О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 534
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2010 года № 1435
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2010 года № 534 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2010 год" следующие изменения:
в перечне бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2010 год, утвержденном указанным постановлением:
в разделе "Агентство Республики Казахстан по статистике":
в строке, порядковый номер 1, цифры "15 000" заменить цифрами "9 850";
в строке "Итого" цифры "157 417" заменить цифрами "152 267".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 534 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 1435 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ.
1. «Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2010 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 534 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2010 жылға арналған бөлінетін 004 «Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесінде:
«Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі» деген бөлімде:
реттік нөмірі 1-жолдағы «15 000» деген сандар «9 850» деген сандармен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолдағы «157 147» деген сандар «152 267» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов