О Байжунусове Э.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 ноября 2010 года № 1185
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Байжунусова Эрика Абеновича вице-министром здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Е.Ә. Байжүнісов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 қарашадағы № 1185 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ерік Әбенұлы Байжүнісов Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов