О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 428
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2010 года № 1338. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2018 года № 683 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.10.2018 № 683 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2009 года № 428 "Об утверждении ставок сбора за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним, производимую в ускоренном порядке" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 17, ст. 149) следующие изменения:
в ставках сбора за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним, производимую в ускоренном порядке, утвержденных указанным постановлением:
в графах 3 и 4:
в строке, порядковый номер 1:
в подпункте 1) цифры "28" и "40" заменить цифрами "5" и "15";
в подпункте 2) цифры "35" и "50" заменить цифрами "15" и "20";
в подпункте 3) цифры "14" и "20" заменить цифрами "4" и "8";
в абзацах втором, третьем, четвертом, пятом подпункта 4) цифры "35" и "50", "38" и "55", "42" и "60", "45" и "65" заменить соответственно цифрами "20" и "30", "22" и "32", "30" и "40", "35" и "45";
в строках, порядковые номера 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, цифры "28" и "40" заменить цифрами "5" и "15".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 428 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 9 желтоқсандағы № 1338 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 683 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.10.2018 № 683 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жедел тәртіппен жүргізілетін жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 наурыздағы № 428 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 17, 149-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген жедел тәртіппен жүргізілетін жылжымайтын мүлікке құқықтарды және онымен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым ставкаларында:
3 және 4-бағандарда:
реттік нөмірі 1-жолда:
1) тармақшадағы "28" және "40" деген сандар "5" және "15" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "35" және "50" деген сандар "15" және "20" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "14" және "20" деген сандар "4" және "8" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшаның екінші, үшінші, төртінші, бесінші абзацтарындағы "35" және "50", "38" және "55", "42" және "60", "45" және "65" деген сандар тиісінше "20" және "30", "22" және "32", "30" және "40", "35" және "45" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-жолдардағы "28" және "40" деген сандар "5" және "15" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов