О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 534
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 ноября 2010 года № 1250
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 534 «Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» Министерства финансов Республики Казахстан на 2010 год» следующие дополнение и изменение:
в перечне бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 «Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов» Министерства финансов Республики Казахстан на 2010 год, утвержденном указанным постановлением:
дополнить строкой, порядковый номер 3, «Секретно»;
в строке «Итого» цифры «149 451» заменить цифрами «157 417».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 534 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қарашадағы № 1250 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2010 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 534 қаулысына мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2010 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесінде:
«Құпия» деген реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын;
«Барлығы» деген жолдағы «149451» деген сандар «157417» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов