О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2335
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2010 года № 1203
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2335 "О Стратегическом плане Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 5, ст. 72) следующие изменения и дополнения:
в Стратегическом плане Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2010 - 2014 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2. Анализ текущей ситуации":
в подразделе "2.1. Повышение конкурентоспособности и модернизация экономики":
в части пятой:
слова "январе-марте" заменить словами "январе-июне";
цифры "7,1" заменить цифрами "8,0";
в части шестой:
слова "январе-апреле" заменить словами "январе-августе";
цифры "11,8", "7,5" и "20,4" заменить соответственно цифрами "10,9", "5,8" и "19,1";
в части седьмой:
слово "мае" заменить словом "августе";
цифры "6,1" заменить цифрами "5,7";
в части восьмой:
слово "мае" заменить словом "августе";
цифры "4,2" и "0,7" заменить соответственно цифрами "4,6" и "0,3";
в абзаце девятнадцатом цифры "348" заменить цифрами "331";
в разделе "3. Стратегические направления, цели, задачи и показатели деятельности государственного органа":
в Стратегическом направлении 1 "Повышение конкурентоспособности и модернизация экономики":
в Цели 1. "Обеспечение увеличения казахстанской экономики к 2020 году более чем на треть в реальном выражении по отношению к уровню 2009 года":
в Целевых индикаторах:
в пункте 1 строки "в 2010 году" цифры "104,0" заменить цифрами "105,0";
в Задаче 1.1. "Обеспечение ежегодного реального роста ВВП":
в строке "ИФО несырьевого сектора" цифры "103,8" заменить цифрами "105,1";
в Задаче 1.2. "Повышение эффективности внутренней торговли":
в строке "Увеличение доли объема торговых операций через биржи в общем объеме товарооборота в целях повышения прозрачного ценообразования":
после слов "в общем объеме" и "общего объема" дополнить словом "оптового";

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2335 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 17 қарашадағы № 1203 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2010-2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2335 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж,, № 5, 72-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2010 - 2014 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«2. Ағымдағы жағдайды талдау» деген бөлімде:
«2.1. Экономиканың бәсекеге қабілеттілігін арттыру және жаңғырту» деген кіші бөлімде:
бесінші бөлікте:
«қаңтар-наурызда» деген сөздер «қаңтар-маусымда» деген сөздермен ауыстырылсын;
«7,1» деген сандар «8,0» деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы бөлікте:
«қаңтар-сәуірде» деген сөздер «қаңтар-тамызда» деген сөздермен ауыстырылсын;
«11,8», «7,5» және «20,4» деген сандар тиісінше «10,9», «5,8» және «19,1» деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші бөлікте:
«мамырда» деген сөз «тамызда» деген сөзбен ауыстырылсын;
«6,1» деген сандар «5,7» деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші бөлікте:
«мамырда» деген сөз «тамызда» деген сөзбен ауыстырылсын;
«4,2» және «0,7» деген сандар тиісінше «4,6» және «0,3» деген сандармен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзацтағы «348» деген сандар «331» деген сандармен ауыстырылсын;
«3. Мемлекеттік орган қызметінің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері мен көрсеткіштері» деген бөлімде:
«Экономиканың бәсекеге қабілеттілігін арттыру және жаңғырту» деген 1-стратегиялық бағытта:
«2020 жылға қарай қазақстандық экономиканың 2009 жылғы деңгейге қатысты нақты мәнде үштен бірінен аса артуын қамтамасыз ету» деген 1-мақсатта:
Нысаналы индикаторларда:
«2010 жылы» деген жолдың 1-тармағындағы «104,0» деген сандар «105,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«ЖІӨ-нің жыл сайынғы нақты өсімін қамтамасыз ету» деген 1.1-міндетте:
«Шикізаттық емес сектордың ФКИ» деген жолдағы «103,8» деген сандар «105,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ішкі сауданың тиімділігін арттыру» деген 1.2-міндетте:
«Ашық баға құруды арттыру мақсатында тауар айналымының жалпы көлемінде биржалар арқылы тауар операциялары көлемінің үлесін ұлғайту» деген жолда:
«мақсатында» деген сөзден кейін «көтерме» деген сөзбен толықтырылсын;
«тауар» деген сөз «Көтерме тауар» деген сөздермен ауыстырылсын;

в графе "2010 год" цифры "0,9" заменить цифрами "0,8";
в Цели 2. "Создание эффективной и оперативной системы продвижения и защиты экономических интересов республики путем интеграции в мировую торгово-экономическую систему":
в Целевом индикаторе:
в строке "в 2010 году" пункта 1 цифры "110,0" заменить цифрами "112,1";
в разделе "7. Бюджетные программы":
в бюджетной программе 001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления":
в Показателях количества:
в графе "2010 год":
в строке "ИФО несырьевого сектора" цифры "103,8" заменить цифрами "105,1";
в строке "Увеличение доли объема торговых операций через биржи в общем объеме товарооборота в целях повышения прозрачного ценообразования" цифры "0,9" заменить цифрами "0,8";
в графах "Наименование показателей" и "Единица измерения" строки "Увеличение доли объема торговых операций через биржи в общем объеме товарооборота в целях повышения прозрачного ценообразования" после слов "в общем объеме" и "общего объема" дополнить словом "оптового";
в Показателях результата:
в графе "2010 год":
в строке "ИФО ВВП" цифры "104,0" заменить цифрами "105,0";
в строке "Темп роста внешнеторгового оборота" цифры "110,0" заменить цифрами "112,1";
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "1 429 853,0" заменить цифрами "1 252 871,0";
в бюджетной программе 003 "Создание и развитие информационных систем в сфере государственного планирования":
в графе "2010 год" строки "Расходы на реализацию программы" цифры "305 765,0" заменить цифрами "110 235,0";
в бюджетной программе 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов и мастер-планов":
строку "Бюджетная программа" изложить в следующей редакции:
"
Бюджетная программа
004 "Разработка или корректировка, а также проведение
необходимых экспертиз технико-экономических
обоснований концессионных проектов, консультативное
сопровождение концессионных проектов"
";
в Показателях количества:
в графе "2010 год":
в строке "Количество проектов, по которым проведена экспертиза технико-экономических обоснований" цифру "6" исключить;

«2010 жыл» деген бағандағы «0,9» деген сандар «0,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Әлемдік сауда-экономикалық жүйеге интеграциялау арқылы республиканың экономикалық мүдделерін жылжыту мен қорғаудың тиімді және жедел жүйесін құру» деген 2-мақсатта:
Нысаналы индикаторда:
1-тармақтың «2010 жылы» деген жолындағы «110,0» деген сандар «112,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«7. Бюджеттік бағдарламалар» деген бөлімде:
001 «Экономикалық және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
Сандық көрсеткіштерінде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«Шикізаттық емес сектордың ФКИ» деген жолдағы «103,8» деген сандар «105,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ашық баға құруды арттыру мақсатында тауар айиалымының жалпы көлемінде биржалар арқылы тауарлық операциялар көлемінің үлесін ұлғайту» деген жолдағы «0,9» деген сандар «0,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ашық баға құруды арттыру мақсатында тауар айналымының жалпы көлемінде биржалар арқылы тауарлық операциялар көлемінің үлесін ұлғайту» деген жолдың «Көрсеткіштер атауы» және «Өлшем бірлігі» деген бағандарында:
«мақсатында» деген сөзден кейін «көтерме» деген сөзбен толықтырылсын;
«Тауар» деген сөз «Көтерме тауар» деген сөздермен ауыстырылсын;
Нәтиже көрсеткіштерінде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«ЖЮ ФКИ» деген жолдағы «104,0» деген сандар «105,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Сыртқы сауда айналымының өсу қарқыны» деген жолдағы «110,0» деген сандар «112,1» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «1 429 853,0» деген сандар «1 252 871,0» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Мемлекеттік жоспарлау саласында ақпараттық жүйені құру және дамыту» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «305 765,0» деген сандар «110 235,0» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды және мастер-жоспарларды консультациялық сүйемелдеу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік бағдарлама» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттік бағдарлама
004 «Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу»
»;
Сандық көрсеткіштерінде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«Техникалық-экономикалық негіздемелеріне сараптама жүргізілген жобалар саны» деген жолдағы «6» деген сан алынып тасталсын;

в строке "Количество оказанных услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов" цифру "4" заменить цифрой "7";
в строке "Количество разработанных мастер-планов" цифру "7" исключить;
в Показателях эффективности:
в графе "2010 год":
в строке "Предполагаемые затраты на разработку и экспертизу технико-экономических обоснований концессионных проектов" цифры "600 000,0" исключить;
в строке "Предполагаемые затраты на консультативное сопровождение концессионных проектов и мастер-планов" цифры "572 542,0" заменить цифрами "115 380,0";
в строке "Расходы на реализацию программы":
графу "Наименование показателей" изложить в следующей редакции: "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов";
в графе "2010 год" цифры "1 172 542,0" заменить цифрами "115 380,0";
в бюджетной программе 006 "Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессий":
в Показателях количества:
в графе "2010 год" цифры "217" заменить цифрами "137";
в Показателях эффективности:
в графе "2010 год" цифры "2 463,6" заменить цифрами "3 240,4";
в строке "Расходы на реализацию программы":
в графе "2010 год" цифры "534 600,0" заменить цифрами "443 943,0";
в бюджетной программе 007 "Проведение прикладных исследований в сфере экономики, торговли и государственного управления":
в Показателях количества:
в графе "2010 год" цифры "27" заменить цифрами "29";
в Показателях эффективности:
в графе "2010 год" цифры "54 654,7" заменить цифрами "50 665,5";
в строке "Расходы на реализацию программы":
в графе "2010 год" цифры "1 475 676,0" заменить цифрами "1 469 300,0";
в бюджетной программе 011 "Обеспечение реализации исследований и проектов, осуществляемых совместно с международными организациями"":
в графе "2010 год":
в строке "Расходы на реализацию программы":
в строке "Обеспечение реализации исследований и проектов, осуществляемых совместно с международными организациями" цифры "1 066 500,0" заменить цифрами "856 500,0";
в строке "За счет гранта" цифры "525 750,0" заменить цифрами "315 750,0";

«Концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу бойынша көрсетілген қызметтер саны» деген жолдағы «4» деген сан «7» деген санмен ауыстырылсын;
«Әзірленген мастер-жоспарлар саны» деген жолдағы «7» деген сан алынып тасталсын;
Тиімділік көрсеткіштерінде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеудің және сараптаудың болжанатын шығындары» деген жолда «600 000,0» деген сандар алынып тасталсын;
«Концессиялық жобаларды және мастер-жоспарларды консультациялық сүйемелдеудің болжамды шығындары» деген жолда «572 542,0» деген сандар «115 380,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«Көрсеткіштер атауы» деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
«Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу»;
«2010 жыл» деген бағандағы «1 172 542,0» деген сандар «115 380,0» деген сандармен ауыстырылсын;
006 «Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау» деген бюджеттік бағдарламада:
Сандық көрсеткіштерінде:
«2010 жыл» деген бағандағы «217» деген сандар «137» деген сандармен ауыстырылсын;
Тиімділік көрсеткіштерінде:
«2010 жыл» деген бағандағы «2 463,6» деген сандар «3 240,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«2010 жыл» деген бағандағы «534 600,0» деген сандар «443 943,0» деген сандармен ауыстырылсын;
007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулер жүргізу» деген бюджеттік бағдарламада:
Сандық көрсеткіштерде:
«2010 жыл» деген бағандағы «27» деген сандар «29» деген сандармен ауыстырылсын;
Тиімділік көрсеткіштерінде:
«2010 жыл» деген бағандағы «54 654,7» деген сандар «50 665,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«2010 жыл» деген бағандағы «1 475 676,0» деген сандар «1 469 300,0» деген сандармен ауыстырылсын;
011 «Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын зерттеулерді және жобаларды іске асыруды қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
«2010 жыл» деген бағанда:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын зерттеулерді және жобаларды іске асыруды қамтамасыз ету» деген жолда «1 066 500,0» деген сандар «856 500,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Грант есебінен» деген жолдағы «525 750,0» деген сандар «315 750,0» деген сандармен ауыстырылсын;

в бюджетной программе 013 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
в Показателях эффективности:
в графе "2010 год":
в строке "Субсидирование процентной ставки вознаграждения по новым кредитам банков второго уровня" слова "5 из 12" заменить словами "7 из 14";
в строке "Субсидирование процентной ставки вознаграждения по кредитам банков второго уровня экспортоориентированных предприятий" слова "8 из 12" заменить словами "8 из 14";
в строке "Расходы на реализацию программы":
в графе "2010 год" цифры "9 200 000,0" заменить цифрами "9 005 244,0";
в бюджетной программе 015 "Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020":
в Показателях эффективности:
слово "новым" заменить словом "действующим";
в графе "2010 год" слова "5 из 12" заменить словами "7 из 14";
в строке "Расходы на реализацию программы":
в графе "2010 год" цифры "15 634 000,0" заменить цифрами "1 250 000,0";
в бюджетной программе 028 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере предпринимательства, а также содействие укреплению сотрудничества между Республикой Казахстан и странами Европейского Союза":
в строке "Расходы на реализацию программы":
в графе "2010 год" цифры "30 000,0" заменить цифрами "10 000,0";
в бюджетной программе 033 "Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического Форума":
в строке "Расходы на реализацию программы":
в графе "2010 год" цифры "307 000,0" заменить цифрами "284 416,0";
в бюджетной программе 045 "Приобретение консалтинговых услуг по улучшению взаимодействия с рейтинговыми агентствами":
в строке "Расходы на реализацию программы":
в графе "2010 год" цифры "22 500,0" исключить;
в бюджетной программе 049 "Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления "Экспортер 2020":
в строке "Расходы на реализацию программы":
в графе "2010 год" цифры "1 495 811,0" заменить цифрами "1 474 815,0";
в таблице "Свод бюджетных расходов":
в графе "2010 год" цифры "20 595 535,0", "15 489 770,0", "5 105 765,0", "17 495 811,0", "17 495 811,0", "38 091 346,0", "32 985 581,0", "5 105 765,0" заменить соответственно цифрами "18 598 988,0", "13 688 753,0", "4 910 235,0", "3 090 815,0", "3 090 815,0", "21 689 803,0", "16 779 568,0", "4 910 235,0";
в таблице "Распределение расходов по стратегическим направлениям, целям, задачам и бюджетным программам":

013 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
Тиімділік көрсеткіштерінде:
«2010 жыл» деген бағанда:
«Екінші деңгейдегі банктердің жаңа кредиттері бойынша сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау» деген жолдағы «12-ден 5» деген сөздер «14-тен 7» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Экспортқа бағытталған кәсіпорындардың екінші деңгейдегі банктердің кредиттері бойынша сыйақының пайыздық ставкасын субсидиялау» деген жолда «12-ден 8» деген сөздер «14-тен 8» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«2010 жыл» деген бағандағы «9 200 000,0» деген сандар «9 005 244,0» деген сандармен ауыстырылсын;
015 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау» деген бюджеттік бағдарламада:
Тиімділік көрсеткіштерінде:
«жаңа» деген сөз «қолданыстағы» деген сөзбен ауыстырылсын;
«2010 жыл» деген бағандағы «12-ден 5» деген сөздер «14-тен 7» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«2010 жыл» деген бағандағы «15 634 000,0» деген сандар «1 250 000,0» деген сандармен ауыстырылсын;
028 «Кәсіпкерлік салада Қазақстан Республикасының мүдделеріне өкілдік етуді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ елдері арасында ынтымақтастықты нығайтуға жәрдемдесу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«2010 жыл» деген бағандағы «30 000,0» деген сандар «10 000,0» деген сандармен ауыстырылсын;
033 «Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«2010 жыл» деген бағандағы «307 000,0» деген сандар «284 416,0» деген сандармен ауыстырылсын;
045 «Рейтингтік агенттіктермен өзара іс-қимылды жақсарту жөніндегі консалтингтік қызметтерді сатып алу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«2010 жыл» деген бағандағы «22 500,0» деген сандар алынып тасталсын;
049 «Экспорттаушы 2020» бағыты шеңберінде сыртқы нарықтарға қазақстандық тауарлардың экспортын жылжытуға жәрдемдесу» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бағдарламаны іске асыруға арналған шығыстар» деген жолда:
«2010 жыл» деген бағандағы «1 495 811,0» деген сандар «1 474 815,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» деген кестеде:
«2010 жыл» деген бағандағы «20 595 535,0», «15 489 770,0», «5 105 765,0», «17 495 811,0», «17 495 811,0», «38 091 346,0», «32 985 581,0», «5 105 765,0» деген сандар тиісінше «18 598 988,0», «13 688 753,0», «4 910 235,0», «3 090 815,0», «3 090 815,0», «21 689 803,0», «16 779 568,0», «4 910 235,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Шығыстарды стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер мен бюджеттік бағдарламалар бойынша бөлу» деген кестеде:

в графе "2010 год" строки "Бюджетная программа 001 "Услуги по формированию и развитию экономической и торговой политики, системы государственного планирования и управления" цифры "1 429 853,0" заменить цифрами "1 252 871,0";
в графе "2010 год" строки "Бюджетная программа 003 "Создание и развитие информационных систем в сфере государственного планирования" цифры "305 765,0" заменить цифрами "110 235,0";
в строке "Бюджетная программа 004 "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов и мастер-планов":
графу "Стратегические направления, цели, задачи и бюджетные программы" изложить в следующей редакции:
"Бюджетная программа 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов";
в графе "2010 год":
цифры "1 172 542,0" заменить цифрами "115 380,0";
строки "Бюджетная программа 006 "Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и концессий" цифры "534 600,0" заменить цифрами "443 943,0";
строки "Бюджетная программа 007 "Проведение прикладных исследований в сфере экономики, торговли и государственного управления" цифры "1 475 676,0" заменить цифрами "1 469 300,0";
строки "Бюджетная программа 011 "Обеспечение реализации исследований и проектов, осуществляемых совместно с международными организациями" цифры "1 066 500,0" заменить цифрами "856 500,0";
строки "Бюджетная программа 013 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" цифры "9 200 000,0" заменить цифрами "9 005 244,0";
строки "Бюджетная программа 015 "Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" цифры "15 634 000,0" заменить цифрами "1 250 000,0";
строки "Бюджетная программа 028 "Обеспечение представления интересов Республики Казахстан в сфере предпринимательства, а также содействие укреплению сотрудничества между Республикой Казахстан и странами Европейского Союза" цифры "30 000,0" заменить цифрами "10 000,0";

«001 «Экономикалық және сауда саясатын, мемлекеттік жоспарлау мен басқару жүйесін қалыптастыру және дамыту жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «1 429 853,0» деген сандар «1 252 871,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«003 «Мемлекеттік жоспарлау саласында ақпараттық жүйені құру және дамыту» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдың «2010 жыл» деген бағанындағы «305 765,0» деген сандар «110 235,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«004 «Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу және оның сараптамасы, концессиялық жобаларды және мастер-жоспарларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасы» деген жолда:
«Стратегиялық бағыттар, мақсаттар, міндеттер мен бюджеттік бағдарламалар» деген баған мынадай редакцияда жазылсын:
«004 «Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасы»;
«2010 жыл» деген бағанда:
«1 172 542,0» деген сандар «115 380,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«006 «Бюджеттік инвестициялар және концессия мәселелері бойынша құжаттаманы сараптау және бағалау» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдағы «534 600,0» деген сандар «443 943,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«007 «Экономика, сауда және мемлекеттік басқару саласындағы қолданбалы зерттеулер жүргізу» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдағы «1 475 676,0» деген сандар «1 469 300,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«011 «Халықаралық ұйымдармен бірлесіп жүзеге асырылатын зерттеулерді және жобаларды іске асыруды қамтамасыз ету» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдағы «1 066 500,0» деген сандар «856 500,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«013 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдағы «9 200 000,0» деген сандар «9 005 244,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«015 «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдағы «15 634 000,0» деген сандар «1 250 000,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«028 «Кәсіпкерлік салада Қазақстан Республикасының мүдделеріне өкілдік етуді қамтамасыз ету, сондай-ақ Қазақстан Республикасы мен Еуропалық одақ елдері арасында ынтымақтастықты нығайтуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдағы «30 000,0» деген сандар «10 000,0» деген сандармен ауыстырылсын;

строки "Бюджетная программа 033 "Услуги по обеспечению проведения Астанинского экономического Форума" цифры "307 000,0" заменить цифрами "284 416,0";
строки "Бюджетная программа 045 "Приобретение консалтинговых услуг по улучшению взаимодействия с рейтинговыми агентствами" цифры "22 500,0" исключить;
строки "Бюджетная программа 049 "Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки в рамках направления "Экспортер 2020" цифры "1 495 811,0" заменить цифрами "1 474 815,0";
строки "Итого бюджет Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан" цифры "38 091 346,0" заменить цифрами "21 689 803,0".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

«033 «Астана экономикалық форумын өткізуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдағы «307 000,0» деген сандар «284 416,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«045 «Рейтингтік агенттіктермен өзара іс-қимылды жақсарту жөніндегі консалтингтік қызметтерді сатып алу» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдағы «22 500,0» деген сандар алынып тасталсын;
«049 «Экспорттаушы 2020» бағыты шеңберінде сыртқы нарықтарға қазақстандық тауарлардың экспортын жылжытуға жәрдемдесу» бюджеттік бағдарламасы» деген жолдағы «1 495 811,0» деген сандар «1 474 815,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрлігі бюджетінің жиыны» деген жолдағы «38 091 346,0» деген сандар «21 689 803,0» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов