О признании утратившими силу некоторых решений Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1170
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства Республики Казахстан и распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение к постановлению
Правительства Республики Казахстан
от 8 ноября 2010 года № 1170
Перечень
утративших силу некоторых решений
Кабинета Министров Республики Казахстан, Правительства
Республики Казахстан и распоряжения Премьер-Министра
Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 марта 1992 года № 215 «О неотложных мерах по обеспечению самостоятельности систем связи Республики Казахстан».
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 апреля 1993 года № 259 «О совершенствовании структуры управления отрасли связи Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 1993 г., № 11, ст. 131).
3. Пункт 1 изменений, которые вносятся в решения Республики Казахстан по вопросам транспорта и коммуникаций, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1994 года № 1409 «О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан по вопросам транспорта и коммуникаций» (САПП Республики Казахстан, 1994 г., № 47, ст. 522).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года № 1564 «О Концепции развития отрасли телекоммуникаций Республики Казахстан на период с 2001 по 2005 год».
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2003 года № 1170 «О мерах по созданию и запуску национального геостационарного спутника связи и вещания» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 44, ст. 476).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2008 года № 375 «О представителях Правительства Республики Казахстан в Правлении Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи».
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1203 «О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по информатизации и связи на 2009-2011 годы».

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі өкімінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1170 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің және Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі өкімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 8 қарашадағы
№ 1170 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің, Қазақстан
Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің
тізбесі және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
өкімі
1. «Қазақстан Республикасы байланыс жүйелерінің дербестігін қамтамасыз ету жөніндегі шұғыл шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 11 наурыздағы № 215 қаулысы.
2. «Қазақстан Республикасының Байланыс саласын басқару құрылымын жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 5 сәуірдегі № 259 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж.,№ 11, 131-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің көлік және коммуникация мәселелері жөніндегі кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 14 желтоқсандағы № 1409 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасының көлік және коммуникация мәселелері жөніндегі шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., № 47, 522-құжат).
4. «Қазақстан Республикасының телекоммуникациялар саласын дамытудың 2001-2005 жылдар кезеңіне арналған тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 4 желтоқсандағы № 1564 қаулысы.
5. «Ұлттық геостационарлық байланыс және хабар тарату спутнигін жасау және ұшыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 24 қарашадағы № 1170 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 44, 476-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің басқармасындағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің өкілдері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 22 сәуірдегі № 375 қаулысы.
7. «Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігінің 2009 - 2011 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1203 қаулысы.

8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2009 года № 730 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 20 октября 2004 года № 1077 и от 23 декабря 2008 года № 1203» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 26, ст. 230).
9. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 января 1998 года № 15-р «Об изменении состава Государственной межведомственной комиссии по радиочастотам».

8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 20 қазандағы № 1077 және 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1203 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 15 мамырдағы № 730 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 26, 230-құжат).
9. «Қазақстан Республикасының Радиожиіліктер жөніндегі мемлекеттік ведомствоаралық комиссиясының құрамын өзгерту жөнінде» Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 1998 жылғы 19 қаңтардағы № 15-ө өкімі.