О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1349
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в графе 3 подпрограммы 004 "За счет внешних займов":
цифры "67 510 686" заменить цифрами "67 169 362";
в строке "Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай" цифры "67 510 686" заменить цифрами "67 169 362";
в графе 3 подпрограммы 005 "За счет внутренних источников":
цифры "47 730 785" заменить цифрами "48 572 109";
в строке "Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Астана - Костанай - Челябинск" цифры "6 686 413" заменить цифрами "6 446 413";
в строке "Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Астана - Петропавловск - граница Российской Федерации, включая обходы гг. Кокшетау, Петропавловск" цифры "4 667 808" заменить цифрами "6 779 377";
в строке "Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай" цифры "15 688 087" заменить цифрами "15 386 142";
в строке "Реконструкция и проектно-изыскательские работы по автодороге "Алматы - Усть-Каменогорск" на участке "Алматы - Капшагай" цифры "2 200 000" заменить цифрами "1 471 700";
в графе 3 подпрограммы 016 "За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета":
цифры "10 985 214" заменить цифрами "10 485 214";
в строке "Реконструкция международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай" цифры "10 964 214" заменить цифрами "10 464 214".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1349 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
12 «Көлік және коммуникация» деген функционалдық топта:
215 «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі» деген әкімші бойынша:
002 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» бағдарламасында:
004 «Сыртқы көздер есебінен» деген кіші бағдарламаның 3-бағанында:
«67 510 686» деген сандар «67 169 362» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізді қайта жаңарту» деген жолдағы «67 510 686» деген сандар «67 169 362» деген сандармен ауыстырылсын;
005 «Ішкі көздер есебінен» деген кіші бағдарламаның 3-бағанында:
«47 730 785» деген сандар «48 572 109» деген сандармен ауыстырылсын;
«Астана - Қостанай - Челябі» автожолы бойынша жобалық-іздестіру жұмыстары және қайта жаңарту» деген жолдағы «6 686 413» деген сандар «6 446 413» деген сандармен ауыстырылсын;
«Көкшетау, Петропавл қалаларының айналма жолдарын қоса алғанда, Астана - Петропавл - Ресей Федерациясының шекарасы» автожолы бойынша жобалау-іздестіру жұмыстары және қайта жаңарту» деген жолдағы «4 667 808» деген сандар «6 779 377» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізді қайта жаңарту» деген жолдағы «15 688 087» деген сандар «15 386 142» деген сандармен ауыстырылсын;
«Алматы - Өскемен» автожолының «Алматы - Қапшағай» учаскесі бойынша жобалау-іздестіру жұмыстары және қайта жаңарту» деген жолдағы «2 200 000» деген сандар «1 471 700» деген сандармен ауыстырылсын;
016 «Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру» деген кіші бағдарламаның 3-бағанында:
«10 985 214» деген сандар «10 485 214» деген сандармен ауыстырылсын;
«Батыс Еуропа - Батыс Қытай» халықаралық транзиттік дәлізді қайта жаңарту» деген жолдағы «10 964 214» деген сандар «10 464 214» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов