347)65582
Зайсанская районная
территориальная инспекция
г. Зайсан,
ул. Стамбетова, 10
8(72340)21393
Зыряновская районная
территориальная инспекция
г. Зыряновск,
ул. Бриллина, 55

8(72770)22731
Іле аудандық аумақтық инспекциясы
Өтеген батыр к., Титов к., 33 а
8(72752)22286
Қарасай аудандық аумақтық инспекциясы
Қаскелең қ., Тәуелсіздікке 10 жыл к.,23
8(72771)23572
Қаратал аудандық аумақтық инспекциясы
Үштөбе қ., Оспанов к., 8
8(72834)21849
Кербұлақ аудандық аумақтық инспекциясы
Сарыөзек к, Рысқұлов к.,20
8(72840)31280
Көксу аудандық аумақтық инспекциясы
Балпық би к., Сейфуллин к., 5
8(72838)20565
Панфилов аудандық аумақтық инспекциясы
Жаркент қ.., Иванов к., 94
8(72831)51034
Райымбек аудандық аумақтық инспекциясы
Кеген а., Лебаев к., 43
8(72777)21911
Сарқанд аудандық аймақтық инспекциясы
Сарқанд қ., Қабанбай Батыр к., 6
8(72839)21089
Талғар аудандық аумақтық инспекциясы
Талғар қ., Абылай хан к., 98
20783
Ұйғыр аудандық аумақтық инспекциясы
Шонжы а., Ж. Құдайбергенов к., 119
8(72778)21800
Талдықорған қалалық аумақтық инспекциясы
Талдықорған қ., Қабліс жырау к., 207
8 (7282) 301980
Атырау облысы
Атырау облыстық аумақтық инспекциясы
Атырау қ., Орманшар ш.а., 49 а
8(7122)282941; 292071
Жылыой аудандық аймақтық инспекциясы
Құлсары қ., 8-учаске
8(71237) 55730
Мақат аудандық аумақтық инспекциясы
Мақат к., Орталық алаң, 2
8(71239)31110
Махамбет аудандық аумақтық инспекциясы
Махамбет а., Ветстанция, 1
8(71236)30210
Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы
Миялы а., Құттыбаев к.,16
8(71238)21324
Индер аудандық аумақтық инспекциясы
Индер к., Қаражанов к.,9
8(71234)22244
Исатай аудандық аумақтық инспекциясы
Аққыстау а., Ынтымақ к.,45
8(71231)20952
Құрманғазы аудандық аумақтық инспекциясы
Ганюшкино а., Ветстанция, 1
8(71233)23063
Шығыс Қазақстан облысы
Ш. Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
Өскемен қ., Крылов к., 40
8(7232) 259920, 254008 ф.
Абай аудандық аумақтық инспекциясы
Қарауыл а., Баян к., 25
8(72252)91308
Аягөз аудандық аумақтық инспекциясы
Аягөз қ., Осенний орамы, 48 а
8(72237)33540
Бесқарағай аудандық аумақтық инспекциясы
Большая Владимировка а., Совхозная к., 38
8(7222)91604
Бородулиха аудандық аумақтық инспекциясы
Бородулиха а., СТО, 4
8(72351)21932
Глубокое аудандық аумақтық инспекциясы
Глубокое а., Пирогов к., 6
8(72331)22870, 21552
Жарма аудандық аумақтық инспекциясы
Қалбатау а., Мұсылманқұлов к., 21
8(72347)65582
Зайсан аудандық аумақтық инспекциясы
Зайсан қ., Стамбетова к., 10
8(72340)21393
Зырян аудандық аумақтық инспекциясы
Зырян қ., Бриллин к,55

8(72335)61718
Катон-Карагайская районная
территориальная инспекция
с. Большенарым,
ул. Слямова, 136
8(72341)21833
Кокпектинская районная
территориальная инспекция
с. Кокпекты,
ул. Кабанбая, 81
8(72348)21808
Курчумская районная
территориальная инспекция
с. Курчум,
ул. Момышулы, 12
8(72339)31280
Тарбагатайская районная
территориальная инспекция
с. Аксуат,
ул. Кабанбая, 24
8(72346)21405
Урджарская районная
территориальная инспекция
с. Урджар, ул. Калинина, 1
8(72230)34739
Уланская районная
территориальная инспекция
пос. Молодежный
8(72338)27366
Шемонайхинская районная
территориальная инспекция
с. Шемонайха,
Мичурина, 21
8(72332)30630
Риддерская городская
территориальная инспекция
г. Риддер,
ул. Кунаева, 40
8(72336)40930
Семипалатинская городская
территориальная инспекция
г. Семей,
ул. Павлодарская, 106
8(72226)36101
Жамбылская область
Жамбылская областная
территориальная инспекция
г. Тараз,
ул. Пушкина, 140-б
8(7262)453362
Байзакская районная
территориальная инспекция
с. Сарыкемер,
ул. Орынкулова, 89
8(72637) 22559, 21931
Жамбылская районная
территориальная инспекция
с. Аса,
ул. Промышленная, 3
8(72633)21707, 21257
Жуалынская районная
территориальная инспекция
080300 с. Б.Момышұлы, 93
8(72635)21592, 21311
Кордайская районная
территориальная инспекция
с. Қордай,
ул. Жибек жолы, 108
8(72636)42170, 26438
Меркенская районная
территориальная инспекция
с. Мерке,
ул. Панфилова, 6
8(72632) 24888, 24887
Мойынкумская районная
территориальная инспекция
с. Мойынқұм,
ул. Кошенова, 5
8(72642) 24820, 24970
Территориальная инспекция
района Т. Рыскулова
с. Құлан, ул. Асылова, 54
8(72631)21975, 21221
Сарысуская районная
территориальная инспекция
с. Саудакент,
ул. Асанова, 7
8(72639) 22052,
Таласская районная
территориальная инспекция
с. Акколь,
ул. Конаева, 17
8(72641)21446, 21169
Шуйская районная
территориальная инспекция
с. Толеби,
ул. Асатұлы, 21
8(72638) 32587, 32568
Таразская городская
территориальная инспекция
г. Тараз,
12 мкр., д. 23, кв.22
8(7262)347201, 347179
Западно-Казахстанская область
З-Казахстанская областная
территориальная инспекция
г. Уральск,
ул. К. Аманжолова, 75
8(7112) 515446,
Акжайская районная
территориальная инспекция
с. Чапаево,
ул. Мендалиева, 23
8(71136)92424
Бурлинская районная
территориальная инспекция
г. Аксай,
ул. Советская, 81/2
8(71133)21710
Бокейординская районная
территориальная инспекция
с. Сайхин,
ул. Жаникешова, 16
8(71140)21320
Жангалинская районная
территориальная инспекция
с. Жангала,
ул. Заправочная, 2
8(71141)21712
Жанибекская районная
территориальная инспекция
с. Жанибек,
ул. Чурина, 19
8(71235)21898
Зеленовская районная
территориальная инспекция
с. Переметное,
ул. Набережная, 59

8(72335)61718
Қатонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы
Үлкен нарым а., Слямов к.,136
8(72341)21833
Кокпекті аудандық аумақтық инспекциясы
Көкпекті а., Қабанбай к.,81
8(72348)21808
Күршім аудандық аумақтық инспекциясы
Күршім а., Момышұлы к.,12
8(72339)31280
ТарбағатаЙ аудандық аумақтық ииспекциясы
Ақсуат а., Қабанбай к., 24
8(72346)21405
Үржар аудандық аймақтық ииспекциясы
Үржар а., Калинин к.,1
8(72230)34739
Ұлан аудандық аймақтық инспекциясы
Молодежный кенті
8(72338)27366
Шемонаиха аудандық аумақтық инспекциясы
Шемонаиха а, Мичурина к., 21
8(72332)30630
Риддер аудандық аумақтық инспекциясы
Риддер қ., Қонаев к.,40
8(72336)40930
Семей қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
Семей қ., Павлодарская к., 106
8(72226) 36101
Жамбыл облысы
Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы
Тараз қ., Пушкин к., 140-б
8 (7262) 453362
Байзақ аудандық аумақтық инспекциясы
Сарыкемер а., Орынқұлов к., 89
8 (72637) 22559, 21931
Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
Аса а., Промышленная к. 3
8(72633)21707, 21257
Жуалы аудандық аумақтық инспекциясы
080300 Б.Момышұлы а.,93
8(72635)21592, 21311
Қордай аудандық аумақтық инспекциясы
Қордай а., Жібек жолы к., 108
8(72636)42170, 26438
Меркі аудандық аумақтық инспекциясы
Меркі а., Панфилов к., 6
8 (72632) 24888, 24887
Мойынқұм аудандық аумақтық инспекциясы
Мойынқұм а., Көшенов к., 5
8 (72642) 24820, 24970
Т. Рысқұлов аудандық аумақтық инспекциясы
Құлан а., Асылов к.,54
8(72631)21975, 21221
Сарысу аудандық аумақтық инспекциясы
Саудакент а., Асанов к.,7
8 (72639) 22052, 22130
Талас аудандық аумақтық инспекциясы
Ақкөл ААИ, Қонаев к., 17
8 (72641)21446, 21169
Шу аудандық аумақтық инспекциясы
Төле би а., Асатұлы к.,21
8 (72638) 32587, 32568
Тараз қалалық аумақтық инспекциясы
Тараз қ.,12 ш.а., 23-үй, 22-пәтер
8 (7262) 347201, 347179
Батыс Қазақстан облысы
Батыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
Орал қ., Қ. Аманжолов к.,75
8(7112)515446, 507529
Ақжай аудандық аумақтық инспекциясы
Чапаев а., Меңдалиев к.,23
8(71136)92424
Бөрлі аудандық аумақтық инспекциясы
Ақсай қ., Советская к., 81/2
8(71133)21710
Бекейорда аудандық аумақтық инспекциясы
Сайқын а., Жәнікешов к., 16
8(71140)21320
Жаңақала аудандық аймақтық инспекциясы
Жаңақала а., Заправочная к., 2
8(71141)21712
Жәнібек аудандық аумақтық инспекциясы
Жәнібек а., Чурин к., 19
8(71235)21898
Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы
Переметное а., Набережная к., 59

8(71130)22708
Зеленовская районная
территориальная инспекция
с. Даринск,
ул. 40 лет Победы, 43
8(71131)21985
Казталовская районная
территориальная инспекция
с. Казталовка,
ул. Ветстанция, 1
8(71144)31129
Каратобинская районная
территориальная инспекция
с. Каратюба,
ул. Курмангалиев, 13
8(71145)21468
Сырымская районная
территориальная инспекция
с. Джамбейта,
ул. Казахстанская, 15
8(71134)31267
Таскалинская районная
территориальная инспекция
с. Таскала,
ул. Ветстанция
8(71139)21897
Теректинская районная
территориальная инспекция
с. Федоровка,
ул. Ленина, 162
8(71132)21953
Чингирлауская районная
территориальная инспекция
с. Чингирлау,
ул. Сырым Датова, 108
8(71137)33155
Уральская городская
территориальная инспекция
г. Уральск,
ул. Конкина, 5
8(7112)37585
Карагандинская область
Карагандинская областная
территориальная инспекция
г. Караганда,
ул. Лободы, 20
8(7212) 563595 567819 ф.
Карагандинская городская
территориальная инспекция
г. Караганда,
ул. Прогресса, 23
8(7212)437823
Каражалская городская
территориальная инспекция
г. Каражал, ул. Сардары
Сарытока, 1
8(71032)26879
Абайская районная
территориальная инспекция
г. Абай, 3 мкр., д. 42
8(72131)44560
Актогайская районная
территориальная инспекция
п. Актогай,
ул. Оразалина, 14
8(71037)21861
Бухаржырауская районная
территориальная инспекция
п. Ботакара,
ул. Шопаная, 3
8(72154)21798
Жанааркинская районная
территориальная инспекция
п. Атасу,
ул. Жамбула, 124
8(71030)27502
Каркаралинская районная
территориальная инспекция
г. Каркаралинск,
ул. Игенсартова, 35
8(72146)31432
Нуринская районная
территориальная инспекция
п. Киевка,
ул. Ленина, 2 а
8(72144) 22657
Осакаровская районная
территориальная инспекция
п. Осакаровка,
ул. Шеткебулак, 1
8(72149)42072
Шетская районная
территориальная инспекция
п. Аксу-Аюлэ,
ул. Жезказганская, 62
8(71031)22280
Улытауская районная
территориальная инспекция
с. Улытау,
ул. Булкушева, 30
8(71035)21204
Балхашская городская
территориальная инспекция
г. Балхаш,
ул. Желтоксан, 20
8(71036)65426
Жезказганская городская
территориальная инспекция
г. Жезказган,
ул. Балычная, 16
8(71027)60557, ф.63922
Темиртауская городская
территориальная инспекция
г. Темиртау,
7 мкр., д. 55
8(72139)88114
Саранская городская
территориальная инспекция
г. Сарань, ул. Сарань,
дом 2/1
8(72137)25684
Костанайская область
Костанайская областная
территориальная инспекция
г. Костанай,
ул. Гоголя, 79 а
8(7142)501199
Алтынсаринская районная
территориальная инспекция
с. Убаган,
ул. Строительная, 2
8(71445)34113
Амангельдинская районная
территориальная инспекция
с. Амангельды,
ул. Б. Майлина, 18
8(71440)21548
Аулиекольская районная
территориальная инспекция
с. Аулиеколь,
ул. Байтурсынова, 48

8(71130)22708
Зеленов аудандық аумақтық инспекциясы
Даринск а., Жеңістің 40 жылдығы к.,43
8(71131)21985
Қазталов аудандық аумақтық инспекциясы
Қазталов а., Ветстанция к., 1
8(71144)31129
Қаратөбе аудандық аумақтық инспекциясы
Қаратебе а., Құрманғали к., 13
8(71145)21468
Сырым аудандық аумақтық инспекциясы
Жымпиты а., Қазақстан к., 15
8(71134)31267
Тасқала аудандық аймақтық инспекциясы
Тасқала а., Ветстанция к.
8(71132)21953
Теректі аудандық аумақтық инспекциясы
Федоровка а., Ленин к., 162
8(71132)21953
Шыңғырлау аудандық аумақтық инспекциясы
Шыңғырлау а., Сырым Датов к., 108
8(71137)33155
Орал қалалық аумақтық инспекциясы
Орал қ., Конкин к., 5
8(7112)37585
Қарағанды облысы
Қарағанды облыстық аумақтық инспекциясы
Қарағанды қ., Лобода к., 20
8(7212) 563595 567819 ф.
Қарағанды аудандық аумақтық инспекциясы
Қарағанды қ., Прогресс к., 23
8(7212)437823
Қаражал аудандық аумақтық инспекциясы
Қаражал қ., Сардары Сарытоқа к.,1
8(71032)26879
Абай аудандық аумақтық инспекциясы
Абай қ., 3 ш.а.., 42 үй
8(72131)44560
Ақтоғай аудандық аумақтық ииспекциясы
Ақтоғай к., Оразалин к., 14
8(71037)21861
Бұқар жырау аудандық аумақтық ииспекциясы
Ботақара а., Шопанай к.,3
8(72154)21798
Жаңаарқа аудандық аумақтық ииспекциясы
Атасу к., Жамбыл к., 124
8(71030) 27502
Қарқаралы аудандық аумақтық инспекциясы
Қарқаралы қ., Игенсартов к., 35
8(72146)31432
Нұра аудандық аумақтық инспекциясы
Киевка к., Ленин к., 2 а
8(72144)22657
Осакаров аудандық аумақтық инспекциясы
Осакаров қ., Шеткебұлақ к., 1
8(72149)42072
Шет аудандық аумақтық инспекциясы
Ақсу-Аюлы к., Жезқазған қ., 62
8(71031)22280
Ұлытау аудандық аумақтық инспекциясы
Ұлытау а., Бұлқышев к.,30
8(71035) 21204
Балқаш қалалық аумақтық инспекциясы
Балқаш қ., Желтоқсан к.,20
8(71036)65426
Жезқазған қалалық аумақтық инспекциясы
Жезқазған қ., Балычная к., 16
8(71027)60557
Теміртау қалалық аумақтық инспекциясы
Теміртау қ., 7 ш.а.., 55 үй
8(72139)88114
Саран қалалық аумақтық инспекциясы
Саран қ., Саран к., 2/1 үй
8(72137)25684
Қостанай облысы
Қостанай облыстық аумақтық инспекциясы
Қостанай қ., Гоголь к., 79 а
8(7142)501199
Алтынсары аудандық аумақтық инспекциясы
Обаған а., Строительная к., 2
8(71445)34113
Амангелді аудандық аумақтық инспекциясы
Амангелді а., Б. Майлин к., 18
8(71440)21548
Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы
Әулиекөл а., Байтұрсынов к., 48

8(71453)21072
Жангельдинская районная
территориальная инспекция
с. Торгай,
ул. Кульжановых, 66
8(71439)21580
Денисовская районная
территориальная инспекция
с. Денисовка,
ул. Дорожная, 1
8(71434)91837
Житикаринская районная
территориальная инспекция
г. Житикара,
ул. Д. Асанбаева, д. 51
8(71435)27656
Камыстинская районная
территориальная инспекция
с. Камысты,
ул. Ленина, 61
8(71437)22218
Карабалыкская районная
территориальная инспекция
п. Карабалык,
ул. Космонавтов, 16
8(71441)33285
Карасуская районная
территориальная инспекция
п. Карасу,
ул. Исакова, 66
8(71452)22062
Костанайская районная
территориальная инспекция
п. Затобольск
ул. Терешковой, 13/1
8(71455)21463
Мендыкаринская районная
территориальная инспекция
с. Боровское,
ул. Алтынсарина, 83
8(71443)21894
Наурзумская районная
территориальная инспекция
п. Караменды,
ул. Шаяхметова, 2
8(71454)21652
Сарыкольская районная
территориальная инспекция
п. Сарыкол,
ул. Миронова, 1 а
8(71451)22740
Тарановская районная
территориальная инспекция
с. Тарановское,
ул. Западная, 3
8(71436)36157
Узункольская районная
территориальная инспекция
с. Узункул, ул. 60 лет
Октября, 23
8(71444)21842
Федоровская районная
территориальная инспекция
с. Федоровка,
ул. Пушкина, 56
8(71442)22150
Аркалыкская городская
территориальная инспекция
г. Аркалык, пр. Абая, 29
8(71430)70364
Кызылординская область
Кызылординская областная
территориальная инспекция
г. Кызылорда,
ул. Мостовая, 2
8(7242) 212562, 212568
Аральская районная
территориальная инспекция
г. Арал,
ул. М. Сәдібеков, 118
8(72433)21951
Казалинская районная
территориальная инспекция
Казалинский р-н,
ул. Түктібаева, 78
8(72438)23645
Кармакчинская районная
территориальная инспекция
Кармакчинский р-н,
ул. Момышулы, 101
8(72437)21286
Жалагашская районная
территориальная инспекция
Жалагашскии р-н, ул.
Бұқарбай батыра, 224
8(7243)131882
Сырдаринская районная
территориальная инспекция
Сырдаринский р-н,
ул. Г. Муратбаева, 93
8(72436)21133
Шиелийская районная
территориальная инспекция
Шиелинский р-н,
ул. Богенбай батыра, 21
8(72432)43788
Жанакорганская районная
территориальная инспекция
Жанакорганский р-н,
ул. Мусаханова, 105
8(72435)22185
Мангыстауская область
Мангыстауская областная
территориальная инспекция
г. Актау, мкр. 23, дом 39
8(7292) 605040
Жана-Озенская городская
территориальная инспекция
г. Жанаозен,
ул. Нефтяников, 8
8(7234) 32639
Бейнеуская районная
территориальная инспекция
п. Бейнеу, Бизнес центр
8(72932)21167
Каракиянская районная
территориальная инспекция
с. Курык, ул. Босан
батыра, 6
8(72937) 22330
Мангистауская районная
территориальная инспекция
п. Шетпе, Центральная
библиотека
8(72931)21499
Тупкараганская районная
территориальная инспекция
Форт-Шевченко,
ул. Ж. Мынбаев, д. 46

8(71453)21072
Жангелді аудандық аумақтық инспекциясы
Торғай а., Құлжановтар к., 66
8(71439)21580
Денисов аудандық аумақтық инспекциясы
Денисовка а., Дорожная к., 1
8(71434)91837
Жітіқара аудандық аумақтық инспекциясы
Жітіқара қ., Д.Асанбаев к., 51 үй
8(71435)27656
Қамысты аудандық аумақтық инспекциясы
Қамысты а., Ленин к.,61
8(71437)22218
Қарабалық аудандық аумақтық инспекциясы
Қарабалық қ., Космонавттар к., 16
8(71441)33285
Карасу аудандық аумақтық инспекциясы
Қарасу қ., Исақов к., 66
8(71452)22062
Қостанай аудандық аумақтық инспекциясы
Затобольск қ., Терешкова к., 13/1
8(71455)21463
Меңдіқара аудандық аумақтық инспекциясы
Боровской а., Алтынсарин к., 83
8(71443)21894
Науырзым аудандық аумақтық инспекциясы
Қарамеңді а., Шаяхметов к., 2
8(71454)21652
Сарыкөл аудандық аумақтық инспекциясы
Сарыкөл қ., Миронов к., 1 а
8(71451)22740
Таран аудандық аумақтық инспекциясы
Таран а., Западная к., 3
8(71436)36157
Ұзынкөл аудандық аумақтық инспекциясы
Ұзынкөл а., Октябрдің 60 жылдығы к., 23
8(71444)21842
Федоров аудандық аумақтық инспекциясы
Федоров а., Пушкин к., 56
8(71442)22150
Арқалық қалалық аумақтық инспекциясы
Арқалық қ., Абай даңғылы, 29
8(71430)70364
Қызылорда облысы
Қызылорда облыстық аумақтық инспекциясы
Қызылорда қ., Мостовая к., 2
8(7242) 212562, 212568
Арал аудандық аумақтық инспекциясы
Арал қ., М. Сәдібеков к., 118
8(72433)21951
Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы
Қазалы ауданы, Түктібаев к., 78
8 (72438) 23645
Қармақшы аудандық аумақтық инспекциясы
Қармақшы ауданы, Момышұлы к., 101
8(72437)21286
Жалағаш аудандық аумақтық инспекциясы
Жалағаш ауданы, Бұқарбай батыр к., 224
8(7243)131882
Сырдария аудандық аумақтық инспекциясы
Сырдария ауданы, Ғ. Мұратбаев к., 93
8(72436)21133
Шиелі аудандық аумақтық инспекциясы
Шиелі ауданы, Бөгенбай батыр к., 21
8 (72432) 43788
Жаңақорған аудандық аумақтық инспекциясы
Жаңақорған ауданы, Мұсақанов к., 105
8(72435)22185
Маңғыстау облысы
Маңғыстау облыстық аумақтық инспекциясы
Ақтау қ., 23 ш.а., 39-үй
8(7292) 605040
Жаңаөзен қалалық аумақтық инспекциясы
Жаңаөзен қ., Мұнайшылар к., 8
8(7234) 32639
Бейнеу аудандық аумақтық инспекциясы
Бейнеу к., Бизнес орталық
8(72932)21167
Қарақия аудандық аумақтық ииспекциясы
Құрық а., Босан батыр к., 6
8(72937) 22330
Маңғыстау аудандық аумақтық инспекциясы
Шетпе к., Орталық кітапхана
8(72931)21499
Түпқараған аудандық аумақтық инспекциясы
Форт-Шевченко қ., Ж. Мыңбаев к., 46-үй

8(72938) 22573
Павлодарская область
Павлодарская областная
территориальная инспекция
г. Павлодар,
ул. Крупская, 71
8(7182)512078
Актогайская районная
территориальная инспекция
с. Актогай, веткомплекс
8(71841)21999
Аксуская городская
территориальная инспекция
г. Аксу,
ул. Вокзальная, 17
8(71837)60742
Баянаульская районная
территориальная инспекция
с. Баянауыл,
ул. Ауэзова, 1
8(71840)91506
Железинская районная
территориальная инспекция
с. Железинка,
ул. Чкалова, 21
8(71831)21154
Иртышская районная
территориальная инспекция
с. Иртышск,
ул. Интернациональная, 6
8(71832)21189
Качирская районная
территориальная инспекция
с. Теренколь,
ул. Байтурсынова, 234
8(71833)22394
Лебяжинская районная
территориальная инспекция
с. Лебяжье,
ул. Идрисханова, 39
8(71839)21754
Майская районная
территориальная инспекция
с. Коктобе, Веткомплекс
8(71838)91654
Павлодарская районная
территориальная инспекция
г. Павлодар,
ул. Ленина, 145
8(7182)324301
Успенская районная
территориальная инспекция
с. Успенка,
ул. Терешкова, 18
8(71834)91636
Щербактинская районная
территориальная инспекция
с. Шербакты, веткомплекс
8(71836)21692
Экибастузская городская
территориальная инспекция
г. Экибастуз,
ул. Геологическая, 205 А
8(71873)36057
Северо-Казахстанская область
С-Казахстанская областная
территориальная инспекция
г. Петропавловск, ул.
Казахстанская правда, 66
8(7152)360141
Айыртауская районная
территориальная инспекция
с. Саумалколь,
ул. Озерная 4
8(71533)21190
Акжарская районная
территориальная инспекция
с. Талшик,
ул. Ветеринарная 1
8(71546)21562
Аккайынская районная
территориальная инспекция
с. Смирново,
ул. Жумабаева 3
8(71532)22489
Территориальная инспекция
района Габита Мусрепова
с. Новоишимка,
ул. Ауельбекова 34
8(71535)21640
Есильская районная
территориальная инспекция
с. Явленка,
ул. Фурманова 12
8(71543)22485
Жамбылская районная
территориальная инспекция
с. Пресновка,
ул. Интернациональная 35
8(71544)22855
Кызылжарская районная
территориальная инспекция
с. Бескол, ул. Новая 20
8(71538)28177
Территориальная инспекция
района Магжана Жумабаева
с. Булаево,
ул. Водопроводная 20
8(71531)22759
Мамлютская районная
территориальная инспекция
с. Мамлютка,
Больничный городок
8(71541)22259
Тайыншинская районная
территориальная инспекция
с. Тайынша,
ул. Советская, 191
8(71536)23037
Тимирязевская районная
территориальная инспекция
с. Тимирязево,
ул. Целинная, 13
8(71537)20125
Уалихановская районная
территориальная инспекция
с. Кишкенеколь,
ул. С. Маликова, 124
8(71542)22139
Территориальная инспекция
Шал акына
с. Сергеевка,
ул. Степная 2
8(71534)21435
Южно-Казахстанская область
Ю-Казахстанская областная
территориальная инспекция
г. Шымкеит,
ул. Кабанбай батыра, б/н

8 (72938) 22573
Павлодар облысы
Павлодар облыстық аумақтық инспекциясы
Павлодар қ., Крупская к., 71
8(7182)512078
Ақтоғай аудандық аумақтық инспекциясы
Ақтоғай а., ветеринарлық кешен
8(71841)21999
Ақсу қалалық аумақтық инспекциясы
Ақсу қ., Вокзальная к., 17
8(71837)60742
Баянауыл аудандық аумақтық инспекциясы
Баянауыл а., Әуезов к., 1
8(71840)91506
Железин аудандық аумақтық инспекциясы
Железин а., Чкалов к., 21
8(71831)21154
Ертіс аудандық аумақтық инспекциясы
Ертіс а., Интернациональная к.,6
8(71832)21189
Качир аудандық аумақтық инспекциясы
Тереңкөл а., Байтұрсынов к. 234
8(71833)22394
Лебяжі аудандық аумақтық инспекциясы
Лебяжі а., Ыдырысханов к., 39
8(71839)21754
Май аудандық аумақтық инспекциясы
Көктөбе қ., ветеринарлық кешен
8(71838)91654
Павлодар аудандық аумақтық инспекциясы
Павлодар қ., Ленин к., 145
8(7182)324301
Успен аудандық аумақтық инспекциясы
Успенка а, Терешкова к, 18
8(71834)91636
Шарбақты аудандық аумақтық инспекциясы
Шарбақты а, ветеринарлық кешен
8(71836)21692
Екібастұз қалалық аумақтық инспекциясы
Екібастұз қ, Геологическая к, 205 а
8(71873)36057
Солтүстік Қазақстан облысы
Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
Петропавл қ, Казахстанская правда к, 66
8(7152)360141
Айыртау аудандық аумақтық инспекциясы
Саумалкөл а. Озерная к, 4
8(71533)21190
Ақжар аудандық аумақтық инспекциясы
Талшық а. Ветеринарная к, 1
8(71546)21562
Аққайың аудандық аумақтық инспекциясы
Смирнов а., Жұмабаев к, 3
8(71532)22489
Ғабит Мүсірепов аудандық аумақтық инспекциясы
Новоишим а. Ауелбеков к, 34
8(71535)21640
Есіл аудандық аумақтық инспекциясы
Явленка а. Фурманов к, 12
8(71543)22485
Жамбыл аудандық аумақтық инспекциясы
Преснов а. Интернациональная к, 35
8(71544)22855
Қызылжар аудандық аумақтық инспекциясы
Бескөл а. Новая к, 20
8(71538)28177
Мағжан Жұмабаев аудандық аумақтық инспекциясы
Булаев а. Водопроводная к, 20
8(71531)22759
Мамлют аудандық аумақтық инспекциясы
Мамлют а. Больничный городок
8(71541)22259
Тайынша аудандық аумақтық инспекциясы
Тайынша а. Советская к, 191
8(71536)23037
Тимирязев аудандық аумақтық инспекциясы
Тимирязев а. Целинная к, 13
8(71537)20125
Уәлиханов аудандық аумақтық инспекциясы
Кішкенекөл а. С. Маликовк, 124
8(71542)22139
Шал ақын аудандық аумақтық инспекциясы
Сергеевка а. Степная к, 2
8(71534)21435
Оңтүстік Қазақстан облысы
Оңтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы
Шымкент қ, Қабанбай батыр к, нөмірсіз

8(7252)551417
Арысская городская
территориальная инспекция
г. Арысь,
ул. Толеби, б/н
8(72540)21052, 21255 ф.
Туркестанская городская
территориальная инспекция
г. Туркестан,
ул. Т. Мынбасы, 16
8(72533)43052, 43167ф.
Байдибекская районная
территориальная инспекция
с. Шаян,
ул. Кадырбаева, 32
8(72548)22012, 21459ф.
Казыгуртская районная
территориальная инспекция
с. Казыгурт,
ул. Ауезова, б/н
8(72539) 22889, 21405 ф.
Махтааральская районная
территориальная инспекция
г. Жетисай,
ул. Маханбет, 1
8(72534) 67344, 67250 ф.
Отрарская районная
территориальная инспекция
с. Шауилдир,
пр. Жибек жолы, 17
8(72544)21578, 21337 ф.
Ордабасинская районная
территориальная инспекция
с. Темирлан,
ул. Кажымукана, б/н
8(72530)21586, 21757 ф.
Сайрамская районная
территориальная инспекция
с. Карасу,
ул. Панфилова, б/н
8(72531)20281, 20208 ф.
Сарыагашская районная
территориальная инспекция
г. Сарыагаш,
ул. Майлы кожа, б/н
8(72537) 22890, 21413 ф.
Созакская районная
территориальная инспекция
с. Шолаккорган,
ул. Турекулова, 1
8(72546) 42420, 41305 ф.
Толебийская районная
территориальная инспекция
г. Ленгер,
ул. Есенкулова, 55
8(72547)61427, 62585 ф.
Тюлькубасская районная
территориальная инспекция
с. Т. Рыскулова,
ул. Жантурова, 17
8(72538)52440 ф.
Шардаринская районная
территориальная инспекция
г. Шардара,
ул. Касымова, 17
8(72535)21309, 22369 ф.
г. Алматы
Территориальная инспекция по
городу Алматы
г. Алматы, Медеуский р-н,
ул. Макатаева, 15
8(7272) 302792, 738776
г. Астана
Территориальная инспекция по
городу Астана
г. Астана,
ул. Фурманова, 6
299278
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
«Проведение ежегодного технического осмотра
тракторов и изготовленных на их базе
самоходных шасси и механизмов, прицепов
к ним, включая прицепы со смонтированным
специальным оборудованием, самоходных
сельскохозяйственных, мелиоративных и
дорожно-строительных машин и механизмов, а также
специальных машин повышенной проходимости»
Таблица. Значения показателей качества и эффективности
Показатели качества и
эффективности
Нормативное
значение
показателя
Целевое
значение
показателя в
последующем году
Текущее значение
показателя
в отчетном году
1
2
3
4
1. Своевременность
1.1. % (доля) случаев
предоставления услуги в
установленный срок с момента
сдачи документа
2. Качество
2.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством
процесса предоставления услуги
3. Доступность
3.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных качеством и
информацией о порядке
предоставления услуги
3.2. % (доля) услуг, информация
о которых доступна в
электронном формате
4. Процесс обжалования
4.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных существующим
порядком обжалования

8(7252)551417
Арыс қалалық аумақтық инспекциясы
Арыс қ., Төле би к., нөмірсіз
8(72540) 21052, 21255ф.
Түркістан қалалық аумақтық инспекциясы
Түркістан қ., Т.Мыңбасы к., 16
8(72533) 43052, 43167ф.
Бәйдібек аудандық аумақтық инспекциясы
Шаян а., Қадырбаев к.,32
8(72548) 22012, 21459ф.
Қазығұрт аудандық аймақтық ииспекциясы
Қазығұрт а., Әуезов к., нөмірсіз
8(72539) 22889, 21405 ф.
Мақтаарал аудандық аумақтық инспекциясы
Жетісай қ., Маханбет к.,1
8(72534) 67344, 67250 ф.
Отырар аудандык аумақтық инспекциясы
Шәуілдір а, Жібек жолы даңғ., 17
8(72544) 21578, 21337ф.
Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы
Темірлан а., Қажымұқан к., нөмірсіз
8(72530) 21586, 21757ф.
Сайрам аудандық аумақтық инспекциясы
Қарасу а., Панфилов к., нөмірсіз
8(72531) 20281, 20208 ф.
Сарыағаш аудандық аумақтық инспекциясы
Сарыағаш қ., Майлы қожа к.,
8(72537) 22890, 21413 ф..
Созақ аудандық аумақтық инспекциясы
Шолаққорған а., Төреқұлов к., 1
8(72546) 42420, 41305ф.
Төле би аудандық аумақтық инспекциясы
Леңгір қ., Есенқұлов к., 55
8(72547) 61427, 62585 ф.
Түлкібас аудандық аумақтық инспекциясы
Т. Рысқұлов а., Жантұров к., 17
8(72538)52440 ф.
Шардара аудандық аумақтық инспекциясы
Шардара қ., Қасымов к., 17
8(72535) 21309, 22369 ф.
Алматы қаласы
Алматы қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
Алматы қ., Медеу ауданы, Мақатаев к., 15
8(7272) 302792, 738776
Астана қаласы
Астана қаласы бойынша аумақтық инспекциясы
Астана қ., Фурманов к., 6
299278
Тракторларды және олардың базасында
жасалған өздігінен жүретін шассилер
мен механизмдерді, монтаждалған
арнайы жабдығы бар тіркемелерді
қоса алғанда, олардың тіркемелерін,
өздігінен жүретін ауыл шаруашылы5ы,
мелиоративтік және жол-құрылыс
машиналары мен механизмдерін, сондай-ақ
өтімділігі жоғары і арнайы машиналарды жыл
сайынғы мемлекеттік байқау өткізу бойынша
мемлекеттік қызмет стандартына 2-қосымша
Кесте. Сапа және тиімділік көрсеткіштерінің мәні
Сапа және тиімділік көрсеткіштері
Көрсеткіштің нормативтік мәні
Көрсеткіштің келесі жылдағы нысаналы мәні
Көрсеткіштің есепті жылдағы ағымдағы мәні
1
2
3
4
1. Уақтылылығы
1.1. Құжаттарды тапсырған сәттен бастап белгіленген мерзімде қызметті ұсыну оқиғаларының %-ы (үлесі)
2. Сапасы
2.1. Қызметті ұсыну үдерісінің сапасына қанағаттанған тұтынушылардың %- ы (үлесі)
3. Қол жетімділік
3.1. Қызметті ұсынудың сапасына және оны ұсыну тәртібі туралы ақпаратқа қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)
3.2. Ақпаратқа электронды форматта қол жеткізуге болатын қызметтер %-ы (үлесі)
4. Шағымдану үдерісі
4.1. Шағымданудың қолданыстағы тәртібіне қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)

5. Вежливость
5.1. % (доля) потребителей,
удовлетворенных  вежливостью
персонала

5. Сыпайылық
5.1. Персоналдың сыпайылығына қанағаттанған тұтынушылардың %-ы (үлесі)