О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 16 мая 2003 года № 1095"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 ноября 2010 года № 1157
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан от 16 мая 2003 года № 1095".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О признании утратившим силу
Указа Президента Республики Казахстан
от 16 мая 2003 года № 1095
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан от 16 мая 2003 года № 1095 "О государственной программе освоения казахстанского сектора Каспийского моря" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 21-22, ст. 209).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 мамырдағы № 1095 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 5 қарашадағы № 1157 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 мамырдағы № 1095 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 мамырдағы № 1095 Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Каспий теңізінің қазақстандық секторын игерудің мемлекеттік бағдарламасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 16 мамырдағы № 1095 Жарлығының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 21-22, 209-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев