О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года № 19"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1266
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года № 19".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 18 января 2006 года № 19
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 18 января 2006 года № 19 "О проведении отчетов акимов перед маслихатами" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 2, ст. 9) следующее изменение:
в пункте 1 слова "не реже одного раза в полугодие" заменить словами "один раз в год".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы № 19 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1266 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы № 19 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы № 19 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Әкімдердің мәслихаттар алдында есеп беруін өткізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 18 қаңтардағы № 19 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 2, 9-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «кемінде жарты жылда бір рет» деген сөздер «жылына бір рет» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев