О Кармазиной Л.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2010 года № 240
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
назначить Кармазину Лену Магауьяновну вице-министром финансов Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов

Л.М. Кармазина туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 240 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Лена Мағауияқызы Кармазина Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов