О Рау А.П.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2010 года № 209
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Рау Альберта Павловича первым вице-министром индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

А.П. Рау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 16 наурыздағы № 209 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Альберт Павлович Paу Қазақстан Республикасының Индустрия және жаңа технологиялар бірінші вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов