Об Акбердине Р.А., Кожахметове Ж.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2010 года № 237
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Акбердина Рустама Александровича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство), освободив от этой должности Кожахметова Жаната Муратовича в связи с переходом на другую работу.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Р.А. Ақбердин, Ж.М. Қожахметов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 237 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Рустам Александрович Ақбердин Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігі (Монополияға қарсы агенттік) төрағасының орынбасары болып тағайындалсын, басқа жұмысқа ауысуына байланысты Жанат Мұратұлы Қожахметов бұл қызметтен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К.Мәсімов