О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2010 года № 64
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 ноября 2010 года № 1155
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2010 года № 64 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2010 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 9, ст. 112) следующие дополнения и изменение:
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на 2010 год областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на здравоохранение, утвержденных указанным постановлением:
в пунктах 6 и 8 после слов «для лечения детей,» дополнить словами «медицинских работников, исполнение служебных обязанностей которых связано с риском передачи заболевания другим лицам, а также для обучающихся в организациях технического и профессионального, послесреднего, высшего образования,»;
приложение 2 к указанным Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 ноября 2010 года № 1155
Приложение 2 к Правилам
Направления использования сумм целевых текущих
трансфертов областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны и Алматы на материально-техническое
оснащение организаций здравоохранения
на местном уровне в 2010 году
в тыс. тенге
п/п
Наименование
регионов
Оснащение
районных и
городских
поликлиник
Оснащение
службы
скорой
медицинской
помощи
Оснащение
противотубер-
кулезных
учреждений
Оснащение
детских и
родовспомога-
тельных
организаций
Оснащение
городских
и областных
больниц
1
2
3
4
5
6
7
1.
Акмолинская
область

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 ақпандағы № 64 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 4 қарашадағы № 1155 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға 2010 жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 ақпандағы № 64 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 9, 112-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне денсаулық сақтауға 2010 жылға арналған республикалық бюджеттен бөлінетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінде:
6 және 8-тармақтардағы «гепатиттерімен ауыратын балаларды,» деген сөздерден кейін «қызметтік міндеттерін орындау аурудың басқа адамдарға берілу қаупімен байланысты медицина қызметкерлерін, сондай-ақ техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары білім беру ұйымдарында білім алушыларды,» деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген Ережеге 2-қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 4 қарашадағы
№ 1155 қаулысына қосымша
Ережеге 2-қосымша
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 2010 жылы берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын пайдалану бағыттары
мың теңгемен
Р/с №
Өңірлердің атауы
Аудандық және қалалық емханаларды жарақтандыру
Жедел медициналық жәрдем қызметін жарақтандыру
Туберкулезге қарсы мекемелерді жарақтандыру
Балалар мен босандыру ұйымдарын жарақтандыру
Қалалық және облыстық ауруханаларды жарақтандыру
Онкологиялық ұйымдарды жарақтандыру
Магнитті-резонансты томографпен және компьютерлік томографтармен жарақтандыру
Кардиохирургиялық орталықтарды (бөлімшелерді) жарақтандыру
Санитариялық авиация қызметін жарақтандыру
Қан орталықтарын жарақтандыру
Ұтқыр медициналық кешендермен жарақтандыру
Барлығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1.
Ақмола облысы