О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 1280
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2010 год на исполнение обязательств по решениям судов, 3221646 тенге (три миллиона двести двадцать одна тысяча шестьсот сорок шесть) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2010 года № 1280
Перечень судебных актов, подлежащих исполнению
№ п/п
Наименование судебного
органа и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины в
доход
государства
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение суда города
Актобе от 12 мая
2010 года,
постановление
апелляционной судебной
коллегии Актюбинского
областного суда от
24 июня 2010 года,
постановление
кассационной судебной
коллегии Актюбинского
областного суда от
11 августа 2010 года,
постановление надзорной
судебной коллегии по
гражданским и
административным делам
Верховного Суда
Республики Казахстан от
7 октября 2010 года
Карамурзиев Т.Т.
1 858 973
2
Решение суда № 2 города
Петропавловска от 11
августа 2009 года,
постановление коллегии
по гражданским делам
Северо-Казахстанского
областного суда от 7
октября 2009 года
Саракун С.И.
11
3
Решение районного суда
№ 2 района имени Габита
Мусрепова Северо-
Казахстанской области от
19 октября 2009 года,
постановление коллегии
по гражданским делам
Северо-Казахстанского
областного суда от
10 декабря 2009 года,
постановление надзорной
судебной коллегии по
гражданским и
административным делам
Верховного Суда
Республики Казахстан от
28 октября 2010 года
Горбаченко В.В.
1 000 000
4
Решение Сатпаевского
городского суда
Карагандинской области
от 20 января 2004 года,
определение Сатпаевского
городского суда
Карагандинской области

Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қарашадағы № 1280 Қаулысы
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін 2010 жылға арналған республикалық бюджетте соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 3 221 646 (үш миллион екі жүз жиырма бір мың алты жүз қырық алты) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастан қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 30 қарашадағы
№ 1280 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот актілерінің тізбесі
Р/с №
Сот органының атауы және шешім шығарылған күн
Талапкер
Мемлекет кірісіне мемлекеттік баж шегерілген сома (теңге)
Мемлекет кірісіне мемлекеттік баж (теңге)
1
2
3
4
5
1
Ақтөбе қалалық сотының 2010 жылғы 12 мамырдағы шешімі,
Ақтөбе облыстық сотының апелляциялық сот алқасының 2010 жылғы 24 маусымдағы қаулысы,
Ақтөбе облыстық сотының кассациялық сот алқасының 2010 жылғы 11 тамыздағы қаулысы,
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі қадағалау сот алқасының 2010 жылғы 7 қазандағы қаулысы
Т.Т. Қарамырзиев
1 858 973
2
Петропавл қалалық № 2 сотының 2009 жылғы 11 тамыздағы шешімі,
Солтүстік Қазақстан облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы 7 қазандағы қаулысы
С.И. Саракун
11
3
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның № 2 аудандық сотының 2009 жылғы 19 қазандағы шешімі,
Солтүстік Қазақстан облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы 10 желтоқсандағы қаулысы,
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі қадағалау сот алқасының 2010 жылғы 28 қазандағы қаулысы
В.В. Горбаченко
1 000 000
4
Қарағанды облысы Сәтпаев қалалық сотының 2004 жылғы 20 қаңтардағы шешімі,